خانه تخم مرغ در نیویورک به زودی افتتاح می‌شود

خانه تخم مرغ در نیویورک به زودی افتتاح می‌شود

بهاره غنچه
| سه شنبه, ۱۴ فروردین ۹۷ ساعت ۱۴:۳۰

به زودی برای عاشقان تخم مرغ در سراسر جهان، خانه تخم مرغ در نیویورک افتتاح می‌شود. این خانه شما را به فضایی خیالی از زندگی یک تخم مرغ می‌کشاند.

نمایشگاه موقت خانه تخم مرغ در قسمت شرقی شهر نیویورک از ۷ تا ۲۷ آوریل برگزار می‌شود. خانه تخم مرغ با طرح‌های مختلفی از تخم مرغ ساخته شده است و هدف از ساخت آن، نمایش عشق مردم جهان به تخم مرغ و دوری از فضای شلوغ شهر بوده است.

خانه تخم مرغ نیویورک

این پروژه توسط گروهی از هنرمندان، طراحان داخلی و بازاریابان اجرا شده است. این گروه صاحب امتیاز اصلی خانه تخم مرغ را این‌گونه معرفی کرده‌اند:

بنیان‌گذار خانه تخم مرغ تمایل دارد ناشناس باقی بماند. او همچنین صاحب یک رسانه اجتماعی با دنبال‌کنندگان بسیار است. او مالک فروشگاه چای هزارساله در منطقه سوهو، منهتن است. ایده خانه تخم مرغ سال گذشته در ماه اکتبر هنگامی به ذهن او رسید که درگیر مشکلات زندگی شهرنشینی در نیویورک و سفر به سراسر جهان بود. خانه تخم مرغ در حقیقت راه‌حلی برای مشکلات و درگیری‌های او بود.

خانه تخم مرغ نیویورک

خانه تخم مرغ این امکان را فراهم می‌کند تا به جای صرف هزینه‌های گزاف برای سفر و دوری از محیط شلوغ شهر، با صرف هزینه‌ای اندک، زمانی را در فضایی خیالی به دور از استرس‌های زندگی شهرنشینی سپری کنید.

این محیط خیالی کاملا شبیه به یک خانه ساخته شده است تا بازدیدکنندگان بتوانند از اتاق‌های مختلف خانه دیدن کنند. فضای خانه به صورت یک داستان طراحی شده است و شامل راهرو، آشپزخانه، سالن، استخر و باغ است. در این فضا بازدیدکنندگان زندگی واقعی یک تخم مرغ را در این خانه تجسم می‌کنند. تخم مرغی که زندگی‌ای شبیه به دیگران دارد و از بازدیدکنندگان دعوت می‌کند تا خانه‌اش را ببینند. این خانه تنها شامل طراحی‌های بصری نیست بلکه صدا، رایحه و عناصر شگفت‌انگیز دیگری نیز در آن تعبیه شده است. خانه تخم مرغ در فضایی با مساحت ۳ هزار و ۳۰۰ متر مربع ساخته شده است.

منبع Lonelyplanet
برچسب‌ها نیویورک خانه

دیدگاه  

    تبلیغات