با چک رنت اعتبار ایرانیان برای کرایه خودرو در ترکیه تامین شد!

بخش تبلیغات
چهار شنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
با چک رنت اعتبار ایرانیان برای کرایه خودرو در ترکیه تامین شد!

حتما در اولین سفرتان به ترکیه متوجه این موضوع شده اید که هزینه حمل و نقل در ترکیه بسیار گران است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

برای مثال یک مسیر کوتاه در شهر استانبول حدود ۶۰ لیر هزینه خواهد داشت! بنابراین ممکن است بخواهید به جای پرداخت این هزینه‌ها یک خودرو اجاره کنید. همچنین با اجاره خودرو در ترکیه می‌توانید با هزینه پایین، در هر ساعت از شبانه روز، به هر نقطه از ترکیه سفر کنید.

اما مشکلی بزرگی که مانع اجاره خودرو برای ایرانیان می شود درخواست کارت اعتباری برای پرداخت هزینه اجاره خودرو می باشد . از طرفی برای اجاره خودرو از رنتال های ایران پروسه پیچیده دریافت وثیقه ، دپازیت ، چک بالای ده میلیون تومان و مراحل دیگر بسیار خسته کننده می باشد. همچنین بسیاری از ایرانیان در ترکیه ساکن هستند و نمیتوانند برای کارهای حضوری رنت خودرو به دفاتر رنتال ها مراجعه کنند.

چک رنت روند اجاره خودرو را تسهیل کرد!

چک رنت با ارائه "سیستم نوین رزرواسیون آنلاین خودرو در ترکیه" مشکل تامین اعتبار ایرانیان را حل نموده است. بدین ترتیب ایرانیان میتوانند از طریق سایت checkrent.ir  با وارد کردن شهر و بازه تاریخی درخواستی خودرو مورد نظرشان را بدون نیاز به هیچ گونه وثیقه ، دپازیت ، تضمین بانکی و ارائه مدرک کاغذی کاملا بصورت آنلاین رزرو کنند و پس از پرداخت از طریق کارت‌های عضو شبکه شتاب ووچر رسمی صادر خواهد شد.  

تمامی خودروها دارای بیمه بدنه و بیمه سرقت می باشند پس با آرامش خاطر میتوانید بدون هیچ نگرانی فقط به فکر سفرتان بوده و با پشتیبانی ۲۴ ساعته فارسی هیچ دغدغه ای از بابت مشکلات احتمالی نداشته باشید.

چک رنت گاد

نکته مهمی‌که در این زمینه می‌تواند سفر را برای شما لذتبخش تر کند، این است که شما می‌توانید ماشین مورد نظر خود را در هر شهر ترکیه تحویل دهید. این به شما کمک می‌کند تا در صورت تمایل به چند شهر سفر کرده و نگران تحویل خودرو در شهر اول نباشید.

شرایط اجاره خودرو در ترکیه

هر شرکت اجاره ماشین ممکن است شرایط خاصی برای خود داشته باشد؛ اما مهم ترین شرایط اجاره خودرو در ترکیه داشتن حداقل ۲۱ سال سن و گواهینامه بین المللی است.

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو از چک رنت :  ۱-عکس از پاسپورت ۲-عکس از گواهینامه بین‌المللی ۳- شماره موبایل ۴-آدرس منزل *در صورت سفر هوایی بلیط پرواز رفت

روش های پرداخت :

  • پرداخت کل مبلغ به تومان هنگام ثبت رزرو
  • پرداخت بیعانه (مبلغ جز از کل) و پرداخت مابقی بصورت ارزی ( یورو ، دلار و یا لیر ) هنگام تحویل خودرو

بیمه :

تمامی خودرو ها دارای بیمه بدنه کامل و بیمه شخص ثالث هستند . در صورت تمایل میتوانید بیمه خسارات جزئی نیز برای رزروتان وارد کنید .

چگونه گواهینامه بین المللی دریافت کنیم؟

برای بین المللی کردن گواهینامه کافیست با در دست داشتن اصل گواهینامه ، شناسنامه ، کارت ملی و  دو قطعه عکس به آژانس های مسافرتی رسمی مراجعه کنید. گواهینامه بین المللی شما در کمتر از 2ساعت آماده خواهد شد.

مدت زمان اجاره خودرو چگونه محاسبه می شود؟

مدت اجاره ماشین معمولا کمتر از 48 ساعت نمی‌باشد. این زمان درست از ساعتی که خودرو را تحویل می‌گیرید محاسبه خواهد شد.

شرایط اخذ نمایندگی برای آژانس های مسافرتی و سایت های فروش بلیط

چک رنت رو

برای همکاری با چک رنت میتوانید با دریافت وب سرویس با چک رنت همکاری داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره ۰۴۱۹۱۰۱۰۸۰۸  تماس بگیرید.

سایت : www.checkrent.ir

اینستاگرام :  @checkrent_ir

کانال تلگرام : @checkrent

منبع CheckRent

دیدگاه