بهترین رستوران های نیژنی نووگورود، روسیه

بهترین رستوران های نیژنی نووگورود، روسیه

حمیده کریمی
| چهار شنبه, ۱۲ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۲۲:۱۵

نیژنی نووگورود، یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای روسیه و از شهرهای میزبان جام جهانی 2018 است. این شهر، رستوران‌ها و کافه‌های زیادی دارد که فرصتی عالی برای امتحان کردن طعم غذاها و دسرهای محلی هستند.

اگر برای تماشای بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ می‌خواهید تور جام جهانی روسیه یا تورهای ترکیبی روسیه رزرو کنید، ادامه‌ی مقاله را دنبال کنید تا با دیدنی‌های نیژنی نووگورود آشنا شوید؛ چون تعدادی از بازی‌های جام جهانی در آن برگزار می‌شود.

غذا خوردن، یکی از بهترین روش‌ها برای آشنایی با فرهنگ کشورهای خارجی است. علاوه بر این، تجربه‌ای متفاوت است و تنوعی در رژیم غذایی شما ایجاد می‌کند. اگر برای تماشای مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ قصد دارید به روسیه و نیژنی نووگورود سفر کنید، بد نیست که قبلا سفر در مورد بهترین رستوران‌های شهر، اطلاعاتی کسب کنید.

رستوران ویتالیچ (Vitalich)

بهترین رستوران های نیژنی نووگورود

رستوران ویتالیچ یک رستوران مجلل و عالی است که بهترین غذاهای سنتی روسیه را سرو می‌کند. فضای داخلی رستوران به زیبایی تزیین شده است. اگر می‌خواهید یک وعده غذای لذیذ و باکیفیت نوش جان کنید، حتما این رستوران را انتخاب کنید.

ساعت کار

هر روز از ۱۲ ظهر تا ۱۱ شب

رستوران Bezukhov

رستوران Bezukhov، با فضایی مدرن و جذاب، برای علاقه‌مندان به ادبیات بسیار جالب خواهد بود. به طور مرتب، رویدادهای فرهنگی و ادبی در این رستوران برپا می‌شود. منوی رستوران شامل انواع غذاهای سنتی روسی است. فرقی نمی‌کند چه زمانی از روز را انتخاب کنید، هر وعده‌ای که به این رستوران سر بزنید، با غذایی لذیذ از شما پذیرایی خواهد شد. این رستوران ۲۴ ساعته فعال است.

رستوران Mitrich

رستوران Mitrich برای کسانی مناسب است که به دنبال رستورانی مجلل و خانوادگی می‌گردند. تخصص اصلی این رستوران در تهیه‌ی انواع استیک است البته در منوی آن، تنوع قابل توجهی از غذاهای خلاقانه دیده می‌شود. دسرهای این رستوران، شهرت و محبوبیت خاصی دارند. طراحی مدرن و غیرمعمول فضای داخلی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های خاص این رستوران است که مورد توجه مهمانان قرار می‌گیرد.

ساعت کار

هر روز از ۱۱ صبح تا ۱۲ شب

رستوران Salyut

وقتی به کشوری جدید سفر می‌کنید گاهی احساس می‌کنید که باید غذاهای آشناتر بخورید و از خوردن غذاهای محلی آن منطقه و غذاهای جدید، خسته می‌شوید. در سفر به نیژنی نووگورود، دوست داشتید طعم‌های آشنا را امتحان کنید رستوران Salyut را انتخاب کنید. در این رستوران، برگرهای لذیذی سرو می‌شود و تنوع نوشیدنی‌های آن نیز بسیار قابل توجه‌ است. کحیط رستوران بسیار گرم و دوستانه است و وعده‌های غذایی مفصل و متنوع است.

ساعت کار

از یکشنبه تا پنجشنبه از ۱۱ و ۵۰ دقیقه صبح تا ۱۰ شب

جمعه‌ها و شنبه‌ها  از ۱۱ و ۵۰ دقیقه صبح تا ۱۲ شب

رستوران Pyatkin

بهترین رستوران های نیژنی نووگورود

اگر می‌خواهید در یک رستوران به سبک رستوران‌های مجلل قرن نوزدهمی غذا بخورید، بدون تردید رستوران Pyatkin را انتخاب کنید. فضای داخلی این رستوران، درست مثل رستوران‌های مجلل آن زمان طراحی شده و البته منوی رستوران نیز یک منوی کاملا سنتی روسی است. فضای شیک و سبک قدیمی و فاخر این رستوران، یکی از دلایل جذابیت آن است که در کنار غذای لذیذ و باکیفیت، تجربه‌ای عالی از غذا خوردن در یک رستوران روسی را برایتان رقم می‌زند.

ساعت کار

هر روز از ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب

رستوران Kupecheskii

اگر دوست دارید در رستورانی غذا بخورید که سرآشپزی مشهور دارد، رستوران Kupecheskii را انتخاب کنید. در این رستوران یک سرآشپز افسانه‌ای و مشهور به نام ویکتور اسمیرنوف با بهترین و لذیذترین غذاهای از مهمانان خود پذیرایی می‌کند. تخصص اصلی این رستوران در غذاهای روسی است که البته با تغییرات جزیی مدرن سرو می‌شوند. اگر می‌خواهید یک رستوران شیک و مجلل را امتحان کنید، همین رستوران را انتخاب کنید.

