امکان یکطرفه شدن کرج به چالوس

فرناز رهبران رنجبر
چهار شنبه، ۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۰
امکان یکطرفه شدن کرج به چالوس

به گفته رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، احتمال دارد از ساعت ۱۲ امروز محور چالوس از کرج به سمت چالوس یکطرفه شود.

سرهنگ رحمانی رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت:

در حال حاضر در تمامی محورهای استان‌های گیلان و گلستان شاهد مه‌گرفتگی هستیم. در سایر محورهای مواصلاتی کشور مداخلات جوی خاصی دیده نمی‌شود.

وی اضافه کرد:

درمحور کرج به چالوس از جنوب به شمال از ابتدای محور تا کیلومتر ۱۲ و همچنین محدوده‌های آدران، سد کرج، تونل شماره ۵، پیچ سرهنگ، سیاه بیشه و پل زنگوله شاهد ترافیک سنگین هستیم. در طول محور از جنوب به شمال نیز شاهد ترافیک پرحجم هستیم.

وی بیان کرد:

شمال به جنوب محور کرج به چالوس در محدوده‌های دوزبن، هزار چم، سیاه بیشه و تونل کندوان ترافیک سنگین مشاهد می‌شود، همچنین در ادامه این محور تا کرج نیز ترافیک پرحجم است.

وی با اشاره به ترافیک سنگین از جنوب به شمال این محور هراز آخرین وضعیت ترافیکی این محور را توضیح داد و در محدوده‌های آبعلی تا امام زاده هاشم بیان کرد:

در طول محور هراز شاهد ترافیک پرحجم هستیم. همچنین از شمال به جنوب محور هراز در محدوده‌های تونل شماره یک، لاریجان و گزنک ترافیک سنگین و به طور کلی در طول محور شاهد ترافیک پرحجم هستیم.

او تصریح کرد:

از جنوب به شمال آزادراه قزوین-رشت در محدوده‌های رودبار، منجیل و لوشان شاهد ترافیک سنگین هستیم. در محور فیروزکوه نیز در هر دو مسیر رفت و برگشت ترافیک پرحجم مشاهده می‌شود.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ترافیک آزادراه تهران-قم را تشریح کرده و به ترافیک نیمه سنگین در محدوده عوارضی اشاره کرد و عنوان کرد:

در طول این محور ترافیک پرحجم مشاهده می‌شود.

او افزود:

در آزادراه کرج-قزوین از محدود پل فردیس تا مهرشهر شاهد ترافیک نیمه‌سنگین هستیم. همچنین از قزوین به کرج در محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس ترافیک نیمه سنگین مشاهده می‌شود.

سرهنگ رحمانی گفت:

در محور ملک‌آباد-مشهد و چناران-مشهد در هر دو مسیر رفت و برگشت ترافیک پرحجم وجود دارد.

او همچنین در مورد آخرین محدودیت‌های تردد در محورهای مواصلاتی کشور خاطرنشان کرد: ‌

از ساعت ۸:۳۰ صبح امروز تردد انواع کامیون و کامیونت در محور هراز به جز حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی تا اطلاع ثانویه ممنوع خواهد بود.

عکس کاور از عباس شریعتی

مطالب مرتبط:

    منبع ایسنا
    برچسب‌ها ترافیک

    دیدگاه