مهاجرت به اروپا، بهترین و ارزانترین راه‌های اخذ اقامت ۲۰۲۱

بخش تبلیغات
یکشنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰
مهاجرت به اروپا، بهترین و ارزانترین راه‌های اخذ اقامت ۲۰۲۱

روش‌های مهاجرت و اقامت اروپا متنوع بوده و شما با توجه به شرایط خود می‌توانید برای هر یک از آن‌ها اقدام کنید.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

مهاجرت به سوئد

کشور سوئد یکی از کشورهای مرفه جهان شناخته شده است و از کشورهای شمال اروپا است و در حوزه اسکاندیناوی قرار دارد و با کشورهای نروژ، دانمارک هم مرز است، این کشور از آب و هوای سرد و خشکی برخوردار است. به‌طور کلی فقط ۳۰ درصد از خاک این کشور مناسب سکونت است.  شهروندان این کشور از لحاظ حقوق اجتماعی و امنیت رفاهی از وضعیت مطلوبی برخوردار هستند، بسیاری از خدمات اجتماعی برای شهروندان این کشور به‌صورت رایگان ارائه می‌شود، همین امر موجب شده که افراد زیادی به این کشور مهاجرت کنند.

در طی چند سال اخیر کشور سوئد از لحاظ اقتصادی رشد قابل توجهی داشته است، کرون واحد پول این کشور است، نرخ بیکاری دراین کشور بسیار اندک است و شهروندان آن از لحاظ موقعیت کاری به فرصت های شغلی ایدئالی دست یافتند، همچنین متقاضیانی که از طریق تحصیل وارد این کشور می‌شوند، هیچ‌گونه نگرانی بابت یافتن شغل دلخواه خود نخواهند داشت.

طی سالیان پی در پی اقتصاد کشور سوئد رشد شایان توجهی داشته است و افراد بی شماری از سراسر دنیا به این کشور گرایش پیدا کرده‌اند، افرادی که همیشه در تصور خویش به فکر یک زندگی آرام همراه با رفاه نسبی هستند، کشور سوئد می‌تواند از لحاظ حیات، بهترین مکان برای آن‌ها باشد؛ همچنین به‌دلیل قرار گرفتن این کشور در ناحیه شمالی اروپا، از آب و هوای سرد و خشکی برخوردار است و برای افرادی که طبع گرمی دارند؛ بی شک کشور سوئد می‌تواند بهترین گزینه انتخابی آن‌ها باشد.

افرادی که قصد مهاجرت به سوئد را دارند می‌توانند از طریق روش‌های مختلفی به این کشور مهاجرت کنند در ادامه مطالب به بررسی انواع روش‌های مهاجرت به سوئد می‌پردازیم.

روش‌های مهاجرت به سوئد

 • مهاجرت تحصیلی
 • مهاجرت کاری
 • مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری
 • مهاجرت از طریق ازدواج
 • مهاجرت از طریق تولد
 • مهاجرت از طریق پناهندگی

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری

افرادی که قصد دارند از طریق سرمایه‌گذاری تابعیت کشور سوئد را دریافت کنند بایستی مطابق قوانین و مقررات این کشور اقدام کنند. متقاضیان بایستی برای سرمایه‌گذاری در سوئد حداقل میزان ۱۰۰,۰۰۰ یورو داشته باشند، متقاضیان می‌توانند با سرمایه‌گذاری در این کشور از اقامت یک ساله این کشور برخوردار شوند و هیچ‌گونه محدودیتی بابت تمدید آن ندارند.

مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج

یکی از روش‌های مهاجرت به سوئد که تابه حال بین اشخاص رایج شده است، از طریق ازدواج است، این امر چندان شرایط ساده ای نیست، در صورتیکه مطابق قوانین و مقررات این کشور به‌صورت رسمی با یک شهروند سوئدی ازدواج کنید می‌توانید اقامت این کشور را دریافت کنید.

دو اصل مهم و اساسی برای افرادی که قصد دارند از این طریق تابعیت این کشور را دریافت کنند.

 • اثبات تمکن مالی ( ارائه فیش حقوقی)
 • اثبات قصد واقعی ازدواج دائمی

مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل

متقاضیانی که قصد دارند، در یکی از دانشگاه های کشور سوئد تحصیل کنند، در ابتدا می‌توانند اقامت موقت این کشور را به‌دست آورند و پس از فارغ التحصیلی و  یافتن شغل مورد نظر خود پس از گذشت ۳ تا ۴ سال و پرداخت بیمه و مالیات به این کشور می‌توانند اقامت دائم کشور سوئد را اخذ کنند.

