راهنمای سفر به کشور ترکیه با تور های مسافرتی دلارام سیر

بخش تبلیغات
چهار شنبه، ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۰
راهنمای سفر به کشور ترکیه با تور های مسافرتی دلارام سیر

یکی از بزرگ ترین و توریستی شهرهای ترکیه که شما می توانید برای مقصد گردشگریتان آن را انتخاب کنید استانبول است. در استانبول علاوه بر اینکه مکان های دیدنی و بکر زیادی وجود دارد بلکه جشنواره های متعددی نیز در آن دیده می شود و اگر عاشق خرید کردن هستید به شما پیشنهاد می کنیم از مرکز خریدهای شهر استانبول دیدن کنید.

این نکته را به خاطر داشته باشید که آب و هوای متعادل و مناسبی که در بیشتر شهرهای ترکیه وجود دارد سبب می شود که در بیشتر ماه های سال پذیرای گردشگران زیادی باشد. در بین تور های گردشگری ترکیه تور آنتالیا ترکیه و تور استانبول ترکیه یکی از بهترین تور های مسافرتی است.

سفر به استانبول

برای سفر با تور استانبول ترکیه بهتر است فصلهای گرم تابستان را انتخاب کنید و بهترین زمان ماه های می و سپتامبر می باشد و در این زمان شما شرجی را تجربه نخواهید کرد البته در هر فصلی میتوان به استانبول سفر کرد ولی بهترین موقعیت آب و هوای در زمان های ذکر شده خواهد بود.

مسافران در استانبول می توانند از مسجد رستم پاشا دیدن کنند که در سال 1516 به دست معمار عثمانی سنان ساخته شده است و کاشی های نفیس و زیبای شهر IZNIK هر قسمت این مسجد را پوشانده اند و مانند یک جعبه در بازار ادویه به زیبایی تمام می درخشد.

بازار بزرگ استانبول نیز از دیگر دیدنیها می باشد و پیشنهاد می شود خانم های عزیز که عاشق خرید و بازدید هستند به این بازار بزرگ نیز سری بزنند. در این بازار بیشتر از سه هزار دهنه مغازه وجود دارد که به واسطه سلطان محمد فاتح در سال 1461 تاسیس گردیده است. در بین این مغازه بیشتر 50 مورد به طلا و جواهرات، لعاب کاشی، چرم، سفال اختصاص داشته است که بازدید کردن از آنها قطعا شما را مشتاق به خرید خواهد کرد.

کلیسای چورا از جمله کلیساهای باقی مانده است که جز بهترین های بیزانس به شمار می رود و حفاظت خوبی از نقاشی های دیواری و موزائیک های آن انجام گردیده است.

اگر به استانبول سفر کردید توصیه می شود که حتما قهوه ترک را در استانبول امتحان نمایند. البته علاوه بر قهوه، چای ترکی و باقلوای استانبولی نیز طرفداران زیادی داشته است.

دلارام سیر

افرادی که تصمیم به سفر به ترکیه را دارند باید پیش از سفر اطلاعات مختلفی مثل انتخاب هتل، رستوران های خوب، هزینه ها و... به دست بیاورند تا بتوانند سفری بی نظیر را تجربه کنند اما اگر می خواهید یک مجموعه توریستی فوق العاده را انتخاب کنید تا از بهترین تورها استفاده کنید و نگرانی های در این خصوص نداشته باشید ، دلارام سیر اماده است تا بهترین خدمات را به مسافران عزیز ارائه بدهد. برای تماس با مجموعه توریستی دلارام سیر و اطلاع از هزینه ها با شماره 88347565- 021 تماس بگیرید.

اگر برنامه ویژه ای برای تور ترکیه تابستان 98 دارید به این صفحه دی تور مراجعه کنید.

برچسب‌ها تبلیغات

دیدگاه