هتل فور سیزن کوالالامپور آغاز به کار کرد

زینب موحدی
پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۵
هتل فور سیزن کوالالامپور آغاز به کار کرد

یک هتل لوکس و مجلل دیگر به لیست هتل‌های کوالالامپور اضافه شد. هتل فور سیزن، بعد از برج‌های دوقلوی پتورناس، دومین آسمان‌خراش بزرگ مالزی است.

هتل فور سیزن (Four Seasons Hotel) کوالالامپور، واقع در یک آسمان‌خراش مسحورکننده‌ی جدید در کنار برج‌های پتروناس (Petronas Towers) افتتاح شد. هتل جدید که در یکی از شلوغ‌ترین خیابان‌های پایتخت مالزی بنا شده است، از اولین مهمانان خود به صرف غذا و نوشیدنی دعوت می‌کند که تا ضمن اقامت در این ساختمان ۶۵ طبقه به خرید، استراحت، تفریح و انجام ملاقات‌های دوستانه و کاری خود بپردازند.

از نظر تام روئلنز (Tom Roelens)، مدیر کل هتل، و تیمی از کارشناسانی که همکار وی هستند، «استقبال از اولین مهمانان» پایان یک راه طولانی برای آماده‌سازی و شروع یک راه جدید است. او می‌گوید:

اکنون که هتل پا به عرصه‌ی حیات گذاشته است، ما به روزی می‌اندیشیم که این هتل مملو از مسافر شود – مسافران بین المللی که برای کسب و کار یا گذراندن اوقات فراغت به این شهر می‌آیند، مهمانان محلی که از رستوران‌ها و اسپا استفاده می‌کنند و خیلی از ساکنان شهر که در حال تبدیل شدن به بخشی از خانواده‌ی بزرگ هتل فور سیزن در کوالالامپور هستند.

هتل فور سیزن کوالالامپور

این ساختمان در قلب محله‌ی «گلدن ترای انگل» (Golden Triangle) و در نزدیکی مرکز کنوانسیون کوالالامپور واقع شده است و دارای ۲۰۹ اتاق، سوئیت و نیز آپارتمان‌هایی با مبلمان کامل است که مخصوص آن دسته از مهمانانی آماده شده‌اند که قصد دارند اقامتی طولانی در این هتل داشته باشند. هتل فور سیزن بخشی از «مرکز شهر کوالالامپور» (Kuala Lumpur City Centre) است که یک مجتمع مسکونی به مساحت ۴۰ هکتار و فروشگاه‌های بزرگ، رستوران‌ها و مراکزی مخصوص زندگی شبانه و یک پارک ۲۰ هکتاری است.

امکانات تفریحی این هتل شامل یک استخر فضای باز به همراه کابین‌های خصوصی و چند کافی‌شاپ و نیز یک اسپا است که هشت اتاق درمان دارد. منوی این اسپا با الهام از درمانی‌های سنتی مالزیایی و آخرین روش‌های درمانی بین‌المللی طراحی شده است. همچنین، یک مرکز تناسب اندام بزرگ نیز در این هتل طراحی شده است تا بتواند روال زندگی سالم افراد را تقویت و تکمیل کند.

یک جایگاه مخصوص خرده فروشی به نام «The Shoppes at Four Seasons Place» نیز به صورت مستقیم به برج مسکونی و هتل متصل شده است که شامل مجموعه‌ای از فروشگاه‌های خرده فروشی و رستوران‌های لوکس است که در بیش از ۶ طبقه گسترش یافته است.

دیدگاه