هر آنچه که باید درباره کلاس پروازی پریمیوم اکونومی بدانید

بخش تبلیغات
شنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰
هر آنچه که باید درباره کلاس پروازی پریمیوم اکونومی بدانید

قطعا برای شما هم پیش آمده است که دوست داشته اید با کلاس پروازی بیزنس سفر کنید ولی ترجیح داده اید که با صرف هزینه کم تر کلاس اکونومی را انتخاب کنید. ما با معرفی کلاس پریمیوم اکونومی، می خواهیم انتخاب بعدی شما را برای سفرتان تحت تاثیر قرار دهیم تا تجربه‌ای متفاوت داشته باشید.

در کلاس پریمیوم اکونومی، شما تنها با کمی هزینه بیش تر نسبت به کلاس اکونومی می‌توانید راحت بنشینید، بخوابید و از امکاناتی همانند غذا و نوشیدنی های متنوع و خدمات داخل پرواز بیشتری برخوردار شوید.

فضای جلوی پا در این کلاس پروازی بیشتر و صندلی ها عریض تر هستند. این کلاس می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای سفرهای خارجی به‌خصوص سفرهای دور برد باشد زمانی‌که فضای کم کلاس اکونومی باعث خستگی شما در طول پرواز می‌شود.

از امکانات دیگر کلاس پریمیوم اکونومی می‌توان به صفحه‌نمایش بزرگ تر، خدمات غذایی متنوع تر و قابلیت بیشتر برای تنظیم پشتی صندلی نسبت به کلاس اکونومی اشاره کرد.

کلاس اکونومی

هواپیمایی اتریشی که یکی از شرکت‌های تابعه گروه هواپیمایی لوفت هانزا است، از وین به ۱۳۰ مقصد در دنیا پرواز می‌کند و این فرصت را برای شما فراهم می‌کند تا با کلاس پریمیوم اکونومی در مسیرهای دور برد پرواز کنید.

در پروازهای هواپیمایی اتریشی، صندلی های کلاس پریمیوم اکونومی با عرض ۴۸.۳ سانتی‌متر فضای راحت‌تری را برای شما فراهم می‌کنند. اگر قصد سفر به کانادا و آمریکا را داشته باشید قطعا پریمیوم اکونومی انتخاب بسیار مناسبی است. اگر می خواهید در طول پرواز به کار های عقب افتاده خود برسید و نیاز دارید از لپ‌تاپ خود استفاد کنید، می‌توانید محل نشستن خود را به محل کار خود تبدیل کنید و نگران اتمام شارژ لپ‌تاپ خود نباشید چرا که به‌راحتی می‌توانید به پریز برق برای شارژ لپ‌تاپ خود دسترسی داشته باشید.

در پروازهای پریمیوم اکونومی اتریشی برای مسیرهای کانادا و امریکا شما می‌توانید به‌جای یک چمدان ۲۳ کیلوگرمی، دو چمدان ۲۳ کیلو گرمی را چک-این کنید. در طول پرواز نیز از شما با سه تا چهار وعده غذایی همراه‌با سه انتخاب برای وعده غذایی اصلی، پذیرایی می‌شود. همچنین می‌توانید از نوشیدن نوشابه‌ها و آب میوه‌های خنک و قهوه عالی لذت ببرید و تجربه‌ای به یاد ماندنی داشته باشید.

گاهی انتخاب راحتی در پرواز از انتخاب پروازی با هزینه کم تر بهتر است. همین حالا برای سفر بعدی خود برنامه‌ریزی کنید و با انتخاب کلاس پریمیوم اکونومی، به هر نقطه‌ای از دنیا به‌راحتی و با کیفیت سفر کنید.

برچسب‌ها تبلیغات

دیدگاه