ارائه برنامه و راهنمای سفر به خریداران خدمات مسافرتی

تیم  کجارو
شنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۰
ارائه برنامه و راهنمای سفر به خریداران خدمات مسافرتی

فلایتیو هم اکنون برای خریداران خدمات خود، راهنما و برنامه سفر نیز ارائه می‌کند. این آژانس مسافرتی آنلاین با شروع یک پروژه محتوایی جدید در صنعت گردشگری ایران تحت نام «فلایتیو در سفر» برای مقاصد گردشگری محبوب داخلی و خارجی، کتابچه‌های راهنمایی را تولید نموده و بصورت رایگان در دسترس عموم قرار داده است.

ارائه خدمات رایگان و ارزش آفرین به جامعه با نیم نگاهی به مسئولیت اجتماعی شرکتی توسط استارتاپ‌ها، سال‌هاست که مورد توجه اکوسیستم استارتاپی ایران واقع شده است.

فلایتیو که سامانه‌ی آنلاینی برای خرید بلیط مسافرت است نیز از این قاعده مستثنی نبوده و از آنجا که همواره به دنبال بهبود تجربه مسافران و خلق ارزش در جامعه گردشگری ایران است، این بار با معرفی مجموعه ای تحت نام «فلایتیو در سفر» گام جدیدی در این مسیر نهاده است.

به گفته روابط عمومی فلایتیو، مجموعه «فلایتیو در سفر»، برای هر مقصد گردشگری محبوب داخلی و خارجی، یک کتابچه راهنمای جامع و همچنین یک برنامه سفر ارائه می‌کند. هر کدام از راهنمای سفرهای این مجموعه عموما شامل مواردی مانند معرفی مقصد، بناهای تاریخی، موزه‌ها و گالری‌ها، جنگل‌ها و پارک‌های جنگلی، سواحل، بنادر، جزایر و دریاها، معرفی فروشگاه‌ها، معرفی غذاهای محلی و معرفی بهترین رستوران‌ها، هتل‌ها و در آخر اطلاعات ضروری مقصد است.

چگونه می‌توان به این راهنماها دسترسی داشت؟

به گفته روابط عمومی فلایتیو، تمام مشتریانی که برای خرید بلیط مسافرت خود از خدمات این آژانس مسافرتی آنلاین استفاده کنند، بلافاصله پس از انجام رزروشان، نسخه‌ای از این راهنما بصورت رایگان برایشان ارسال خواهد شد.

همچنین، برای آن دسته از مسافرینی که در حال حاضر جزو مشتریان فلایتیو نیستند نیز دسترسی به این مجموعه راهنما امکانپذیر است، که می‌توان از داخل وب‌سایت این شرکت به آن دسترسی داشت.

/پایان خبر

دیدگاه