تفریحات آبی و خوش گذرانی در فصل تابستان

بخش تبلیغات
شنبه، ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵
تفریحات آبی و خوش گذرانی در فصل تابستان

اگر قصد سفر دارید و در سایت های گردشگری به دنبال گزینه ای مناسب برای برنامه سفر هستید پیشنهاد راز آسمان پایتخت برای شما تورهای لحظه آخری است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

شهرهایی که تفریحات آبی و ساحل دارند بهترین گزینه برای سفرهای تابستانی خواهند بود اگر هوس دریا و تفریح کرده اید با ما همراه باشید تا گزینه های مناسب را با قیمتی مناسب به شما معرفی کنیم.

کیش سفری هیجان انگیز در وطن

جزیره ی زیبای کیش گزینه ی خوبی برای سفر تابستانی خواهد بود و می توان با هزینه ی کم به جزیره رفت و تابستان را با کلی تفریحات هیجان انگیز آبی سپری کرد. فکر کردن به منظره ی غروب کشتی یونانی و قدم زدن روی شن های گرم ساحل رویایی خلیج فارس انگیزه ی محرکی برای رزرو هرچه سریع تر تور لحظه آخری کیش است تا با اولین پرواز خود را به جنوب کشور برسانید و بر کرانه ی خلیج بایستید و آرام زمزمه کنید همیشه پارس خواهی ماند خلیج پهناور.

تور لحظه آخری کیش

دیگر پیشنهاد ما به شما آنتالیا است

ما شما را دعوت می کنیم تا از محله ی باستانی کالیچر که در این شهر بین درختان پنهان شده با خیابان ها پر پیچ و خم و خانه های چوبی دیدن کنید و در شهری پر از مساجد قدیمی که قبل از حمله ی اعراب کلیسا بودند و شهر دروازه ی باستانی هادریانوس، با برج های باستانی که شهرتی جهانی دارند قدم بزنید و نشانه های سلطنت عثمانی را در جای جای آنتالیا نظاره گر باشید. آنتالیا به مسیرهای پیاده روی ساحلی و پارک های ساحلی اش مشهور است. با تور لحظه آخری آنتالیا میتوانید در هتل های مدرن و 5 ستاره در بخش های جدید شهر به ویژه محله لارا اقامتی مدرن ولوکس را تجربه کنید و یا به هتل آپارتمان های بخش قدیمی یا همان کالیچر بروید و در دل تاریخ ترکیه اقامتی خاص و رویایی داشته باشید.

تورلحظه آخری آنتالیا

استانبول شهر محبوب ایرانی ها

 واضح و مبرهن است که استانبول امروزه محبوب ترین شهر نزد هم وطنان برای سفر و تفریح است. سال هاست هرکه هوس خروج از مرز برای تفریح و خوشگذرانی را دارد بلافاصله به دنبال تور ارزان استانبول می گردد تا بتواند با هزینه ای مناسب سفری خاطره انگیز داشته باشد. استانبول برای همه یادآور سواحل تفریحی بی نظیر، غذاهای لذیذ و انواع تفریحات مهیج است که با پکیج تورارزان استانبول می توان از همه ی آن ها بهره برد و همچنین می توان در این شهر مرز اروپا و آسیا را درتنگه بسفر با قایق پیمود و تفاوت های ترکیه ی  امروز و دیروز را نظاره گر بود و مرکز قلمروی حکومت عثمانی را از نزدیک تماشا کرد.

پیشنهادی های هیجان انگیزی پیش رو دارید. می توایند با سفر به کیش به دل آب های فیروزه ای خلیج فارس بزنید و در جنوب کشور تفریحات رویایی رو تجربه کنید و شهر حریره و کاریز را ببینید و از شب های بی نظیر جزیره و برنامه های خاص و مفرحی که در آن برگزار می شود لذت ببرید  و یا با سفر به آنتالیا شهری را در سفرنامه ی خود ثبت کنید که ترکیبی ست از سواحل بزرگ تفریحی و سنت ترکیه که آکوآلندها و دلفیناریوم های آن شهره ی عام و خاص اند. یا تور استانبول را رزرو کنید و در طول پرواز بیاندیشید که از بین سواحل متعدد و فوق العاده ی این شهر کدام ساحل را برای سپری کردن اوقات خوش در سفر انتخاب کنید و یا منوی غذاهای بی نظیر ترکی را که دوست دارید امتحان کنید در گوشه ای یادداشت کنید.

انتخاب شما سفر به هر کدام از این شهرها که باشد شرکت هواپیمایی راز آسمان پایتخت این اطمینان را برای شما حاصل می کند که در تمام پکیج های خود اصل اول را رضایت شما قرار خواهد داد و به پاس همراهیتان تمام تلاشش را خواهد کرد تا لبخند رضایت که مزد کار ماست را بر لبتان بنشاند و همچنین در تلاشیم که با قیمت های مناسب پکیج ها همراهان عزیزمان از سفری مقرون به صرفه لذت ببرند.

منبع ap724

دیدگاه