لزوم تماس مسافران با فرودگاه امام قبل از پرواز

زلیخا رحمانیان
یکشنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۰
لزوم تماس مسافران با فرودگاه امام قبل از پرواز

مسافران برای اطلاع از آخرین وضعیت ۳۲ پرواز فرودگاه امام خمینی (ره) در روز ۱۴ خرداد، پیش از عزیمت با شماره تلفن ۰۹۶۳۳۰ تماس بگیرند.

علی رستمی معاون امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به برگزاری آیین رحلت بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران در چهاردهم خرداد ماه، روز یکشنبه گفت:

طبق برنامه پروازهای فرودگاه امام به منظور برگزاری مناسب آیین سالگرد ارتحال امام فردا از ساعت ۱۶ تا ۲۱ متوقف می‌شود.مسافران برای اطلاع از آخرین وضعیت ۳۲ پرواز فرودگاه امام خمینی (ره) در روز ۱۴ خرداد، پیش از عزیمت با شماره تلفن ۰۹۶۳۳۰ تماس بگیرند.

به گفته وی، طبق برنامه بین ساعت ۱۶ تا ۲۱ قرار بود ۱۳ پرواز خروجی و ۱۹ پرواز ورودی در فرودگاه امام انجام شود که مقرر شده شرکت‌های هوایی برخی از این پروازها را تا پیش از ساعت ۱۶ برخی دیگر را بعد از ساعت ۲۱ انجام دهند.

معاون امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) یادآور شد:

با توجه به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در روز ۱۴ خرداد ماه از ساعت ۱۲ تا ۲۲ همان روز در آزادراه تهران - قم مسافرانی که عازم فرودگاه هستند باید از آزادراه تهران - ساوه به فرودگاه امام تردد کنند.

 رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرده بود که به مناسبت برگزاری آیین ارتحال حضرت امام خمینی (ره) بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، فرودگاه‌های استان تهران روز چهاردهم خرداد از ساعت ۱۶ تا ۲۱ به روی پروازهای باری و مسافری بسته خواهد بود.

بیست و نهمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) عصر چهاردهم خرداد با مشارکت اقشار مختلف مردم و دوستداران آن حضرت در داخل و خارج کشور با سخنرانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در حرم مطهر واقع در بهشت زهرا (س) برگزار می‌شود.

 

مطالب مرتبط:

    منبع ایرنا
    برچسب‌ها

    دیدگاه  

      تبلیغات