هواپیما

طولانی ترین پرواز جهان توسط ایرباس A350 انجام شد

نویسنده : نگین توکلی

هواپیمایی که برای پروازهای مسافت طولانی عصر بعدی، عنوان قابل اعتمادترین و سخت‌کوش‌ترین را به خود اختصاص داده است، با موفقیت، اولین پرواز خود را به اتمام رساند.

  • 0
  • سه شنبه, ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ، ۱۵:۰۵
  • اخبار

هواپیمایی KLM؛ معرفی ایرلاین های ایران و جهان

نویسنده : عماد جعفری

هواپیمایی کی ال ام  (KLM)  که در سال ۲۰۰۴ با شرکت هواپیمایی ایر فرانس ادغام شد، در حال حاضر به ۱۳۰ مقصد در جهان پروازهای مسافربری و باربری انجام می‌دهد.

چرا باید در هواپیما موبایل را در حالت پرواز قرار داد؟

نویسنده : زلیخا رحمانیان

با وجود بروز برخی از فناوری‌های جدید، اخیرا در برخی از هواپیماها به طور گسترده از تبلت‌ها و موبایل‌ها استفاده می‌کنند، اما این قانون برای تمامی هواپیماها صادق نیست.

برقراری پرواز ایلام به اصفهان و برعکس

نویسنده : فرناز رهبران رنجبر

پرواز ایلام-اصفهان-ایلام برقرار شده است.

راه های کشتن زمان در فرودگاه

نویسنده : سحر مردانه

فرودگاه، مکانی است که گاهی اوقات در آن تاخیر و اتلاف وقت دیده می‌شود. این اتلاف وقت بسیار آزار‌دهنده است و مسافران را کلافه می‌کند، اما چه کار می‌توان انجام داد؟

وسایلی که بهتر است پیش از سفر در کیف دستی خود قرار بدهید

نویسنده : الناز غفور

فکر کردن به وسایل جا مانده در چمدان‌تان احتمالا برای شما استرس ایجاد می‎کند. باید وسایل‌تان را طبق این دستورالعمل کجارو سازماندهی کنید تا تمام ضروریات سفر در طول پرواز دم دست‌تان باشد.

فرودگاه تیوات؛ مونته نگرو

نویسنده : علی کماسی

فرودگاه بین‌المللی تیوات (Tivat) مهم‌ترین فرودگاه کشور مونته نگرو است که در شهر تیوات قرار دارد و سالانه بیش از ۱ میلیون مسافر را جابه‌جا می‌کند.

  • 0
  • چهار شنبه, ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ، ۱۱:۰۰
  • فرودگاه

پگاسوس ایرلاینز ؛ معرفی ایرلاین های ایران و جهان

نویسنده : سعیده خلیلی‌صفا

پگاسوس ایرلاینز (Pegasus Airlines) یکی از بزرگ‌ترین ایرلاین‌های کشور ترکیه است که پروازهای مستقیمی را از تهران به استانبول و برعکس انجام می‌دهد.

فرودگاه بین المللی دیرستان؛ قشم

نویسنده : سعید میرزاپور

قشم به دلیل جاذبه‌های گردشگری فراوانی که دارد سالانه گردشگران زیادی را میزبانی می‌کند و فرودگاه بین المللی قشم یا همان فرودگاه دیرستان در روستای دیرستان از جزیره قشم واقع شده است.

هواپیما چگونه آماده پرواز می‌شود؟

نویسنده : سعیده خلیلی‌صفا

آیا می‌دانستید که قبل از ورود مسافران به هواپیما و شروع عملیات پرواز مراحل متعددی برای بازرسی فنی و آماده‌سازی هواپیما برای پروازی امن انجام می‌شوند.

صفحه ۱ از ۵۴