چگونه سفری ارزان، سریع و مجهز را تجربه کنیم؟

بخش تبلیغات
چهار شنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
چگونه سفری ارزان، سریع و مجهز را تجربه کنیم؟

سفر با هواپیما همیشه یکی از لذت بخش ترین مسافرت های ممکن را برای مسافران رقم خواهد زد. چاشنی سرعت با امکانات عالی درآمیخته شده تا شیرینی و راحتی سفر را برای مسافران به ارمغان بیاورد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

شیرینی سفر زمانی چند برابر خواهد شد که متقاضی بتواند بلیط هواپیما را هم همچون سرعت این وسیله نقلیه خریداری کند. خرید اینترنتی بلیط هواپیما آسان ترین و سریع‌ترین راه ممکن برای تهیه بلیط هواپیما است. نه‌تنها در صنعت گردشگری بلکه در تمامی صنعت ها و فروشگاه‌های اینترنتی خرید بسیار آسان تر از روش حضوری است.

اگر سایت ارائه کننده معتبر و قابل اطمینان باشد، لذت و اطمینان خاطر در خرید بیشتر خواهد شد. سایت‌های بسیار زیادی در صنعت گردشگری و هواپیمایی فعالیت می‌کنند، ولی برای انتخاب این سایت‌ها باید خط کش و معیاری را رعایت کرد. یکی از معتبرترین و امن ترین سایت‌های ارائه دهنده انواع بلیط به‌خصوص بلیط هواپیما تیک بان است، زیر را این سایت توانسته رضایت بیش از 900 ایرلاین داخلی و بین‌المللی برای همکاری را کسب کند. علاوه بر این خصوصیت دارای گواهینامه انجمن بین‌المللی حمل‌و‌نقل هوایی یاتا (IATA)، گواهینامه انجمن تورگردانان ایران و نماد دو ستاره اعتماد الکترونیک است. در انتخاب سایت خود برای خرید اینترنتی بسیار توجه کنید. تا بعد از خرید اینترنتی نگرانی را جایگزین لذت نکنید.

بلیط چارتر بخرید

مزیت های کلیدی بلیط چارتر

اگر سرعت در سفر و خرید بلیط هواپیما با ارزان ادغام شود، می‌تواند حلاوت سفر را به کام مسافر بیشتر از بیش کند. یکی از عوامل تهیه بلیط ارزان هواپیما در مسیرهای خاص و گوناگون بلیط چارتر است.

برخی از شرکت‌ها بلیط های هواپیما را برای مدت زمان خاص به‌صورت تعدادی معین یا کلی دربست کرایه می‌کنند، و طبق سیاست‌های خاص خود قیمت‌های مورد نظر را عرضه می دارند. به این نوع بلیط ها بلیط چارتر گفته می‌شود.

بلیط چارتر همیشه ویژگی‌هایی را با خود به یدک می کشد. یکی از این خصوصیات نوسان قیمت آن در ایام مختلف و مسیرهای گوناگون است. از دیگر خصوصیات بارز بلیط های چارتر می‌توان به غیر قابل استرداد بودن آن‌ها اشاره کرد. به‌طور کلی بلیط های چارتر را نمی توان کنسل کرد، مگر در مواقع خاص که خود شرکت چارتر کننده این عمل را در دستور کار قرار  داده باشد. هزینه جریمه بلیط چارتر ممکن است برابر با نرخ کلی بلیط باشد.

۴ عامل اصلی مؤثر بر بها بلیط هواپیما

یکی دیگر از راه‌های خرید بلیط ارزان هواپیما بررسی عوامل تأثیرگذار بر قیمت بلیط هواپیما است. کلاس پروازی، ساعت پرواز، نوع هواپیما و شرکت هواپیمایی از جمله عواملی هستند که بر قیمت بلیط هواپیما به‌طور مستقیم تأثیرگذار خواهند بود.

کلاس پروازی اولین عامل و مهم ترین آن است، شرکت‌های هواپیمایی ارائه کننده بلیط هواپیما با توجه به امکاناتی که در اختیار مسافران قرار می‌دهند، کلاس های پروازی خود را تعیین می‌کنند. هرچه امکانات و خدمات در کلاس های پروازی محدودتر باشد، قیمت بلیط هواپیما برای متقاضیان ارزان‌تر خواهد بود. ساعت پروازی نیز بسیار حائز اهمیت است. قیمت بلیط در بازه های زمانی مختلف با یکدیگر متفاوت خواهد بود. نوع هواپیما و شرکت‌های هواپیمایی نیز با توجه به قدمت و امکاناتی که ارائه می‌دهند، بر نرخ بلیط تأثیرگذار هستند. خرید ارزان بلیط هواپیما می‌تواند با مقصدهای گوناگون و متنوع خاطره ای بی بدیل را برای مسافران رقم بزند. جزیره کیش و شهر مشهد از جهات مختلف می‌توانند یکی از این مقاصد باشند.

سفر به اعماق خلیج فارس

بلیط کیش همیشه جز پرطرفدارترین بلیط های شرکت‌های هواپیمایی محسوب می‌شود. این جزیره به خاطر شرایط آب و هوایی مطلوبش در ایام مختلف سال مسافران زیادی را از گوشه کنار کشور  و جهان به خود می بیند. علاوه بر شرایط آب و هوایی جاذبه های گردشگری مانند پارک‌های ساحلی و تفریحی، ساحل مرجانی، باغ پرندگان کیش، دلفیناریوم شهر زیر زمینی کاریز، کلبه هور و کشتی به گل نشسته یونانی هر بیننده ای را به این شهر دعوت می‌کند.

سفر به پایتخت مذهبی ایران

شهر مشهد به‌عنوان پایتخت مذهبی ایران و با وجود مرقد مطهر علی بن موسی الرضا (ع) مسافران زیادی را در طول سال پذیرا می‌شود. بسیاری از مردم مشهد را شهری مذهبی خطاب می‌کنند، اما این شهر مناطق و جاذبه های گردشگری بسیار زیادی را نیز دارد که می‌تواند سفر را از بُعد مذهبی به بُعد تفریحی – مذهبی تغییر دهد. آرامگاه نادرشاه، آرامگاه فردوسی، آرامگاه خواجه ربیع، گنبد هارونیه، ییلاقات شاندیز، طرقبه، زشک، باغ وحش وکیل آباد، پارک جنگلی وکیل آباد و آبشار ارتکند از جمله جاذبه های این شهر هستند که باعث شده بلیط مشهد همچون بلیط کیش طرفداران زیادی داشته باشد.

منبع ُTikban

دیدگاه