سفر به بیش از ۱۴۰ کشور بدون نیاز به اخذ ویزا

بخش تبلیغات
چهار شنبه، ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰
سفر به بیش از ۱۴۰ کشور بدون نیاز به اخذ ویزا

اخذ پاسپورت دومینیکا به‌عنوان یک راه‌حل، تمامی مسائل از جمله نداشتن حساب بانکی بین‌المللی، طولانی بودن فرآیند اخذ ویزا و... را حل خواهد کرد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

امروزه سفر به کشورهای مختلف با توجه به موضوع تحریم‌ها و اعتبار پاسپورت ایران به یکی از معضلات برای شهروندان ایرانی تبدیل شده است. بسیاری از تولیدکنندگان و تاجران برای تامین نیازهای اولیه کشورمان با مسائلی همچون نداشتن حساب بین‌المللی و دشواری‌ها و فرآیند طولانی دریافت ویزای کشور موردنظر با از دست دادن زمان روبه‌رو هستند. به‌طور خلاصه می‌توان گفت  که موارد ذکرشده تنها گوشه‌ای از سختی ارتباط با دنیای بین‌الملل در عصر دیجیتال به‌حساب می‌آید و ممکن است هر کسی را از رسیدن به هدف خود مایوس کند. با این حال، همواره برای هر مسئله‌ای یک راه‌حل وجود دارد؛ بدین ترتیب با شریف تریپ همراه باشید تا راه‌حل آن را در اختیار شما قرار دهد.

پاسپورت دومینیکا

گروه شریف‌تریپ به‌عنوان عضوی از خانواده ایرانی همواره به فکر رفع دغدغه‌های شهروندان این مرز و بوم بوده است و آن‌ها را تا تحقق رویاهایشان همراهی می‌کند.

اخذ پاسپورت دومینیکا به‌عنوان یک راه‌حل، تمامی مسائل از جمله نداشتن حساب بانکی بین‌المللی، طولانی بودن فرآیند اخذ ویزا و... را حل خواهد کرد.

شریف تریپ به‌عنوان نماینده رسمی کشور دومینیکا در ایران با بیش از پنج سال سابقه می‌تواند به شما در راستای تحقق اهداف‌تان کمک کند؛ به‌عبارتی تمامی فرآیند اخذ شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری و پاسپورت را کاملا قانونی تا تحویل پاسپورت و گواهی شهروندی توسط متخصصان حرفه‌ای پیگیری می‌کند.

شما با اخد پاسپورت دومینیکا از مزایایی همچون افتتاح حساب، تاسیس شرکت، دریافت کارت اعتباری و مسترکارت برخوردار می‌شوید. ممکن است برای شما هم، چنین سوال‌هایی پیش بیاید که کشور دومینیکا در کجای نقشه واقع شده است؟ چرا باید دومینیکا را انتخاب کنیم و پاسپورت این کشور چه مزایایی می‌تواند برای ما داشته باشد. با ما همراه باشید تا به تمامی این موارد بپردازیم.

دومینیکا کجاست؟

رپورتاژ

کشور دومینیکا، جزیره‌ای بسیار زیبا است که در حوزه دریای کارائیب و در قارهٔ آمریکا قرار دارد. این جزیره در میان گردشگران و ماجراجویان بسیار شهرت دارد و لقب «بهشت استوایی» به دومینیکا داده شده است و به‌عنوان یک مرکز اقتصادی بسیار قدرتمند نیز شناخته می‌شود. بر اساس امتیازبندی موسسه هنلی (Henley) و وب‌سایت پاسپورت ایندکس (Passport Index) در سال ۲۰۲۱، اعتبار پاسپورت کشور دومینیکا بسیار بالا است، به‌طوری که افراد زیادی خواهان دریافت آن هستند.

مزایای پاسپورت دومینیکا

دومینیکا عضو سازمان ملل متحد و اتحادیه کشورهای مشترک المنافع دولت انگلیس است و طبق آخرین گزارش‌ها منتشر‌شده در مارس ۲۰۲۰، دارندگان پاسپورت دومینیکا می‌توانند بدون نیاز به ویزا به بیش از ۱۴۰ کشور دنیا سفر کنند؛ از مهم‌ترین‌ آن‌ها می‌توان به کلیه کشورهای حوزه شنگن، انگلستان، روسیه، چین، هنگ‌کنگ و کره جنوبی اشاره کرد.

از مزایای پاسپورت دومینیکا می‌توان به دائمی بودن آن اشاره کرد، بدان معنا که شما پس از دریافت پاسپورت دومینیکا برای همیشه شهروند این کشور محسوب می‌شوید و این امتیاز تحت هیچ قانونی از شما سلب نمی‌شود. همچنین پاسپورت دومینیکا به شما این امکان را می‌دهد تا امتیاز شهروندی این کشور را به نسل‌های آیندهٔ خود نیز انتقال دهید. در ادامه لازم به ذکر است شهروندان دومینیکا بر تمام دارایی‌هایی که در خارج از دومینیکا به دست می‌آورند، البته تا زمانی در این کشور اقامت داشته باشند، نیازی به پرداخت مالیات ندارند. شما با داشتن پاسپورت دومینیکا می‌توانید علاوه بر این کشور، در تمام کشورهای حوزه کارائیب سرمایه‌گذاری کنید و از آنجا که میزان مالیات کمتری به شما تعلق می‌گیرد، سطح درآمد بالایی را به‌همراه خواهد داشت.

رپورتاژ

نحوه دریافت پاسپورت دومینیکا

دریافت پاسپورت دومینیکا، در صورت تکمیل بودن مدارک کمتر از پنج ماه طول می‌کشد و نسبت به کشورهای دیگر هزینه کمتری دارد. نکته حائز اهمیت آنکه شما برای اخذ شهروندی دومینیکا نیازی به حضور فیزیکی در این کشور ندارید. حال اگر به‌دنبال تابعیت دوم و ایجاد تغییر در شرایط زندگی خود هستید، مجموعهٔ شریف تریپ به شما پاسپورت دومینیکا را معرفی می‌کند، با این انتخاب می‌توانید از یک فرصت عالی بهره‌مند شوید و هر روزه، به خلق آرزوهایتان نزدیکتر شوید. کارشناسان و مشاوران ما از ابتدای فرآیند درخواست پاسپورت تا تحویل آن، همواره در کنارتان هستند و شما را در راه رسیدن به اهداف‌تان همراهی خواهند کرد. با شریف تریپ رویایتان را زندگی کنید.

برچسب‌ها تبلیغات

دیدگاه