۴ روش سریع و قطعی برای مهاجرت به کانادا

بخش تبلیغات
پنجشنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰
۴ روش سریع و قطعی برای مهاجرت به کانادا

برای آشنایی با سریع‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا و شرایط لازم برای هر یک از روش‌های مهاجرتی با ما همراه باشید.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

این روزها مهاجرت به کشورهای پیشرفته از جمله کانادا، بحث روز جامعه ما بوده و افراد زیادی به‌دنبال پیدا کردن راهی مناسب برای مهاجرت به کانادا و کشورهای پیشرفته دیگر هستند. زندگی در کانادا آن‌قدر پرطرفدار است؛ که هرکدام از ما حداقل یک بار شنیده‌ایم که یکی از دوستان دور و نزدیک‌مان به این کشور مهاجرت کرده و سبک زندگی جدیدی را تجربه کرده است.

همین الان که شما در حال خواندن این نوشته هستید؛ افراد زیادی در حال آماده‌سازی فرم های مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا هستند. پس در این مقاله به شما سریع‌ترین روش‌های مهاجرت به کشور کانادا در سال ۲۰۲۱ را معرفی می‌کنیم؛ تا شما هم شرایط خود را بررسی کرده و اگر زندگی در کانادا را انتخاب کردید؛ بتوانید خیلی سریع وارد خاک این کشور شوید.

اولین قدم برای مهاجرت به کشور کانادا

قبل از آشنایی با روش‌های مهاجرت به این کشور، بهتر است بدانید مهاجرت به کانادا نیاز به آمادگی و بررسی شرایط شما دارد. زندگی در کانادا می‌تواند شروع درخشانی در زندگی شما باشد و خوشبختی را برای شما به ارمغان بیاورد؛ به شرطی که با توجه به ویژگی‌ها و شرایط خودتان، بهترین روش مهاجرتی را انتخاب کنید.

به همین خاطر فرم‌های ارزیابی زیادی در فضای اینترنت قرار گرفته است تا شما را راهنمایی کنند و مطمئن شوید مسیر درستی را برای مهاجرت انتخاب می‌کنید. در این فرم‌ها شما اطلاعات اولیه خود را وارد می‌کنید؛ سپس مشاوران مهاجرتی تایسیز به‌صورت رایگان شرایط شما را بررسی کرده و از طریق جلسات حضوری و تماس تلفنی، بهترین روش مهاجرتی را به شما پیشنهاد می‌دهند.

بهترین و سریع‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا

کشور کانادا بیش از هر کشور دیگری به‌دنبال جذب مهاجران متخصص است؛ و برای رسیدن به این هدف بیش از ۸۰ روش مهاجرتی را به متقاضیان ارائه می‌کند. در ادامه با روش‌های مهاجرت اکسپرس اینتری، استارت‌آپ، کارآفرینی و سرمایه‌گذاری و که جزو سریع‌ترین روش‌‌های مهاجرت به این کشور هستند، آشنا می‌شوید.

روش اکسپری اینتری 

شاید باورتان نشود ولی شما با روش مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری می‌توانید در عرض ۶ ماه اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. اگر با اقامت دائم کانادا آشنا نیستید؛ باید اشاره کرد که گرفتن کارت اقامت دائم کانادا آرزوی خیلی از افراد است و شما با مهاجرت از طریق روش اکسپرس اینتری در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را دریافت می‌کنید.

طبق آمار موجود در سال ۲۰۲۰، بیش از ۱۰۷,۰۰۰ دعوتنامه برای متقاضیان اکسپرس اینتری فرستاده شده است. تمام مراحل اکسپرس اینتری به‌صورت آنلاین انجام می‌شود و شما به‌راحتی می‌توانید در سیستم اکسپرس اینتری ثبت‌نام کنید. در این سیستم شما با توجه به سطح زبان، تحصیلات، تجربه کاری، سن و چند ویژگی دیگر شخصی امتیاز به دست می‌آورید و در هر سری انتخاب اکسپرس اینتری با متقاضیان دیگر رقابت می‌کنید. برای بررسی شرایط خود و آماده کردن مدارک لازم می‌توانید از مشاوران متخصص مهاجرت تایسیز کمک گرفته یا فرم ارزیابی را که در وب‌سایت تایسیز قرار دارد پر کنید و منتظر تماس متخصصان مهاجرت به کانادا بمانید.

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری

روش استارت‌آپ  

حتما شما هم تابه‌حال به راه‌اندازی یک کسب و کار نوپا فکر کرده‌اید؛ یا اینکه دوست داشته‌اید شرکت شخصی خودتان را داشته باشید. کشور کانادا شرایطی را مهیا کرده است که شما به آرزوی خودتان برسید. روش  مهاجرت به کانادا از طریق استارت ‌آپ برای کسانی طراحی شده است که ایده خاصی را برای راه‌اندازی کسب و کار در ذهن دارند و توانایی مدیریت یک بیزینس تازه‌ تاسیس را در خود می‌بینند.