ساعت کار

هر روز از ۱۱ و نیم صبح تا ۱۰ و نیم شب

رستوران تیفانی بار (Tiffani Bar)

تیفانی بار، رستورانی مدرن است که غذاهایی بسیار باکیفیت سرو می‌کند. منوی رستوران شامل انواع غذاهای بین‌المللی است. این رستوران پنجره‌های بسیار بزرگی دارد و یک تراس تابستانی که مشرف به پارکی واقع شده که در کنار رود ولگا قرار دارد. این رستوران را به خاطر نوشیدنی‌ها و رویدادهای شبانه‌اش می‌شناسند که آخر هفته‌ها برگزار می‌شود. اگر می‌خواهید شبی را در یک رستوران خوب بگذرانید، این رستوران را انتخاب کنید.

ساعت کار

هر روز از ۱۲ ظهر تا ۲ بامداد

بهترین کافه‌های نیژنی نوگورود

در سفر به این شهر بعد از تماشای مسابقات فوتبال احتمالا دلتان می‌خواهد کمی در یک کافه استراحت کنید و شیرینی و نوشیدنی بخورید. در ادامه تعدادی از بهترین کافه‌های شهر را معرفی می‌کنیم که در آنها می‌توانید از خوردن دسرها و میان‌وعده‌های لذیذ  لذت ببرید.

کافه کافی کیک (Coffee Cake)

کافی کیک، مجموعه‌ای از کافه‌های زنجیره‌ای است که در سراسر هر شعبه دارد. این کافه‌ها، انواع قهوه و ناهارهای سبک سرو می‌کنند. از آنجایی که این کافه در سراسر شهر شعبه‌های زیادی دارد، همیشه یک شعبه از آن در نزدیکی‌تان پیدا خواهید کرد.

ساعت کار

از یکشنبه تا پنجشنبه از ۸ صبح تا ۱۲ شب

جمعه‌ها و شنبه‌ها از ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب

کافه (Chef’s Cafe)

بهترین رستوران های نیژنی نووگورود

کافه Chef’s Cafe، یکی از آن کافه‌هایی است که فرصت سر زدن به آن را نباید از دست بدهید. این کافه را به خاطر کرواسان‌های لذیذ و سایر شیرینی‌هایش می‌شناسند. البته این کافه به غیر از دسر و نوشیدنی، ناهار و شام هم در منو دارد.

ساعت کار

از دوشنبه تا پنجشنبه از ۹ صبح تا ۱۱ شب

شنبه‌ها از ۱۰ صبح تا ۱۲ شب

یکشنبه‌ها از ۱۰ صبح تا ۱۱ شب

کافه Volkonsky

کافه Volkonskyپکافه‌ای زنجیره‌ای است که در بسیاری از شهرهای بزرگ روسیه شعبه دارد. این کافه یک نانوایی و قنادی شیک هم دارد و برای خوردن بهترین صبحانه‌ها و ناهار مناسب است. این کافه انتخابی ایده‌آل برای خوردن شیرینی‌های باکیفیت و لذیذ است.

ساعت کار

هر روز از ۷ و نیم صبح تا ۱۱ شب

کافه Holy Collie Muffin Shop

همان‌طور که از اسم Holy Collie Muffin Shop مشخص است، تخصص این کافه‌ی کوچک در انواع مافین است البته برای وعده‌ی ناهار هم غذاهای بسیار لذیذی دارد. یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب این کافه این است که به محلی برای نمایش آثار گرافیکی هنرمندان تبدیل شده است. در واقع هم غذای روح و هم غذای جسم‌تان را در این کافه پیدا خواهید کرد.

ساعت کار

از دوشنبه تا جمعه از ۱۰ صبح تا ۹ شب

شنبه‌ها از ۱۲ ظهر تا ۱۰ شب

کافه رد کاپ (Red Cup)

گاهی اوقات نیاز دارید تا یک فنجان قهوه و یک اسنک لذیذ و سریع بخورید. رد کاپ مجموعه‌ای از غرفه‌های فروش قهوه است که در سراسر شهر شعبه دارد. کافه‌های لذیذی سرو می‌کند که بدون شک از آن لذت می‌برید. 

ساعت کار

از دوشنبه تا جمعه از ۸ صبح تا ۸ شب

شنبه‌ها و یکشنبه‌ها از ۹ صبح تا ۹ شب

کافه تراولرز کافی (Traveler’s Coffee)

کافه تراولرز کافی، یک کافه موضوعی با تم سفر و تخصص اصلی آن در لاته آرت است. در قهوه‌هایی که سفارش می‌دهید طرح‌های بی‌نظیر و زیبایی خواهید دید. این کافه را به خاطر دسرهای لذیذش می‌شناسند. البته صبحانه و ناهار نیز در این کافه سرو می‌شود.

ساعت کار

هر روز از ۸ صبح تا ۱۲ شب

کافه Coffee is a Fruit

کافه Coffee is a Fruit، دو شعبه در نیژنی نوگورود دارد. این کافه، مکانی ایده‌آل برای عاشقان قهوه است. عاوه بر نوشیدنی، در این کافه می‌توانید بهترین دسرها را امتحان کنید. فضای اطراف کافه به محلی برای کنسرت‌های موسیقی تبدیل شده است و یکی از کافه‌هایی است که بی‌تردید ارزش امتحان کردن دارد.

ساعت کار

از دوشنبه تا پنجشنبه از ۸ صبح تا ۹ شب

شنبه‌ها از ۱۱ صبح تا ۱۰ شب


دیدگاه  

    تبلیغات