جشنواره میلیون ها سایه عاشقانه در پاتایا

زینب موحدی
شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۵
جشنواره میلیون ها سایه عاشقانه در پاتایا

تایلند با معرفی یک مفهوم جدید در بازاریابی گردشگری خود، در صدد است که چهره‌ای لوکس و عشاقانه از خود به مسافران معرفی کند.

بانکوک - اداره‌ی گردشگری تایلند (TAT) تصمیم گرفته است که جشنواره‌ی امسال «بازار مسافرت تایلند به علاوه‌ی دروازه‌ای شگفت‌انگیز به سمت ناحیه‌ی رود ماکونگ عظیم» ۲۰۱۸ (+TTM) را در پاتایا و تحت عنوان «میلیون‌ها سایه‌ی عاشقانه»، در تاریخ ۱۳ تا ۱۵ ژوئن ۲۰۱۸ در باشگاه قایقرانی «Ocean Marina» برگزار کند.

آقای یوتاساک سوپاسورن، مدیر TAT، گفت:

تایلند، مجموعه‌ی وسیعی از جاذبه‌های لازم برای سفرهای لوکس و عاشقانه دارد. این کشور دارای فرهنگ و تاریخ غنی، طبیعت فوق العاده، سواحل بکر، غذاهای فوق العاده، انواع متنوعی از امکانات مربوط به گردشگری و اقامتی به همراه پرسنل با تجربه و خدمات نوآورانه و مهم‌تر از همه، مردمی مهمان‌نواز است.

همه‌ی این عوامل در کنار هم باعث می‌شوند که تایلند، مقصدی عالی برای تحقق بخشیدن به رویاهای عاشقانه‌ی زوج‌ها باشد.

ابتکار عمل پاتایا برای بیشتر کردن فعالیت‌ها و جاذبه‌های جدید و بازآفرینی یا مدرن‌سازی موارد موجود باعث شده است که این کشور، نمونه‌ی خوبی از مفهوم نهفته در آخرین ایده‌ی ارتباطات TAT مبنی بر «پذیرش سایه‌های جدید» تایلند شگفت‌انگیز باشد. این ایده‌ی جدید گردشگران را تشویق می‌کند تا جنبه‌های مختلف تایلند مانند گردشگری غذا، هنر و صنایع دستی، فرهنگ و شیوه های منحصر به فرد زندگی را بکاوند و جاذبه‌های جدیدی را کشف کنند و جاذبه‌های موجود را از منظر جدیدی نگاه کنند.

تایلند

نمایشگاه امسال B2B بازگشتی به این تفرجگاه ساحلی تماشایی و مرور آن از سال ۲۰۰۱ است که این رویداد برای اولین بار در خارج از بانکوک برگزار شد و به اندازه‌ای گسترش یافت که کشورهای مستقل ماکونگ بزرگ را هم در بر بگیرد.

علاوه بر آن، این نمایشگاه در راستای استراتژی دورسازی صنعت گردشگری تایلند از بازارهای شلوغ و هدایت آن به سمت بازارهای مناسب، به ویژه مسافرانی که هزینه‌ی بیشتری خرج می‌کنند و اقامت طولانی‌تری دارند، برگزار می‌شود.

تورهای قبل و بعد از این نمایشگاه با تمرکز بر استان‌های رایونگ، چانتابوری، ترات و کشور همسایه‌ی کامبوج برگزار می‌شود که دارای مرزهای مشترک با استان ترات است و به راحتی می‌توان از طریق جاده و دریا به آن سفر کرد.

از خریداران و فروشندگان دعوت می‌شود که از ۱ مارچ تا ۱۰ آوریل ۲۰۱۸ به صورت آنلاین برای این رویداد ثبت نام کنند.

اداره‌ی TAT، آماده‌ی پذیرایی از ۳۰۰ مشتری بین المللی از بیش از ۶۰ کشور و ۳۰۰ فروشنده است. خریدارانی که در مقوله‌های سفر لوکس، ماه عسل، عروسی و تعطیلات عاشقانه تخصص دارند، در اولویت قرار دارند.

مطالب مرتبط:

    منبع traveldailynews
    برچسب‌ها توریسم سفر لوکس

    دیدگاه