از تخفیفات ۵۰ درصدی هتل های تهران در نوروز ۹۸ بهره‌مند شوید

از تخفیفات ۵۰ درصدی هتل های تهران در نوروز ۹۸ بهره‌مند شوید

نیکی قره گوزلویان
| شنبه, ۲۵ اسفند ۹۷ ساعت ۱۵:۳۸

مراکز اقامتی شهر تهران به منظور جذب مسافران و گردشگران در نوروز ۱۳۹۸، ۵۰ درصد تخفیف خواهند داشت.

کلانشهر تهران که به عنوان پایتخت کشور ایران شناخته می‌شود، هر ساله پذیرای گردشگران بسیاری از اقصی نقاط کشور و جهان است. با توجه به افزایش تعداد این گردشگران در نوروز ۹۸، ۵۰ درصد تخفیف به مراکز اقامتی تهران اختصاص داده شده است. شهرام علیمحمدی، معاون گردشگری تهران در این‌باره گفته است:

تخفیف اعمال شده به منزله کاهش کمی و کیفی خدمات در مراکز اقامتی نیست، و گردشگران با استانداردهای تعریف شده خدمات اقامتی خود را دریافت خواهند کرد.

مراکز اقامتی تهران که از هتل‌های ۵ ستاره تا مهمانسراهای کوچک‌تر را در بر‌میگیرند، خدمات متنوع و متفاوتی را به مسافران خود عرضه می‌کنند، که این امر، انتخاب را برای گردشگران با سلیقه‌های مختلف تسهیل کرده است. علاوه بر آن، مسافران تهران و ساکنان پایتخت که نوروز خود را در پایتخت سپری خواهند کرد، می‌توانند از خدمات تورهای تهرانگردی نیز بهره‌مند شوند. علیمحمدی در این‌باره افزوده است:

با برنامه‌ریزی‌های پیش بینی شده، مسافران  و ساکنان تهران می‌توانند با شرکت در تورهای نیمروزه و یک روزه و جشنواره های نوروزگاه، لحظه‌های خوشی را تجربه کنند.

معاون گردشگری استان تهران در انتها تاکید کرد که هموطنان می‌توانند پیشنهادات، انتقادات و نظرات خود را از طریق سامانه ۰۹۶۲۹ به مسئولان منتقل کنند.

شما نیز اگر علاقه‌مند هستید تا از تورهای اقصی نقاط ایران و جهان مطلع شوید، کجارو به شما کمک می‌کند. برای سفر به تهران و بازدید از جاهای دیدنی تهران شما می‌توانید تور تهرانگردی را در کجارو جستجو کرده، قیمت‌ تورهای ده‌ها آژانس معتبر را مقایسه کرده و در نهایت، تور مورد نظر خود را انتخاب کنید.

منبع عکس: گوگل مپ

برچسب‌ها خبر تهرانگردی

دیدگاه  

    تبلیغات