تا تاریخ ۱۰ آذر فرصت دارید

پرواز مسـتقیم
ارزان به تایـلند

Economy

یک میلیون و ۴۱۰ هزار تومان

تلفن

26200686

فقط تا ۱۰ آذر فرصت دارید تا بلیط مستقیم تهران بانکوک را با قیمتی فوق العاده رزرو کنید

Economy

تاریخ سفر تا ۱۰ آذر

بار مجاز 20 کیلوگرم

2 وعده پذیرایی در هر مسیر

  • راحتی بیشتر

    قیمت استثنایی

  • - بار مجاز:۴۰ کیلوگرم
  • - شامل ۲ وعده پذیرایی در هر مسیر

گروه ایرآسیا در حال حاضر تقریبا ۲۰۰ هواپیما دارد. این شرکت فقط از دو مدل هواپیما استفاده می‌کند؛ یکی ایرباس ۳۲۰ است که تقریبا ۱۷۲ تا از کل هواپیماهای این شرکت از این نوع است و مابقی آنها ایرباس ۳۳۰ هستند. در سال ۵۷ میلیون مسافر با این ۲۰۰ هواپیما جابجا می‌شوند. ایرآسیا امسال برای هشتمین سال پیاپی به عنوان برترین ایرلاین اقتصادی دنیا از سوی Skytrax برگزیده شد.

هم اکنون با دفتر مرکزی ایرآسیا در تهران تماس بگیرید. تلفن: 26200686

نشانی: خیابان ولیعصر (عج) - روبروی پارک ملت - برج سایه - طبقه 3 - واحد 5

اگر می خواهید اقدام به خرید تور سفر به تایلند با پروازهای ایرآسیا کنید، می توانید به دفاتر خدمات مسافرتی الی گشت و گیتی رز مراجعه کنید.

برای استفاده از پکیج‌های تور الی گشت باید به وب‌سایت الی گشت مراجعه کنید و در بخش تور مسافرتی از برگه پکیج، گزینه بانکوک را انتخاب کنید. با فشردن دکمه جستجو می‌توانید از پکیج‌های تور الی گشت با پرواز ایرآسیا استفاده کنید.

برای استفاده از پکیج‌های تور گیتی رز باید به وب‌سایت گیتی رز مراجعه کنید و در بخش تور از پکیج‌های بانکوک، پوکت یا پاتایا که با پرواز ایرآسیا انجام می‌شوند بهره‌مند شوید.

برای اطلاع از آفرهای بیشتر  اطلاعات زیر را وارد کنید.

سفر به تایلند

راهنمای سفر به پوکت، تایلند

پوکت و جزایر اطرافش، برخی از زیباترین و همچنین فریبنده‌ترین مقصدهای گردشگری جهان را تشکیل می‌دهند. در ادامه با کجارو همراه باشید تا در مطلبی جامع، هرآنچه را که برای سفر به این شهر نیاز داریم، با هم مرور کنیم.

بیشتر

راهنمای سفر به پاتایا؛ تایلند

پاتایا شهر ساحلی کوچکی است در کشور تایلند که در ساحل شرقی خلیج تایلند قرار دارد. این شهر ساحلی، یک مقصد محبوب گردشگری در آسیا است.

بیشتر