نگاه امیدوارانه Virtuoso به بازارهای استرالیا و آسیا

زینب موحدی
دوشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۰
نگاه امیدوارانه Virtuoso به بازارهای استرالیا و آسیا
ویرچوزو، شبکه‌ای از آژانس‌های مسافرتی لوکس، با بیش از ۱۷۵۰۰ مشاور از نقاط مختلف جهان، برای توسعه‌ی بیشتر کسب و کار خود، چشم به بازارهای آسیا و اقیانوسیه دوخته است.

شبکه‌ی جهانی گردشگری لوکس، ویرچوزو (Virtuoso)، امروز دو خبر مهم در خصوص تیم APAC خود اعلام کرد: پشتیبانی‌های بیشتر از پایگاه APAC در استرالیا و توسعه‌ی بیشتر آن در بازارهای آسیایی.

ایوان پیرس و کریستینا مگنی، به پاس موفقیت‌هایی که در زمینه‌ی رشد شبکه‌ی ویرچوزو به دست آوردند و نیز به خاطر قدردانی به خاطر نقش تاثیرگذاری که در سه سال گذشته در این شبکه ایفا کردند، به عنوان مدیران منطقه‌ای این شبکه منصوب شدند.

ایوان به عنوان مدیر منطقه‌ای بخش آسیا به سنگاپور خواهد رفت تا تیم آسیا را در مسیر توسعه در بازارهای چین، سنگاپور، تایوان، کره جنوبی و ژاپن رهبری کند.

کریستینا به عنوان مدیر منطقه‌ای استرالیا و نیوزیلند در سیدنی باقی خواهد ماند تا همچنان به موفقیت و رشد این شبکه کمک کند.

گردشگری

از چپ به راست: ایوان پیرس، کریستینا مگنی و مایکل لندرگان

مایکل لندرگان، مدیر عامل Virtuoso APAC در مورد این تغییرات گفت:

ویرچوزو، شاهد عملکرد قدرتمندانه‌ی اعضای خود در منطقه‌ی آسیا – اقیانوسیه در ۵ سال گذشته بوده است و خود را موظف می‌داند که سرمایه‌گذاری‌های بیشتری را روی منابع موجود در این بازار انجام دهد.

برای حصول اطمینان از این‌که برنامه‌های ویرچوزو بتوانند مزایای رقابتی بیشتری را در اختیار مشتریان خود قرار دهند، تیم محلی همکاری تنگاتنگی با اعضای شبکه داشت.

در سال ۲۰۱۷، شاهد رشدی بیشتر از ۲۰ درصد در شبکه‌ی منطقه‌ای خود بودیم که بخش بزرگی از آن مدیون پیشرفت کاری اعضای فعلی شبکه است که از طریق توسعه، یادگیری و بهره‌وری حاصل شده است.

ایوان و کریستینا در کسب این نتایج نقش مهمی ایفا کردند و ارتقای آن‌ها در سِمت مدیران منطقه‌ای، تضمین‌کننده‌ی توسعه‌ی بیشتر ویرچوزو در سال ۲۰۱۹ خواهد بود.

آسیا، بازار جدیدی با پتانسیل نامحدود برای ویرچوزو است و ایوان می‌تواند ما را در توسعه‌ی بیشتر در آن با تمرکز بر توسعه‌ی اعضای فعلی و گسترش هدفمند بازار پیچیده‌ی چین، رهبری کند.

کریستینا، مدیریت برنامه‌های اعضای ما در استرالیا و نیوزیلند را همچنان به عهده خواهد داشت و ما امیدواریم که رشد عملکردی قابل توجهی را در چشم‌انداز دفاعی و رقابتی خود در این منطقه شاهد باشیم.

بخش آسیا – اقیانوسیه‌ی ویرچوزو، به عنوان یک تیم، پذیرای چالش‌ها و فرصت‌های پیش رو خواهد بود تا همچنان جایگاه خود را به عنوان بهترین تیم در این صنعت حفظ کنیم.

برچسب‌ها توریسم

دیدگاه  

    تبلیغات