بهترین هتل های ارزان روستوف نا دونو؛ روسیه

عادله حقیقت حسینی
دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰
بهترین هتل های ارزان روستوف نا دونو؛ روسیه

روستوف نا دونو از شهرهای میزبان جام جهانی 2018 است و به پایتخت جنوب روسیه شهرت دارد؛ با انتخاب هتل‌های ارزان سفری مقرون به صرفه را در این شهر تجربه کنید.

روستوف نا دونو یکی از شهرهایی است که بازی‌های جام جهانی روسیه در آن برگزار می‌شود. پس اگر قصد دارید در تورهای جام جهانی روسیه یا تور ترکیبی روسیه شرکت کنید، بهتر است با این شهر بیشتر آشنا شوید.

این شهر یکی از بزرگترین شهرهای جنوب کشور روسیه است که با عنوان پایتخت جنوبی روسیه شناخته می‌شود. تاسیس این شهر بندری به ۱۵ دسامبر سال ۱۷۴۹ میلادی بازمی‌گردد. شهر روستوف نا دونو یک شهر بندری است که در کنار رود دن قرار دارد و به همین دلیل نقش بسزایی در عرصه فرهنگی و تجاری دارد که مناطق شمال و جنوب کشور را بهم متصل می‌نماید. روستوف نادونو همانطور که گفته شد، یکی از شهرهای میزبان جام جهانی است و مسافرین بسیاری برای شرکت در این رویداد ورزشی به آن سفر می‌کنند، به همین منظور قصد داریم در این مقاله به معرفی هتل‌های ارزان روستوف نا دونو بپردازیم؛ همراه ما باشید.

هتل ارزان روستوف نا دونو

هتل آپارتمان ادوکیموا (Apartment on Evdokimova 102b)

هتل آپارتمان ادوکیموا (Apartment on Evdokimova 102b)

هتل آپارتمان ادوکیموا هتل آپارتمانی اقتصادی با تجهیزات کامل است و مسافرین در این هتل تمام لوازم برای اقامتی معمولی را دارا هستند. این هتل در فاصله ۶ کیلومتری از ایستگاه اتوبوس قرار دارد و بسیاری از جاذبه‌ها تاریخی، مراکز خرید و رستوران‌ها به راحتی از آن در دسترس خواهد بود.

همه واحدها با مبلمان راحتی و وسایل ساده مبله شده‌اند و تجهیزات آشپزخانه آن بسیار کامل است. از هتل تا فرودگاه بین‌المللی روستوف نا دونو ۲۸٫۹ کیلومتر، تا استادیوم روستوف آرنا ۷٫۳ کیلومتر، تا ایستگاه قطار ۶٫۴ کیلومتر و تا تئاتر آکادمیک روستوف ۵٫۴ کیلومتر فاصله دارد.

 • آدرس: Evdokimova st., 102b, 344068 Rostov on Don, Russia
 • امکانات هتل: اینترنت بی‌سیم، پارکینگ، اتاق‌های سیگار ممنوع، پذیرش ۲۴ ساعته، ورود حیوانات خانگی مجاز است، نگهداری چمدان، خدمات بلیط، خدمات تور، سرویس روزانه اتاق، شاتل فرودگاهی، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، خدمات اتاق، کارمندان چندزبانه (روسی، انگلیسی)

هتل کالتورینسکی ۲۰۶ وی (Khalturinskiy 206v)

هتل کالتورینسکی ۲۰۶ وی (Khalturinskiy 206v)

هتل کالتورینسکی ۲۰۶ وی هتل آپارتمانی اقتصادی و میان‌رده است که اغلب دارای اتاق‌ها دو خوابه و یک خوابه است. این هتل آپارتمان یک گزینه عالی برای سفرهای طولانی است و امکانات آن با توجه به هزینه آن معقول است. همه واحدها دارای اینترنت بی‌سیم، تهویه مطبوع و حمامی اختصاصی هستند.

از هتل تا فرودگاه بین‌المللی روستوف نا دونو ۳۳٫۱ کیلومتر، تا استادیوم روستوف آرنا ۴٫۴ کیلومتر، تا ایستگاه قطار ۱۱٫۹ کیلومتر و تا تئاتر آکادمیک روستوف ۳٫۹ کیلومتر فاصله دارد.