جالب اینجا است که این روش مهاجرتی نیاز به سرمایه چندانی ندارد و بیشتر روی استعداد و توانایی‌های شما تمرکز کرده است. پس اگر یک ایده خاص برای راه‌اندازی کسب و کار در نظر دارید و دوست دارید در خاک کانادا این ایده را اجرایی کنید؛ همین امروز می‌توانید برای مهاجرت به کانادا از طریق استارت‌آپ اقدام کنید.

سازمان مهاجرتی تایسیز یکی از سازمان‌هایی است که در زمینه استارت‌آپ فعالیت دارد و می‌تواند با استفاده از تجربه و روابط خود، شما را به آرزوی داشتن یک کسب و کار شخصی و زندگی در کانادا برساند.

روش کارآفرینی 

در این روش مهاجرتی شما برای مردم کانادا شغل ایجاد می‌کنید و پس از راه‌اندازی و موفقیت کسب و کارتان، صاحب اقامت دائم کانادا می‌شوید. این روش مهاجرتی روی رشد اقتصاد کانادا تاثیر مثبت زیادی می‌گذارد؛ به همین خاطر مطمئن باشید سازمان‌های دولتی و خصوصی زیادی در این راه با حمایت‌های مالی خود به شما کمک می‌کنند. این برنامه به‌صورت استانی برگزار می‌شود و هرکدام از استان‌های کانادا برای پذیرش متقاضی روش کارآفرینی، قوانین متفاوتی دارند.

پس قبل از هر کاری شرایط استان‌های مختلف برای کارآفرینی در کانادا را بخوانید یا از یک فرد متخصص کمک بگیرید تا برای یک برنامه مناسب اقدام به فرستادن مدارک کنید. به‌طور کلی شما برای مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی باید مدرک بالاتر از دیپلم و حداقل سه سال سابقه شغل مدیریتی داشته باشید.

تماس با موسسه مهاجرتی تایسیز

روش سرمایه‌گذاری 

هدف این روش مهاجرتی چرخاندن چرخ اقتصاد کاناداست. پس اگر بخواهیم با شما روراست باشیم؛ مهمترین عامل انتخاب شما در این روش، سرمایه مالی‌تان است. در این روش شما مجبور به راه‌اندازی کسب و کار نیستید و فقط باید یک سرمایه قابل قبول همراه خود به کانادا بیاورید. سرعت دریافت اقامت در روش سرمایه‌گذاری نسبتا بالاست و شما پس از چند ماه اقامت دائم کانادا را برای خود و خانواده‌تان اخذ می‌کنید.

این روش نه محدودیت سنی خاصی دارد و نه نیاز چندانی به مهارت زبان انگلیسی، پس خیالتان راحت باشد که پرونده شما به خاطر سن و سطح زبان‌تان، رد نمی‌شود. در حال حاضر تنها استان کبک این روش مهاجرتی را برگزار می‌کند و شما برای شرکت در آن نیاز دارید که خود و همسرتان حداقل دو میلیون دلار سرمایه خالص داشته باشید.

برای مهاجرت به کانادا از چه کسی کمک بگیرم؟

همان طور که تا اینجای این نوشته متوجه شدید، روش‌های زیادی برای مهاجرت شما به کشور کانادا وجود دارد و شما می‌توانید با انتخاب درست یک روش، به‌سادگی به این کشور مهاجرت کنید. وجود یک سابقه ریجکتی در پرونده ویزای کانادای شما، ممکن است شانس شما را برای مهاجرت به این کشور کم کند؛ پس بهتر است از همان ابتدای کار، قدم اول خود را محکم بردارید و از کسانی در این زمینه متخصص هستند کمک بگیرید.

اگر شرایط کامل روش‌های مهاجرتی را ندارید؛ اگر نمی‌خواهید شانس مهاجرت خود را از دست بدهید؛ اگر دوست دارید از بورسیه‌ها و حمایت‌های مالی مختلف موسسه‌های کانادایی استفاده کنید؛ بهتر است به یک موسسه مهاجرتی با سابقه اطمینان کنید و از بهترین وکیل مهاجرت به کانادا کمک بگیرید.

یکی از سازمان‌های مهاجرتی مطرح که تجربیات درخشانی در زمینه مشاوره و ارائه خدمات مهاجرتی دارد؛ موسسه مهاجرتی تایسیز است. از ویژگی‌‌های درخشان موسسه تایسیز، این است که با استفاده از روابطی که با گروه‌ها و سازمان‌های کانادایی دارد؛ امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. برای مثال شما با کمک تایسیز می‌توانید از بورسیه‌ها و حمایت‌های مالی زیادی استفاده کنید و با استفاده از روش استارت‌آپ و  با داشتن سابقه مدیریتی به کانادا مهاجرت کنید.

قدم اول مهاجرت به کانادا را فراموش نکنید و با پر کردن فرم ارزیابی، شرایط خود را برای مهاجرت به این کشور بررسی کنید. برای هر یک از شما یک راه اختصاصی مهاجرت وجود دارد؛ تنها کافی‌ است وقت را تلف نکنید و با استفاده از مهارت‌های خود و تجربه یک متخصص، بهترین روش مهاجرت به کشور بزرگ کانادا را در پیش بگیرید.

مطالب مرتبط:

    دیدگاه