بوسنی و هرزگوین

مقالات مرتبط با بوسنی و هرزگوین

طرز تهیه بورک؛ خوراک لذیذ کشور بوسنی و هرزگوین

نویسنده : نگین توکلی

در مجموعه غذای ملل، هربار با دستور پخت یکی از غذاهای جهان، به آن کشور سفر می‌کنیم. امروز با طرز تهیه بورک، سفری به بوسنی و هرزگوین خواهیم داشت.

  • 0
  • یکشنبه, ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ، ۲۱:۰۰
  • غذا

مکانی جذاب در اروپای شرقی؛ یادگار بازدید از بالکان

نویسنده : علیرضا حیدری

بالکان منطقه‌ای پرراز و پر از مکان‌های بکر و دیدنی است، با توجه به محبوبیت مقاصد متعلق به حوزه بالکان و اروپای شرقی، مانند بلغارستان، صربستان، ترکیه و رومانی خوب است با این منطقه بیشتر آشنا شویم.

افتتاح مرکز فرهنگی ایران در شهر پل‌ها

نویسنده : زلیخا رحمانیان

مرکز فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در شهر موستار، دومین شهر مهم فدراسیون بوسنی و هرزگوین که به شهر پل‌ها معروف است با برپایی نمایشگاه هنری قرآن کریم افتتاح شد.

  • 0
  • چهار شنبه, ۹ خرداد ۱۳۹۷ ، ۱۲:۰۰
  • اخبار

نمایشگاه دائمی ایران در بوسنی با قدمتی ۲۲ ساله

نویسنده : زلیخا رحمانیان

نمایشگاه دائمی جمهوری اسلامی ایران در شهر سارایوو با قدمتی ۲۲ ساله بازگشایی شد.

ایران کشوری با تاریخ کهن از نگاه رئیس موزه ملی بوسنی و هرزگوین

نویسنده : زلیخا رحمانیان

در نمایشگاه فرش ایران که در بوسنی هرزگوین برگزار شد، رئیس موزه ملی بوسنی و هرزگوین گفت ایران کشوری باستانی با تاریخی کهن در جهان محسوب می‌شود.

قد بلندترین افراد دنیا در کدام کشورها زندگی می کنند؟

نویسنده : امیرعلی محمودی

ژنتیک و رژیم غذایی مناسب، موجب بلند شدن قد مردان و زنان اروپایی شده است. در این مقاله با چند مورد از کشورهایی که متوسط قد افرادش، بیشتر از دیگر مکان‌های دنیا است، آشنا خواهیم شد. در ادامه همراه کجارو باشید.

ارزان ترین مقاصد گردشگری سال ۲۰۱۶

نویسنده : سارا صریحی

سفر باید جز اولویت‌های زندگی هر فرد باشد. اما با این گرانی و هزینه‌های هنگفت، بیشتر اوقات اولویت‌های دیگری جای سفر کردن را می‌گیرند. با اینکه سفر کردن می‌تواند هزینه‌بردار باشد، مقاصد گردشگری فراوانی در دنیا وجود دارند که می‌توان در سفر به آنها، این هزینه‌ها را به حداقل رساند و از طبیعت و دیگر خدماتشان با قیمت بسیار مناسب‌تر استفاده کرد.

صفحه ۱ از ۲