 • آدرس: 206v per. Khalturinskiy, 344018 Rostov on Don, Russia
 • امکانات هتل: تراس، اینترنت بی‌سیم، پارکینگ، اتاق‌های سیگار ممنوع، تجهیزات کامل در آشپزخانه، پذیرش ۲۴ ساعته، ورود حیوانات خانگی مجاز است، دستگاه خودپرداز، نگهداری چمدان، محوطه بازی برای کودکان، خدمات بلیط، خدمات تور، سرویس روزانه اتاق، شاتل فرودگاهی، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، خدمات اتاق، کارمندان چندزبانه (روسی، انگلیسی)

هتل مکسیکا گست هوس (Mexica Guest House)

هتل مکسیکا گست هوس (Mexica Guest House)

هتل مکسیکا گست هوس هتلی 1 ستاره و میان‌رده است که با امکانات معقولی از مهمانان خود میزبانی می‌کند. اتاق‌های هتل بسیار دل‌باز و زیبا هستند و با دکوری ساده مبله شده‌اند؛ اتاق‌ها دارای پنجره‌های بزرگ هستند که با پرده‌های حریر پوشیده شده‌اند و نور کافی را به اتاق‌ها می‌رسانند. همه اتاق‌ها در این هتل دارای اینترنت بی‌سیم، تهویه مطبوع، تلویزیون و حمامی شیک و مجلل با لوازم بهداشتی و آرایشی هستند.

صبحانه هر روزه در تنوع بسیار برای مهمانان سرو می‌شود و رستوران هتل نیز با غذاهای لذیذ روسی از مهمانان خود پذیرایی می‌کند که با انتخاب یک نوشیدنی عالی طعم غذا برای آنان دلچسب‌تر خواهد شد. در نزدیکی هتل رستوران‌های متعددی وجود دارد و مهمانان می‌توانند به آن‌ها مراجعه کنند و با قرار گرفتن در یک محیط بومی از غذای خود بیشتر لذت ببرند.

از هتل تا فرودگاه بین‌المللی روستوف نا دونو ۲۷٫۴ کیلومتر، تا استادیوم روستوف آرنا ۶٫۹ کیلومتر، تا ایستگاه قطار ۸٫۹ کیلومتر و تا تئاتر آکادمیک روستوف ۴٫۹ کیلومتر فاصله دارد.

 • آدرس: Molodezhnaya Street 83, 344029 Rostov on Don, Russia
 • این هتل 1 ستاره است.
 • امکانات هتل: تراس، اینترنت بی‌سیم، پارکینگ، اتاق‌های سیگار ممنوع، رستوران، بار، صبحانه در اتاق، پذیرش ۲۴ ساعته، ورود حیوانات خانگی مجاز است، دستگاه خودپرداز، نگهداری چمدان، چک این/چک اوت خصوصی، خدمات بلیط، خدمات تور، سرویس روزانه اتاق، شاتل فرودگاهی، فکس/فتوکپی، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، خدمات اتاق، کارمندان چندزبانه (روسی، انگلیسی)

هتل میگی (Migi Hotel)

هتل میگی هتلی اقتصادی و میان‌رده است که کیفیت خدماتی که ارائه می‌دهد، برای اقامتی معمولی مناسب است. اتاق‌های هتل دارای دکوری ساده و زببا هستند و مبل‌های راحتی برای مهمانان در نظر گرفته شده است. همه اتاق‌ها در این هتل دارای اینترنت بی‌سیم، تلویزیون، تهویه مطبوع و حمام هستند.

از هتل تا فرودگاه بین‌المللی روستوف نا دونو ۳۰٫۸ کیلومتر، تا استادیوم روستوف آرنا ۳٫۴ کیلومتر، تا ایستگاه قطار ۵٫۴ کیلومتر و تا تئاتر آکادمیک روستوف ۱٫۵ کیلومتر فاصله دارد. قیمت هتل در برابر خدماتی که ارائه می‌دهد، مناسب است. 

 • آدرس: 20 Liniya, 33, 344037 Rostov on Don, Russia
 • امکانات هتل: پارکینگ، اتاق‌های سیگار ممنوع، پذیرش ۲۴ ساعته، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، دستگاه خودپرداز، نگهداری چمدان، چک این/چک اوت خصوصی، خدمات بلیط، خدمات تور، سرویس روزانه اتاق، شاتل فرودگاهی، فکس/فتوکپی، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، خدمات اتاق

هتل ناتالیا (Hotel Natalia)

هتل ناتالیا (Hotel Natalia)

هتل ناتالیا هتلی میان‌رده و اقتصادی است که امکانات معمولی را در اختیار مهمانان خود قرار می‌دهد و برای سفری مقرون به صرفه گزینه‌ای مناسب خواهد بود. همه اتاق‌ها دارای دکوری ساده هستند و دارای اینترنت بی‌سیم، تلویزیون، تهویه مطبوع و حمام هستند.

از هتل تا فرودگاه بین‌المللی روستوف نا دونو ۳۰٫۸ کیلومتر، تا استادیوم روستوف آرنا ۳٫۵ کیلومتر، تا ایستگاه قطار ۵ کیلومتر و تا تئاتر آکادمیک روستوف ۱٫۳ کیلومتر فاصله دارد.

