برترین منظره فرودگاهی متعلق به چه کشورهایی است؟

زلیخا رحمانیان
یکشنبه، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵
برترین منظره فرودگاهی متعلق به چه کشورهایی است؟

باندهای فرودگاهی برخی از کشورها بسیار جذاب و دیدنی هستند و هنگام بلند شدن و فرود هواپیماها تصاویر بسیار زیبایی را رقم می‌زنند.

شرکت PrivateFly یک کارگروه واسط در زمینه جت‌های شخصی است که در سال ۲۰۱۸ به بررسی زیباترین منظره فرودگاهی کشورها در جهان پرداخته است. در این مقاله سعی داریم ۱۰ زیباترین فرودگاه جهان در سال ۲۰۱۸ برای شما معرفی کنیم.

فرودگاه بین‌المللی میامی

منظره فرودگاهی زیبا

در این رتبه‌بندی فرودگاه بین‌المللی میامی (Miami International Airport) در شهر میامی آمریکا، در جایگاه دهم قرار دارد. این انتخاب به دلیل چشم‌انداز شفاف و ساحل زیبا انجام شده است.

فرودگاه سنت مارتین

منظره فرودگاهی زیبا

در هنگام فرود به فرودگاه سنت مارتین (St. Maarten Airport)، هواپیما به ماسه‌ها و دریای آبی نزدیک می‌شود. بنت ویلسون، بنیان‌گذار وب‌سایت هواپیمایی کوئین (Aviation Queen)، می‌گوید:

اگرچه جزیره سنت مارتین و فرودگاه بین‌المللی Princess Juliana هنوز هم تحت تأثیر طوفان در حال بازسازی است، اما فرود در این فرودگاه همچنان برای من حیرت‌انگیز و خیره‌کننده است.

فرودگاه لندن

منظره فرودگاهی زیبا

پرواز به فرودگاه لندن (London City Airport) چه در یک روز آفتابی و چه در هنگام شب می‌تواند برای شما صحنه‌ای فراموش‌نشدنی از لندن را رقم بزند. در این صحنه زیبا می‌توانید آسمان‌خراش معروف Shard را تماشا کنید.

فرودگاه شهر تورنتو

منظره فرودگاهی زیبا

یکی دیگر از چشم‌اندازهای شهری زیبا هنگام فرود به فرودگاه Billy Bishop Toronto City Airport ، تورنتو (کانادا) است. در این منظره شهری می‌توانید دریاچه انتاریو (Lake Ontario) را مشاهده کنید.

فرودگاه بین‌المللی اورلندو ملبورن

منظره فرودگاهی زیبا

فرودگاه اورلندو (Orlando Melbourne International Airport) در شهر ملبورن، یکی دیگر از فرودگاه‌ها است که هنگام بلند شدن از آن، آسمان آبی، دریای آبی و چشم‌انداز زیبای شهر را مشاهده می‌کنید.

فرودگاه Juancho E Irausquin

منظره فرودگاهی زیبا

فرودگاه Juancho E Irausquin تنها فرودگاه در جزیره کارائیب سایبا است. این فرودگاه کوچک‌ترین باند تجاری (۳۹۶ متر) در جهان است. این فرودگاه توسط فضای طبیعی زیبا و باورنکردنی محصور شده است.

فرودگاه کوئینستاون

منظره فرودگاهی زیبا

رأی دهندگان از مناظر اطراف فرودگاه کوئینستان (Queenstown Airport) نیوزلند، بسیار تمجید کردند؛ و این فرودگاه را جز ده فرودگاه برتر معرفی کردند.

فرودگاه Nice Cote d'Azur

منظره فرودگاهی زیبا

بلند شده از فرودگاه Nice Cote d'Azur، فرانسه منجر به منظر زیبای دریاچه فرانسه می‌شود. قاضی و وبلاگ‌نویس خلبان پاتریک می‌گوید:

خط ساحلی منظره زیبایی را رقم می‌زند.

فرودگاه بارا

منظره فرودگاهی زیبا

در هنگام فرود و بلند شدن از فرودگاه بارا (Barra Airport) در اسکاتلند می‌توانید ساحل یک دست شنی را مشاهده کنید.

فرودگاه دانگال

منظره فرودگاهی زیبا

برترین رتبه مربوط به فرودگاه دانگال (Donegal) ایرلند است و این به دلیل زیبایی زمین‌های پرفراز و نشیب آن منطقه است.

منبع cnn
برچسب‌ها هواپیما پرواز

دیدگاه  

    تبلیغات