دیوتی فری قطر برترین خرده فروشی فرودگاهی سال شناخته شد

حمید گنجی
یکشنبه، ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۵
 دیوتی فری قطر برترین خرده فروشی فرودگاهی سال شناخته شد

مرکز DFNI عنوان بهترین خرده‌فروشی فرودگاهی جهان در سال ۲۰۱۸ را به دیوتی فری قطر اهدا کرد.

در طی مراسمی که روز ۱۳ آوریل در هتل رویال لانکاستر لندن برگزار شد، دیوتی فری قطر توانست عنوان بهترین خرده‌فروشی فرودگاهی جهان را نصیب خود کند. هیئت داوران این مراسم از جمله رؤسای  شرکت‌های بزرگ و کارشناسان صنعت هوایی جهان هستند که هر ساله برای انتخاب بهترین خرده‌فروشی فرودگاهی جهان گرد هم می‌آیند.

دیوتی فری قطر در حال حاضر با بیش از ۹۰ بوتیک، فروشگا‌ه‌های لوکس و بیش از ۳۰ رستوران و کافه در فرودگاه بن حمد قطر، یکی از بزرگ‌ترین خرده‌فروشی‌های فرودگاهی جهان محسوب می‌شود. بسیاری از محصولات برندهای لوکس جهان مانند گوچی، بولگاری، هرمس، جورجیو آرمانی، هوگو باس، منچلر، رولکس و هارودز در این فروشگاه‌ها برای علاقه‌مندان در دسترس است.

ثابت مصلح، سرپرست دیوتی فری قطر، در این باره گفت: «ما افتخار می‌کنیم و خوشحال هستیم که جایزه DFNI به‌عنوان برترین خرده‌فروشی فرودگاهی جهان را به دست آورده‌ایم. این دستاورد فوق‌العاده نشان‌دهنده تجربه خرید پنج ستاره‌ای است که ما به مسافران‌مان در دیوتی فری قطر ارائه می‌دهیم و همین امر دیوتی فری ما را به یک تجربه ارزشمند برای سفر تبدیل کرده است. ما به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهیم تا مطمئن شویم مسافران‌مان هر زمان که از فرودگاه بین‌المللی قطر عبور می‌کنند، تجربه‌ای منحصربه‌فرد را به دست می‌آورند.»

دیوتی فری قطر همچنین حامی طلایی دو دسته‌بندی از جایزه‌های DFNI  با عنوان‌های «بهترین محصول جدید» و «بهترین بسته‌بندی محصول جدید» نیز بود. WorldSIM به استناد دلایلی همچون موفقیت تجاری، کیفیت و برند توانست جایزه بهترین محصول جدید را به دست آورد. جایزه بهترین بسته‌بندی محصول جدید نیز به دلایلی مانند مفهوم، طراحی، کیفیت و برند به Champagne Lanson اهدا شد.

دیوتی فری قطر متعهد شده است تا تجربه‌ای به‌یادماندنی و پنج ستاره را به مسافران فرودگاه بین‌المللی بن حمد دوحه ارائه کند. این فرودگاه در حال حاضر یکی از پیشرفته‌ترین فرودگاه جهان است که طیف گسترده‌ای از خرده‌فروشی‌های بزرگ، امکانات ناهارخوری، سالن‌های منحصربه‌فرد، هتل و مراکز سلامتی از جمله سالن بدنسازی، زمین اسکواش، استخر شنا و آبگرم را در خود جای داده است. هر ساله حدود ۳۰ میلیون مسافر از طریق فرودگاه حمد دوحه جابجا می‌شوند و این فرودگاه توانسته است با ارائه یک تجربه در سطح جهانی، انتظارات مسافران را بازتعریف کند.

فرودگاه بین‌المللی حمد همچنین در سال ۲۰۱۸ توانست عنوان پنجمین فرودگاه برتر جهان را از Skytrax دریافت کند که نسبت به سال ۲۰۱۷ یک رتبه ارتقا را نشان می‌دهد. این فرودگاه همچنین تنها فرودگاهی در خاورمیانه است که توانسته در بین ده فرودگاه برتر جهان در سال ۲۰۱۸ قرار بگیرد. فرودگاه بین‌المللی حمد برای چهار سال متوالی به عنوان «بهترین فرودگاه خاورمیانه» برگزیده شده است و همچنین برای سه سال متوالی نیز توانسته عنوان «بهترین سرویس‌دهی کارکنان در خاورمیانه» را نصیب خود کند.

برچسب‌ها مرکز خرید

دیدگاه  

    تبلیغات