در جشن پنجمین سالگرد تاسیس مستربلیط اعلام شد: تغییر نام هلدینگ عتیق گشت به MrBilit Group

بخش تبلیغات
شنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۰
در جشن پنجمین سالگرد تاسیس مستربلیط اعلام شد: تغییر نام هلدینگ عتیق گشت به MrBilit Group

مراسم پنجمین سالگرد تاسیس مستربلیط روز پنجشنبه ۳۰ بهمن ماه در دفتر مرکزی این شرکت واقع در اصفهان برگزار شد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

در این مراسم که داستان یک تغییر نام‌گذاری شده بود و با حضور همکاران این مجموعه و تنی چند از مدیران سایر کسب و کارهای نوین و سرمایه‌گذاران اصفهانی برگزار شد، حمیدرضا اشجع بنیانگذار و مدیرعامل مستربلیط از مسیر و چالش‌هایی که این مجموعه برای رسیدن به جایگاه فعلی به‌عنوان یک مجموعه کسب و کار فعال گردشگری دیجیتال طی کرده است، اهداف و چشم‌اندازهای MrBilit Group گفت:

به گفته اشجع، هدف اصلی MrBilit Group این است که با تسهیل سفر کردن، مسافرت را برای همه آدم‌ها راحت و کم هزینه کند تا آدم‌های بیشتری سفر کنند و با بهتر شدن آدم‌ها به‌وسیله فرصت‌هایی که در سفر کردن وجود دارد، دنیا جای بهتری شود.

وی افزود:

در حال حاضر با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین توانسته‌ایم به فعال‌ترین مجموعه گردشگری ایران تبدیل شویم.

رپورتاژ

بنیانگذار مستربلیط همچنین در مورد نام‌گذاری جشن پنجمین سالگرد تاسیس مستربلیط گفت:

داستان یک تغییر به‌عنوان شعار جشن پنجمین سالگرد تاسیس مستربلیط انتخاب شد، زیرا تغییرات بزرگی در مستربلیط در حال وقوع است و در سال جدید با تمرکز روی این تغییرات به سوی هدف پیش می‌رویم.

در ادامه مرتضی یراقی فرد، مدیر پایرتس که یکی از فعال‌ترین استارت‌آپ استودیوهای ایران و تنها استارت آپ استودیوی تخصصی گردشگری است مبحث نوآوری و تاثیر بزرگ این اتفاق در سازمان‌ها را مطرح کرد و گفت:

ضرورت دارد که مجموعه‌ها مطابق با نیاز جامعه توجه ویژه ‌ای به نوآوری داشته باشند.

مدیر استارت‌آپ استودیوی پایرتس افزود:

در حال حاضر فرایند نوآوری و توسعه در پایرتس به تولد چند استارت‌آپ فعال در حوزه گردشگری منجر شده است که رادار ۳۶۱، پوآرو، ایرانگرد، دی بوکینگ و... برخی از آن‌ها هستند. وی در خاتمه از علاقه‌مندان به همکاری با پایرتس برای حضور در این استارت‌آپ استودیو دعوت کرد.

در بخش دیگری از این مراسم متین شیرازی نژاد، کارشناس ارشد منابع انسانی مستربلیط، نیز از نتیجه تغییرات کوچک در ایجاد موفقیت‌های بزرگ گفت و با اشاره به شعار مراسم پنجمین سالگرد تاسیس مستربلیط گفت:

در سال جدید شاهد اعمال تغییراتی در مستربلیط خواهیم بود که نتیجه آن موفقیت‌های بزرگ برای این مجموعه خواهد بود.

 در خاتمه مراسم، آیین تغییر نام هلدینگ عتیق گشت به MrBilit Group برگزار شد. عتیق گشت که سابقه‌ فعالیت آن به ۱۲ سال می‌رسد حالا با نام MrBilit Group شناخته می‌شود که آژانس مسافرتی عتیق گشت، مستربلیط و استارت‌آپ استودیوی پایرتس از زیرمجموعه‌های آن هستند.

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها تبلیغات

    دیدگاه