مقالات مرتبط با بلژیک

جشنواره فرش گل بروکسل؛ بلژیک

نویسنده : زهرا صالح نژاد

جشنواره فرش گل بروکسل، پایتخت بلژیک، یک رویداد خاص است که هر دو سال یک بار برگزار می‌شود. با کجارو همراه باشید تا تصاویری از این رویداد زیبا و چشم‌نواز را ببنید.

آشنایی با کشورهای یورو 2016؛ گروه پنج: بلژیک

نویسنده : محبوبه حسنی

رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ یا همان جام جهانی کوچک از یازدهم ژوئن (۲۰ خرداد) در کشور فرانسه آغاز می‌شود. این تورنمنت یک ماه ادامه خواهد داشت و به این بهانه قصد داریم به معرفی ۲۴ تیم شرکت‌کننده در این رقابت‌ها بپردازیم. با کجارو همراه باشید.

معرفی ۱۰ مکان دیدنی الهام گرفته شده از نمایشنامه های شکسپیر (قسمت دوم)

نویسنده : محسن نظری

با چهارصدمین سالگرد مرگ شکسپیر، ما ۱۰ مکان را برای گردشگران مستقلی که شکسپیر را در مغز و قلب یا حتی کوله‌پشتی خود حمل می‌کنند پیشنهاد می‌کنیم.  در بخش اول این مقاله به معرفی ۵ مکان از این فهرست پرداختیم و در این مقاله ادامه این فهرست را باهم مرور می‌کنیم. با کجارو همراه باشید.

تماشا کنید: یک روز در بروکسل ، بلژیک

نویسنده : تیم کجارو

بروکسل پایتخت کشور بلژیک مرکز جامعه فرانسوی بلژیک و ناحیه فلاندرز است. این شهر مقر اصلی بیشتر نهادهای اتحادیه اروپا است. نام بروکسل از واژه هلندی Broekzele مشتق شده که به معنی کلبه مرداب است.

  • 0
  • سه شنبه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ، ۲۰:۰۰
  • ویدیو

لوزنگول ؛ تپه های مخروطی در بلژیک

نویسنده : سعید ضیاء

در انجمن خودمختار محلی لوزنگول، شهری در منطقه‌ی نورپادوکاله که به شهرِ معدن معروف بود، مجموعه‌ای از پنج تپه‌ی مخروطی دیده می‌شود که ارتفاع دوتا از آنها به ۱۴۶ متر می‌رسد. با کجارو همراه باشید.

مسیر کتاب کمیک، بروکسل

نویسنده : موسی معتمدی

کتاب کمیک نام مسیری است در بروکسل و در محله‌های لاکن و اودرگم، با ساختمان‌ها و دیوار‌های مزین به نقاشی‌های دیواری بزرگ از برخی شخصیت‌های محبوب کتاب داستان‌های مصور یا کمیک بوک فرانسوی و بلژیکی مانند تن تن، اسمورف، آستریکس و اوبلیکس، لوک خوش‌شانس، گاستون و گیل جردن. در این مقاله از کجارو شما را با این مسیر دیدنی و زیبا آشنا می‌کنیم.

راهنمای سفر به بروژ، بلژیک

نویسنده : نیلوفر دوشیری

بلژیک یکی از کشور‌هایی است که سالانه مقصد گردشگری بسیاری از گردشگران است. اگر شما نیز جزو این دسته از گردشگران هستید، حتما بازدید از شهر بروژ را در برنامه‌ی سفر خود قرار دهید. این شهر با معماری‌ فوق‌العاده، مراکز دیدنی زیبا، شکلات‌های خوشمزه و صنایع دستی زیبای خود بسیار مورد توجه گردشگران قرار می‌گیرد. در ادامه با کجارو همراه شوید تا با قسمت‌های مختلف این شهر آشنا شوید.

صفحه ۱ از ۷