شرکت در کلاس های زبان در کانادا

بخش تبلیغات
سه شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۰
شرکت در کلاس های زبان در کانادا

کانادا فرصت‌های فراوانی برای گشت و گذار، سیاحت، کار و زندگی دارد و در عین حال مقصدی عالی برای یادگیری زبان انگلیسی است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

کانادا به‌شکل اعجاب‌انگیزی وسیع و گوناگون است، با تاریخی طولانی در زمینه میزبانی از مسافران، دانش‌آموزان و دانشجویان و البته تاجران از سراسر دنیا. چه شرکت در کلاس IELTS در کانادا باشد یا یادگیری زبان قبل از ورود به مدرسه یا دانشگاه، این سرزمین همچنین مقصدی عالی برای یادگیری زبان انگلیسی است. با وجود ۱۰ استان و ۳ قلمرو، تعداد فراوانی شهر بزرگ و کوچک و محیط‌های طبیعی برای گشت و گذار و دیدن وجود دارند، زمانی که شما در حال یادگیری زبان انگلیسی در کانادا هستید.

کانادا برای هر کسی چیزی برای ارائه دارد؛ از محیط‌های طبیعی وحشی و کوهستانی در غرب تا ستاره فرهنگی شهرهای کانادا یعنی تورنتو و حال و هوای اروپایی بخش شرقی. این سرزمین فرصت‌های فراوانی برای افراد مختلف برای گشت و گذار، سیاحت، کار و زندگی کردن دارد. کانادا همچنین یک سکوی عالی برای شما برای یادگیری و ارتقای سطح مهارت‌تان در زبان انگلیسی، تجربه فرهنگ قاره آمریکای شمالی و هم‌زمان دیدن یکی از زیباترین کشورهای این کره خاکی را در اختیارتان قرار می‌دهد. ما هم در مجموعه Best Canada Tours آماده‌ایم شما را در این مسیر همراهی کنیم.

دانشجویان فراوانی در سراسر جهان وجود دارند که رویای خارج رفتن و خواندن انگلیسی در کشوری را دارند که زبان انگلیسی، زبان رسمیش باشد. با این وجود به خاطر فضای چند زبانی بودن، بسیاری از آن‌ها کانادا را از قلم می‌اندازند. حتما می‌دانید که کانادا دو زبان رسمی دارد: فرانسوی و انگلیسی؛ با این وجود زبان فرانسوی بیشتر از همه در استان کبک رایج است و اکثر دیگر مناطق و شهرهای این کشور مردمانی انگلیسی زبان دارند. این کشور همچنین گستره متنوع و بی‌نظیری از کلاس‌های آموزش زبان برای دانشجویان و دانش‌آموزان بین‌المللی را در خود جای داده است، از جمله کلاس IELTS در کانادا. کلاس‌ها در حوزه‌های گوناگون و برای افراد با سطوح مختلف تبحر در زبان انگلیسی در دسترس هستند.

اگر شما هم تصمیم دارید برای یادگیری زبان انگلیسی به کانادا سفر کنید، لازم است که در ابتدا اطلاعات مهم در مورد دوره‌ها و انواع آن‌ها را به دست آورده و بهترین انتخاب را با توجه به شرایط‌تان داشته باشید. ما در مجموعه Best Canada Tours کلاس‌های مختلف آموزش زبان را برای شما آماده کرده‌ایم، از جمله کلاس IELTS در کانادا؛ کلاس‌هایی که می‌توانند پاسخگوی نیاز علاقه‌مندان به گذراندن دوره‌های ESL باشند. چه دوست داشته باشید برای ورود به دانشگاه‌های کانادا آموزشی آکادمیک و رسمی ببینید یا تنها دوست دارید به خاطر علاقه و لذت‌تان انگلیسی یاد بگیرید، ما می‌توانیم شما در هر قدم از این مسیر یاری کنیم.

