سرپرست وزارت صمت از کارخانجات گروه صنعتی میهن بازدید کرد

بخش تبلیغات
سه شنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۰
سرپرست وزارت صمت از کارخانجات گروه صنعتی میهن بازدید کرد

حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صمت، و هیئت همراه از کارخانجات گروه صنعتی میهن از جمله « شهر لبنیات میهن» بازدید کرد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

سرپرست وزارت صنعت، معدن وتجارت و هیئت همراه با بازدید از کارخانجات گروه صنعتی میهن از جمله «شهر لبنیات میهن» که دومین سایت بزرگ و مدرن تولید لبنیات در خاورمیانه است، گفت:

مجتمع صنایع غذایی میهن، موجب افتخار صنعت کشور است.

در جریان بازدید از مجتمع صنایع غذایی میهن، حسین مدرس خیابانی با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود:

حداقل کاری که وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تولیدکنندگان می‌تواند انجام دهد، آن است که در ستاد وزارتخانه، مشکلات پیش روی تولیدکنندگان را رفع کند و مانع جدیدی پیش روی صنعتگران قرار ندهد.

وی با اشاره به اینکه بخش عمده نیاز ارزی تولیدکنندگان لبنی مربوط به بسته‌بندی آن‌ها است، به مدیران مربوطه برای رفع مشکلات صنعت بسته‌بندی و ارزش و بها دادن به تولیدات داخلی ماموریت داد.

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت:

با توجه به اینکه ۶۰ درصد میزان صادرات کشور به بازارهای هدف کشورهای همسایه صورت می‌گیرد، باید بتوانیم افق دید خود را فراتر برده و صادرات را به اوراسیا تقویت کنیم و مجموع صادرات را به دو برابر برسانیم.

مدرس خیابانی در پایان اضافه کرد:

به رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی نیز مأموریت داده‌ایم تا به‌منظور تأمین نیازهای صنایع لبنی با اتکای به تولیدات داخلی تلاش کند.

یادآور می‌شود که در این بازدید چهار ساعته که از بخش های مختلف کارخانجات میهن صورت گرفت، توضیحات مقتضی در گفت وگوهای فی مابین حاج ایوب پایداری، مهندس ابوالفضل پایداری و دیگر مدیران گروه صنعتی میهن، سرپرست وزارت صمت و هیئت همراه ارائه و تبادل نظرهای تاثیرگذاری به‌منظور توسعه بیش از پیش صنعت لبنیات کشور انجام شد.

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها تبلیغات

    دیدگاه