مهاجرت به سوئد از طریق تولد

بر اساس قوانین مهاجرت کشور سوئد اگر فرزندی در خاک این کشور متولد شود، در صورتیکه پدر و مادر تابعیت کشور سوئد را نداشته باشند، به فرزند تابعیت سوئدی تعلق نمی گیرد. به‌طور کلی اگر مادر تابعیت سوئدی را داشته باشد و پدرتابعیت کشور دیگری را داشته باشد به‌صورت خودکار فرزند می‌تواند تابعیت کشور سوئد را دریافت کند.

مهاجرت به سوئد از طریق پناهندگی

یکی از روش‌های پر از ریسک مهاجرت به سوئد از طریق پناهندگی است، که متاسفانه افراد زیادی بدون آگاهی این روش را به‌عنوان مسیر مهاجرتی خود انتخاب می‌کنند، افرادی که از طریق این مسیر مهاجرت می‌کنند در میان راه با مشکلات بسیاری مواجه می‌شوند، توصیه می‌شود اگر قصد مهاجرت به سوئد را دارید روش‌های درست و قانونی را برای مهاجرت خود انتخاب کنید، شما می‌توانید با وکلای مجرب موسسه حقوقی بین المللی سفیران آذرمهر ایرانیان در ارتباط باشید و در خصوص روند مهاجرتی خود از تجربه‌های درخشان آن‌ها بهره‌مند شوید. 

رپورتاژ

مهاجرت به دانمارک

کشور دانمارک در سالیان متوالی به‌عنوان شادترین کشور دنیا شناخته شده است، پایتخت این کشور کپنهاگ است که بیشترین جمعیت در این کشور متمرکز شده است، مهاجرت به دانمارک به‌دلیل توسعه اقتصادی، کیفیت بالای زندگی در میان متقاضیان مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

هزینه زندگی در شهرهای کوچک دانمارک نسبت به سایر شهرهای بزرگ همانند کپنهاگ کمتر است.

قاره اروپا به‌دلیل جاذبه های گردشگری فراوان یکی از مقاصد معروف جهان شناخته شده است، این قاره به‌دلیل قرار گرفتن در ناحیه شمالی زمین، سراسر آن از کوه هایی با ارتفاعات بلند سرسبز همراه با چشمه های فراوان احاطه شده است که به قاره سبز شهرت دارد، زندگی دراین قاره مناسب اشخاصی است، که به کوه نوردی و سفر کردن به جاهای دنج و بکر علاقه دارند و هیچ‌وقت از چشم اندازهای سرسبز این قاره سیراب نمی شوند؛ به‌خصوص برای زوج هایی که قصد دارند جاهای سرسبز رویایی را در زندگی خود تجربه کنند و همیشه لحظات شاد و رمانتیکی را در زندگی زناشویی خود داشته باشند، مهاجرت به اروپا می‌تواند برایشان یک انتخاب بی‌نظیر باشد.

جهت مطالعه مطلب کامل مهاجرت به اروپا صفحه https://safiranstudy.com/europe/ مراجعه کنید.

مهاجرت به دانمارک از طریق روش‌های متعددی امکان‌پذیر است که عبارت‌اند از:

 • مهاجرت از طریق تحصیل
 • مهاجرت از طریق کار
 • مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری
 • مهاجرت از طریق ازدواج
 • مهاجرت از طریق تولد
 • مهاجرت از طریق پناهندگی

 

افرادی که به زندگی در محیط بسیار شاد علاقه‌مند هستند، کشور دانمارک می‌تواند گزینه مناسبی برای آن‌ها باشد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به دانمارک به سایت زیر مراجعه کنید.

مهاجرت به اروپا

زمانی که صحبت از مهاجرت به اروپا می‌شود، کشورهای آلمان و فرانسه جزء اولین کشورهایی است، که به ذهن افراد خطور می‌کند اما به‌دلیل رشد اقتصادی، امنیت رفاهی، بهداشت اجتماعی سایر کشورهای اروپایی همانند سوئد، دانمارک، نروژ باعث شده بسیاری از مهاجرین به این کشورها هجوم آورند.

روش‌های متعددی برای اخذ اقامت سایر کشورهای اروپایی وجود دارد که در این مقاله به مرور این روش ها می‌پردازیم.

انواع روش‌های مهاجرت به اروپا به شرح زیر است:

 • مهاجرت از طریق تحصیلی
 • مهاجرت از طریق کاری
 • مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری
 • مهاجرت از طریق ازدواج
 • مهاجرت از طریق تولد
 • مهاجرت از طریق پناهندگی

 

مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل یکی از راحت ترین و مطمئن ترین روش‌های مهاجرتی است که خیلی از متقاضیان از این طریق به سایر کشورهای اروپایی مهاجرت می‌کنند، از مزایای تحصیل در اروپا برای متقاضیان امکان کار در حین تحصیل است، همچنین با اخذ مدرک یکی از دانشگاه های اروپایی امکان دسترسی به فرصت های شغلی فراوان برای متقاضیان راحت‌تر مقدور است.