 • آدرس: 20 Liniya, 33, 344037 Rostov on Don, Russia
 • امکانات هتل: پارکینگ، اتاق‌های سیگار ممنوع، پذیرش ۲۴ ساعته، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، دستگاه خودپرداز، نگهداری چمدان، چک این/چک اوت خصوصی، خدمات بلیط، خدمات تور، سرویس روزانه اتاق، شاتل فرودگاهی، فکس/فتوکپی، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، خدمات اتاق

هتل دون کیهوت هتل روستوف (Don Kihot Hotel Rostov-on-Don)

هتل دون کیهوت هتل روستوف (Don Kihot Hotel Rostov-on-Don)

هتل دون کیهوت هتل روستوف یک انتخاب فوق‌العاده در شهر است و اگر به دنبال اقامتی مملو از آرامش هستید، این هتل میان‌رده انتخابی هوشمندانه است. اتاق‌ها بسیار شیک و زیبا هستند و با دکوری مدرن با رنگ‌های روشن مبله شده‌اند. همه اتاق‌ها دارای اینترنت بی‌سیم، تلویزیون، تهویه مطبوع و حمام هستند.

صبحانه به صورت بوفه‌ای برای مهمانان سرو می‌شود و مهمانان می‌توانند از رستوران هتل که دارای دکوری زیباو محیطی آرام است، برای وعده‌های ناهار و شام خود استفاده کنند. این هتل یک گزینه عالی برای زوج‌های جوان است.

از هتل تا فرودگاه بین‌المللی روستوف نا دونو ۳۴٫۱ کیلومتر، تا استادیوم روستوف آرنا ۱٫۶ کیلومتر، تا ایستگاه قطار ۱٫۹ کیلومتر و تا تئاتر آکادمیک روستوف ۲٫۳ کیلومتر فاصله دارد.

 • آدرس: Ulyanovskaya Ulitsa 58, 344002 Rostov on Don, Russia
 • این هتل ۳ ستاره است و دارای ۸۷ اتاق است.
 • امکانات هتل: پارکینگ، اتاق‌های سیگار ممنوع، پذیرش ۲۴ ساعته، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، بار، رستوران، دستگاه خودپرداز، نگهداری چمدان، چک این/چک اوت خصوصی، خدمات بلیط، خدمات تور، سرویس روزانه اتاق، شاتل فرودگاهی، فکس/فتوکپی، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، خدمات اتاق، امکانات برای افردا ناتوان جسمی، روزنامه، کارمندان چندزبانه (روسی، انگلیسی)

هتل ویلا زاکروتکینا ۴ (Villa Zakrutkina 4)

هتل ویلا زاکروتکینا ۴ (Villa Zakrutkina 4)

هتل ویلا زاکروتکینا ۴ آخرین هتل در لیست بهترین هتل‌های ارزان در شهر روستوف نا دونو است که اقامت قابل قبولی را برای مهمانان خود فراهم می‌کند و با توجه به هزینه‌ای که مهمانان برای اقامت خود پرداخت می‌کنند، امکانات مناسبی را ارائه می‌دهد. اتاق‌های هتل با لوازمی مدرن مبله شده و همه آن‌ها دارای آشپزخانه‌ای کامل هستند. همه اتاق‌ها دارای اینترنت بی‌سیم، تهویه مطبوع، تلویزیون و حمام هستند.

از هتل تا فرودگاه بین‌المللی روستوف نا دونو ۳۱٫۵ کیلومتر، تا استادیوم روستوف آرنا ۲٫۸ کیلومتر، تا ایستگاه قطار ۵٫۲ کیلومتر و تا تئاتر آکادمیک روستوف ۱٫۳ کیلومتر فاصله دارد.

 • آدرس: Ulyanovskaya Ulitsa 58, 344002 Rostov on Don, Russia
 • این هتل ۳ ستاره است و دارای ۸۷ اتاق است.
 • امکانات هتل: پارکینگ، اتاق‌های سیگار ممنوع، پذیرش ۲۴ ساعته، ورود حیوانات خانگی مجاز است، آشپزخانه، کتاب و سی دی برای کودکان، پازل، دستگاه خودپرداز، نگهداری چمدان، چک این/چک اوت خصوصی، خدمات بلیط، خدمات تور، سرویس روزانه اتاق، شاتل فرودگاهی، فکس/فتوکپی، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، خدمات اتاق، امکانات برای افردا ناتوان جسمی، روزنامه، کارمندان چندزبانه (روسی، انگلیسی، آلمانی)

هتل ارزان روستوف نا دونو

آنچه که ذکر شد، بهترین هتل‌های ارزان روستوف نا دونو بود و تلاش شد هتل‌هایی نام برده شود که در نوع خدمات و موقعیت بهترین هستند؛ اگر به این شهر که میزبان جام جهانی 2018 است سفر کردید، ما را با تجریبات محل اقامت خود آشنا کنید.

 

 

منبع Booking

دیدگاه