راه میانبر خرید بلیط سفر با قیمت مناسب چیست؟

بخش تبلیغات
شنبه، ۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
راه میانبر خرید بلیط سفر با قیمت مناسب چیست؟

مشکلاتی مانند ناتمام ماندن عملیات خرید، پرداخت ناموفق و... از نگرانی‌های مسافران هنگام خرید اینترنتی بلیط سفر است. با مراجعه به یک سایت معتبر این مشکلات به حداقل می‌رسد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

یکی از نگرانی‌های مسافران هنگام خرید اینترنتی بلیط سفر، عدم اطمینان از چگونگی ارائه خدمات پس از فروش و احتمال مواجه شدن با مشکلاتی مثل ناتمام ماندن عملیات خرید، پرداخت ناموفق و عدم صدور بلیط در لحظه آخر است. به عنوان مثال، این نگرانی وجود دارد که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران مشهد به دلیل کندی یا قطع اینترنت، عملیات خرید ناتمام بماند یا پس از پرداخت هزینه، رسید پرداخت به شما ارائه نشود.

باید بگوییم که این احتمالات وجود دارد؛ اما در صورتی که شما برای خرید بلیط سفر به یک وب‌سایت معتبر مراجعه کنید با این مشکلات مواجه نمی‌شوید. علی بابا، رتبه یک فروش بلیط سفر از معتبرترین وب‌سایت‌ها در حوزه گردشگری است که خدمات شایسته‌ای در زمینه خرید تور و بلیط سفر به مسافران ارائه می‌دهد.

با علی بابا شما می‌توانید بلیط سفر به تمام نقاط جهان را با چند کلیک، پس از بررسی تاز لحاظ قیمت خریداری کنید و هزینه را از طریق کارت‌های شتاب بانکی پرداخت کنید. به عنوان مثال می‌توانید پس از بررسی قیمت بلیط تهران مسکو ماهان، استانبول و... برای خرید اقدام کنید.

امکان استرداد وجه پرداختی در صورت لغو سفر و پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته از دیگر ویژگی‎‌های علی بابا است. در ادامه به دلایل محبوبیت علی بابا اشاره می‌کنیم.

وقت‌شناسی کارشناسان علی بابا

علی بابا برای وقت شما ارزش قائل است. به همین دلیل برای اولین بار از ویژگی Call Back استفاده کرده که به کمک آن هر فردی که با شماره ۴۳۹۰۰۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرد و در صف طولانی پشتیبانی قرار گیرد، می‌تواند با فشردن یک دکمه از سیستم درخواست کند که در سریع‌ترین زمان ممکن با او تماس گرفته شود. با کمک این خدمت جدید، شما می‌توانید از منتظر ماندن در صف انتظار خودداری کنید تا تیم پشتیبانی به محض آزادشدن با شما تماس بگیرد و مشکل ایجاد شده را برطرف کند.

استرداد بلیط در کمتر از 2 دقیقه

علی بابا خواستار عادلانه‌تر کردن فرایند استرداد بلیط است.

 با اهمیت پیدا کردن دقایق و ساعت‌ها در خرید و استرداد بلیط هواپیما، سامانه علی بابا یکی از اولین سامانه‌های آنلاین خرید بلیط است که به شما این امکان را می‌دهد که در هرساعت از شبانه‌روز و در کمتر از ۲ دقیقه بلیط‌تان را لغو کنید و بیشترین میزان بازگشت وجه را در کمترین زمان ممکن تجربه کنید. سرعت بالای کار با وبسایت و اپلیکیشن علی بابا چه در هنگام خرید و چه در زمان استرداد، حتی در روزهای تعطیل، یکی از عواملی است که توانسته رضایت مشتریان این سامانه را فراهم کند.

جبران خسارت مسافران در پروازهای چارتری

پشتیبانی علی بابا خریداران پروازهای چارتری را هم از یاد نبرده است. اگر در زمان خریدِ بلیط چارتر، سیستم دچار اختلال شود و مجبور شوید بلیط جدید بخرید، می‌توانید تصویر بلیط را به ایمیل پشتیبانی بفرستید و خسارت خود را دریافت کنید.

شما می‌توانید برای خرید بلیط هواپیما علی بابا، قطار، اتوبوس و... به علی بابا مراجعه کنید.

دیدگاه