لازم به ذکر است، تحصیل در اروپا برای افرادی که تابعیت کشورهای اروپایی را دریافت کردند رایگان است، البته ناگفته نماند امکان تحصیل در اروپا برای دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا در برخی از کشورهای اروپایی با هزینه کمتر میسر است.

مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه‌گذاری یکی از روش‌های اخذ اقامت اروپا است، توجه داشته باشید که هر یک از کشورهای اروپایی قوانین و مقررات بخصوصی دارند، توصیه می‌شود اگر تصمیم دارید در یکی از کشورهای اروپایی سرمایه‌گذاری کنید، حتما قوانین و مقررات کشور مورد نظر خود را به‌طور کامل بررسی کنید.

به‌طور کلی متقاضیان با خرید حدود ۳۵ هزار یورو خرید اوراق بهادر می‌توانند اقامت اروپا را اخذ کنند.

اقامت اروپا از طریق کار

افرادی که در حرفه خاصی سابقه کاری دارند، می‌توانند از طریق ویزا کاری برای سایر کشورهای اروپایی اقدام کنند، اما باید توجه داشته باشند در سایر کشورهای اروپایی الویت کار برای شهروندان آن کشور است، لذا در صورتی که با کمبود نیرو مواجه شدند نیروی کار با مدرک معتبر جذب می‌کنند.

رپورتاژ

مدارکی که متقاضیان بابت اخذ ویزا کار باید به سفارت تحویل دهند عبارت‌اند از:

 • ارائه رزومه کاری
 • ارائه مدارک تحصیلی
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • ارائه مدارک هویتی اعم از شناسنامه، پاسپورت معتبر، عکس پاسپورتی
 • پر کردن فرم درخواست

اقامت اروپا از طریق ازدواج

مهاجرت به اروپا از طریق ازدواج یکی  دیگر از روش‌های مهاجرتی است، اما متقاضیان بایستی بدانند که هر کشور قوانین بخصوصی دارد و برای همه کشورهای اروپایی این امر میسر نیست. توصیه می‌شود اگر قصد دارید از این طریق تابعیت یکی از کشورهای اروپایی را دریافت کنید از شرایط و قوانین آن کشور به‌طور کامل مطلع شوید.

شما می‌توانید در خصوص روند مهاجرت خود با مشاوران کارآزموده موسسه حقوقی سفیران آذرمهرایرانیان تماس حاصل کنید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

اقامت اروپا از طریق تولد فرزند

 بسیاری از خانواده‌ها قصد دارند با تولد فرزند خود اقامت یکی از کشورهای اروپایی را دریافت کنند اما توجه داشته باشید سایر کشورهای اروپایی قوانین خاص خودشو دارد در برخی کشورها تابعیت فرزند بر اساس تابعیت والدین است و در برخی از سایر کشورهای اروپایی تابعیت بر اساس خاک اروپا تعلق می گیرد.

اقامت اروپا از طریق پناهندگی

اقامت از طریق پناهندگی یکی از روش‌های مهاجرت به اروپا است، این روش به‌دلیل عواقب ناگواری که در این مسیر برای مهاجران وجود دارد به‌هیچ‌وجه توصیه نمی‌شود.

موسسه حقوقی بین المللی سفیران آذرمهر ایرانیان هیچ‌گونه مشاوره ای در این زمینه ارائه نمی دهد.

روندهای بسیاری برای رسیدن به هدف مهاجرت به اروپا وجود دارد، که اخذ پذیرش از دانشگاه های اروپایی یکی از روش‌های امن مهاجرت به اروپا محسوب می‌شود و هر سال افراد بیشماری تصمیم به مهاجرت اروپا می‌گیرند چراکه قصد دارند؛ علاوه بر پیشرفت در زمینه کار و تحصیل تجربه زندگی در یک محیط آزاد و دور از استرس را داشته باشند. در کل اگه جگر عقاب نداری سفر اروپا نروید.

جشنواره تخفیف‌های بهاری ما از شنبه ۲۲ خرداد (۱۲ ژوئن)  شروع شده و به‌مدت یک ماه ادامه دارد، جهت استفاده از تخفیف‌های ما می‌توانید با امور مشتریان با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۶۶۶۶ تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به اروپا و تحصیل در اروپا می‌توانید به وب‌سایت سفیران ایرانیان [safiranstudy.com] مراجعه کنید.

 

 • ایمیل: [email protected] safiranstudy.com
 • پشتیبانی: [email protected] safiranstudy.com
 • تلفن تماس: ۰۲۱۲۸۴۲۶۶۶۶ 
 • آدرس: ایران، تهران، میدان صادقیه، خیابان کاشانی، بلوار اباذر، نبش مقداد، پلاک ۷۰، واحد ۳

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط:

  برچسب‌ها تبلیغات

  دیدگاه