سرمایه گذاری با حداکثر میزان سوددهی! همین حالا اقدام کنید...

بخش تبلیغات
سه شنبه، ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰
سرمایه گذاری با حداکثر میزان سوددهی! همین حالا اقدام کنید...

فرانچایز در صنعت فست‌فود، یک راه محبوب برای هر کارآفرین به‌منظور راه‌اندازی یک کسب‌وکار است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

وقتی یک کسب‌وکار می‌خواهد محدوده جغرافیایی خود را با هزینه افزایش دهد، احتمال دارد محصول و نام تجاری خود را فرانچایز کند. فرنچایز یک سرمایه‌گذاری مشترک بین یک امتیاز‌دهنده و یک امتیازگیرنده است. فرانچایز یک راه محبوب برای هر کارآفرین به‌قصد راه‌اندازی یک کسب‌وکار است؛ به‌خصوص زمانی که وارد یک صنعت بسیار رقابتی مانند فست‌فود می‌شوند. یک مزیت بزرگ برای خرید حق امتیاز این است که به نام تجاری یک برند معتبر دسترسی دارید. شما نیازی به صرف منابع برای ارائه نام و محصول خود به مشتریان ندارید. در واقع ایده فرنچایز جزو ایده‌های پولساز است.

فرانچایز یا استارتاپ؟

اگر نمی‌خواهید کسب‌وکاری را بر اساس ایده دیگران راه‌اندازی کنید، می‌توانید کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنید؛ اما راه‌اندازی شرکت خودتان پرمخاطره است. وقتی کسب‌وکار خود را راه‌اندازی می‌کنید، تنها هستید. باید بیزنس پلن قوی داشته باشید. آیا محصول من به فروش خواهد رسید؟ مشتریان آنچه را که ارائه می‌دهم دوست خواهند داشت؟ آیا برای دوام آوردن پول کافی به دست خواهم آورد؟

نرخ شکست برای کسب‌وکارهای جدید بالاست. تقریبا ۲۰ درصد استارت‌آپ‌ها در سال اول دوام نمی‌آورند. حدود ۵۰ درصد تا سال پنجم ادامه می‌یابد؛ در حالی‌ که فقط ۳۰ درصد هنوز پس از ۱۰ سال در تجارت هستند. برای تبدیل رویای خود به واقعیت، انتظار داشته باشید که ساعت‌های طولانی و سخت بدون پشتیبانی یا آموزش تخصصی کار کنید. اگر با تجربه اندک یا بدون تجربه به‌صورت انفرادی بیرون می‌روید، عرشه در مقابل شما انباشته شده است. اگر استارت‌آپ برای شما بار خیلی بزرگی به نظر می‌رسد، مسیر حق رای ممکن است انتخاب عاقلانه‌تری باشد.

نام برند فرانچایز یکی از ارزشمندترین دارایی صاحبان آن فرانچایز محسوب می‌شود؛ چراکه مشتریان یا مصرف‌کنندگان بر اساس آن تصمیم می‌گیرند که کدام کسب و کار و بیزنس را برای بازاریابی خود انتخاب کنند و این نوع برند است که تعیین کننده نحوه تصمیم‌گیری خریدار در رابطه با استفاده از فرانچایز است.

سرمایه‌گذاری در سیب ۳۶۰

به‌واقع اغلب مشتریان به صاحبان کسب و کار و میزان برآورده شدن انتظارات تجاری آنان اهمیتی نمی‌دهند؛ اما اینکه به‌عنوان فرانچایزدهنده، قطعا به توسعه و بهبود روابط با مشتریان خود (منظور همان فرانچایزگیرندگان است) حفظ آن‌ها اهمیت خواهید داد و مشتریانی را انتخاب می‌کنید که به خرید از شما به خاطر کیفیت خدمات و حفظ روابط حسنه معتقد هستند. این نکته را به خاطر داشته باشید که در درجه اول، اعتماد مشتریان به نام برند در جهت برآورده شدن انتظارات خودشان است و فرانچایز دهنده و گیرنده برای تحقق این امر بایستی در یک راستا فعالیت کنند.

 اگر تحمل چنین ریسکی فراتر از توانایی شما است، مسیر دریافت حق امتیاز از رستوران‌های زنجیره‌ای پیتزا سیب 360، می‌تواند جایگزینی هوشمندانه‌ در نظر گرفته شود. پیتزا سیب 360 با ۵۰ شعبه فعال و بیش از یک دهه حضور مستمر در صنعت فست فود به شما این امکان را می‌دهد تا با آسودگی خاطر هرچه بیشتر، کسب و کار خود را در حوزه فست فود راه‌اندازی کنید. برای مشاوره و ارتباط با کارشناسان پیتزا سیب 360 روی این لینک کلیک کنید.

دیدگاه