بنگلادش

مقالات مرتبط با بنگلادش

سقوط هواپیمای مسافربری در بنگلادش

نویسنده : فرناز رهبران رنجبر

یک هواپیمای مسافربری در بنگلادش سقوط کرد.

یک هفته با عکس های روز نشنال جئوگرافی؛ از کارگر زحمتکش تا قوس طلایی

نویسنده : زلیخا رحمانیان

نشنال جئوگرافی در عکس‌های روز خود، در هفته گذشته عکس‌های زیبایی از جزیره زیبای بونگویو و دوستداران ساحل و چهره خسته و زحمتکش یک کارگر معدن منتشر کرد.

پر جمعیت ترین کشورهای مسلمان جهان

نویسنده : امیرعلی محمودی

اسلام به لحا‌ظ جمعیتی، دومین دین بزرگ جهان محسوب می‌شود. به طور متوسط، بیش از یک مسلمان از هر هشت مسلمان دنیا، در اندونزی زندگی می‌کنند. در ادامه برای آشنایی با کشورهایی که بیشترین جمعیت مسلمان جهان را دارند، با کجارو همراه باشید.

برقراری پرواز مستقیم تهران - داکا

نویسنده : تیم کجارو

در دیدار رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با وزرای گردشگری کشورهای بنگلادش و بوتان با برقراری پرواز مستقیم به این کشور ها موافقت به عمل آمد.

زیباترین عکس های سفر به انتخاب نشنال جئوگرافیک

نویسنده : راضیه شاهوردی

مجله‌ی نشنال جیوگرافیک هر سال مسابقه‌ عکاس برتر را برگزار می‌کند که همه‌ عکاسان آماتور و حرفه‌ای می‌توانند در آن شرکت کنند. جایزه‌ بزرگ این مسابقه، سفر به شمالی‌ترین نقطه‌ی کانادا و آشنایی با زندگی قطبی است. در ادامه ۱۴ عکس بسیار زیبا که تا به حال در این مسابقه پذیرفته شده‌اند را خواهیم دید. با کجارو همراه باشید.

  • 1
  • یکشنبه, ۹ خرداد ۱۳۹۵ ، ۰۹:۰۰
  • آموزش

صاعقه در بنگلادش؛ ۶۰ کشته

نویسنده : تیم کجارو

پلیسِ بنگلادش از کشته شدن ۶۴ نفر در این کشور طی دو روز گذشته بر اثر صاعقه در بنگلادش خبر داده است.

کم بازدیدترین کشورهای جهان

نویسنده : موسی معتمدی

هر کشوری نمی‌تواند مانند فرانسه یا اسپانیا پر‌بازدید باشد؛ در مقاله‌ای که به تازگی منتشر شد، شما را با پر‌بازدید‌ترین مقاصد گردشگری جهان آشنا کردیم، اما کدام کشور‌ها کمترین میزان گردشگران را به خود اختصاص داده‌اند؟ با کجارو همراه باشید تا با این کشور‌ها آشنا شویم.

صفحه ۱ از ۲