محبوب‌ترین دوره‌های آموزش زبان در کانادا، برنامه‌های کوتاه مدت، فشرده و با محوریت مخاطب عمومی هستند. این دوره‌ها در پردیس‌های دانشگاه‌ها، در مدرسه‌های دوره متوسطه و در کالج‌های خصوصی زبان برگزار می‌شوند. قبل از هر چیز باید با توجه به‌مدت زمان اقامت‌تان در کانادا ویزای بازدیدکننده یا ویزای تحصیلی (استادی پرمیت) این کشور را دریافت کنید. در حالت عمومی برای دوره‌های آموزشی کمتر از ۶ ماه نیازی به گرفتن استادی پرمیت نیست.

دوره‌های فشرده آموزش زبان در کانادا می‌توانند حتی به کوتاهی ۲ ماه باشند. دوره‌های آموزش زبان فشرده و عمومی، معمولا به شما کمک می‌کنند توانایی‌های زبانی‌تان را برای مقاصد مسافرتی و کاری بالا برده و بیشتر از همه بر شنیدن، صحبت کردن و نوشتن تمرکز دارند. اکثر دانشگاه‌های کانادا با آموزشگاه‌های محلی زبان انگلیسی همکاری دارند و دوره‌های اختصاصی و طراحی‌شده‌ای را تنها برای علاقه‌مندان به ورود به دانشگاه ترتیب داده‌اند.

برای افراد مختلف با توانایی زبان متفاوت، سطوح مختلفی از کلاس‌ها در دسترس هستند. برنامه زمانی این کلاس‌ها عموما انعطاف‌پذیر هستند، در نتیجه دانشجویان می‌توانند کلاس‌های زبان انگلیسی خود را با کلاس‌های دروس دیگرشان در دانشگاه هماهنگ کنند. این نوع کلاس‌ها قصد دارند به دانشجویان بین‌المللی کمک کنند دایره لغات خود را بزرگ‌تر کرده و مهارت‌های گرامری کافی به دست آورند تا بتوانند برای تحصیلات دانشگاهی آماده شوند. بسته به شرایط هر فرد، کلاس‌ها به‌صورت تمام وقت یا نیمه وقت و در دوره‌های زمانی چند ماه یا یک سال برگزار می‌شوند.

آیلتس و تافل آزمون‌های شناخته‌شده و فوق‌العاده معروف زبان انگلیسی در تمام دنیا هستند. بسیاری از دانشگاه‌هایی که زبان آموزشی‌شان در کلاس‌های درسی انگلیسی است، از دانشجویان خارجی داشتن یک نمره قابل قبول در یکی از این آزمون‌ها را می‌طلبند. هر دوی این آزمون‌ها راه‌هایی موثر برای نشان دادن تبحر زبانی به موسسات آکادمیک و دانشگاهی و همچنین صاحبان کسب و کار و تجارت‌های مختلف هستند. مانند دیگر کلاس‌های زبان، کلاس IELTS در کانادا هم در زمان‌های مختلف سال برگزار شده و آموزش‌های شما می‌توانند با توجه به نیازهایتان و رسیدن شما به سطح مهارت زبانی در یک حوزه خاص مانند خواندن یا شنیدن اختصاصی شوند.

دانشجویانی که می‌خواهند در دانشگاه‌های بازرگانی کانادا ثبت‌نام کنند یا به‌دنبال کار کردن در یک تجارت کانادایی هستند، اغلب کلاس‌های زبان تجاری را انتخاب می‌کنند. هدف این کلاس‌ها دادن یک فهم فرهنگی و یک تصویر کلی از فرهنگ لغات تجاری و اصطلاحات کاری در فضای تجارت در کانادا به دانشجو است. این کلاس‌ها، هم در دانشگاه‌ها و هم در موسسه‌های آموزش زبان خصوصی در دسترس هستند.

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها تبلیغات

    دیدگاه