برگزاری مراسم سالانه خاورمیانه در رأس الخیمه

زینب موحدی
جمعه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۱
برگزاری مراسم سالانه خاورمیانه در رأس الخیمه

بیست و پنجمین «جوایز جهانی سفر» در ۱۹ آوریل و به میزبانی رأس الخیمه، امارات متحده عربی، برگزار می‌شود. رهبران منطقه‌ای صنعت هتل‌داری در این مراسم حضور دارند.

«جوایز جهانی سفر» فاش کرد که مراسم سالانه‌ی خاور میانه ۲۰۱۸ در تاریخ ۱۹ آوریل و به میزبانی رأس الخیمه، امارات متحده عربی برگزار خواهد شد. در ابتدای مراسم افتتاحیه‌ی گراند تور جوایز جهانی سفر ۲۰۱۸، به عنوان تلاشی برای معرفی بهترین سازمان‌های گردشگری و مسافرت در جهان، مراسم فرش قرمز برگزار می‌شود.

این گراند تور همچنین، بیست و پنجمین سالگرد برگزاری جشنواره‌ی جهانی سفر را برای ارج نهادن به تعالی در صنعت مهمان‌نوازی بین‌المللی برگزار می‌کند. این رویداد، نخستین برگزاری جشنوار جوایز جهانی سفر در رأس الخیمه و بازدید از این شیخ‌نشین است که شمالی‌ترین بخش امارات متحده عربی است. این مقصد گردشگری پر بازدید و رو به رشد دارای آب و هوای رشک‌برانگیز، فرهنگ سنتی، سواحل شنی و فعالیت‌های تفریحی مختلف است.

رهبران صنعت هتل‌داری از سرتاسر منطقه در مراسم سالانه‌ی خاورمیانه‌ی «جوایز جهانی سفر» در هتل والدورف آستوریای رأس الخیمه گرد هم خواهند آمد تا ببینند که چه کسی از میان آن‌ها موفق به کسب بهترین عنوان در این صنعت شده است.

گراهام کوک، بنیانگذار جوایز جهانی سفر، گفت:

بازدید از راس الخیمه که برای اولین بار اتفاق می‌افتد، بسیار لذت‌بخش خواهد بود. رأس الخیمه، که در حاشیه‌ی کوه‌های عظیم الحجر و در میان توده شن‌های ساحلی رنگارنگ قرار گرفته است، تجربه‌ای اصیل از فرهنگ عربی را به ما خواهد بخشید.

جوایز جهانی سفر در ۲۵ سال گذشته جایگاه خود را به عنوان رهبر این صنعت حفظ کرده است و به طور مستمر شایستگی خود را به عنوان معیاری برای تعیین بهترین‌ها در زمینه‌ی کسب و کار مسافرت، گردشگری و مهمان‌نوازی به اثبات رسانده است. 

وی افزود:

امسال، سال فوق العاده‌ای خواهد بود، چرا که ما بیست و پنج سالگی خود را جشن می‌گیریم، بنابراین کارهای زیادی است که باید انجام دهیم و کار خود را با برگزاری مراسم سالانه‌ی خاور میانه ۲۰۱۸ با همکاری اداره‌ی توسعه‌ی گردشگری راس الخیمه آغاز می‌کنیم.

WTA، جشن‌هایی را به عنوان بخشی از گراند تور ۲۰۱۸ در آتن (یونانجامائیکا، هنگ کنگ، گوایاکیل (اکوادوردوربان (آفریقای جنوبی) برگزار خواهد کرد و برندگان به فینال بزرگ لیسبون (پرتغال) معرفی خواهند شد.

علاوه بر آسمان‌خراش‌ها و نورافشانی‌های مصنوعی دبی، بعد از ۴۵ دقیقه رانندگی و دور شدن از این شهر، به فرهنگ و تجربه‌های ماجراجویانه‌ی طبیعت محور و اصیل آن می‌رسیم که خورشید در همه‌ی ماه‌های سال به آن می‌تابد و دارای چشم‌اندازهای دیدنی و سواحی شنی ۶۴ کیلومتری، جاذبه‌های صحرایی، فعالیت‌های ورزشی ماجراجویانه در دل کوه‌ها و مکان‌های درجه اول برای اقامت است.

هیثم متار، مدیر اجرایی توسعه‌ی گردشگری رأس الخیمه، گفت:

پذیرایی از جشنواره‌ی معتبر جوایز جهانی سفر که برای اولین بار نصیب راس الخیمه می‌شود و رویدادی است که رهبران صنعت گردشگری را از سرتاسر جهان گرد هم جمع کرده است، افتخار بسیار بزرگی است.

انتخاب رأس الخیمه به عنوان میزبان این رویداد، شاهد اشتیاق فزاینده‌ی ما در بخش MICE است و ما چشم انتظار روزی هستیم که مهمانان، مهمان‌نوازی اصیل عربی و فرصت‌های متنوع گردشگری ما را تجربه کنند.

کنفرانس سرمایه‌گذاری هتل‌های عربی

مراسم افتتاحیه مراسم سالانه‌ی خاورمیانه‌ی جوایز جهانی سفر سال ۲۰۱۸ همزمان با کنفرانس سرمایه‌گذاری هتل‌های عربی از ۱۷ تا ۱۹ آوریل برگزار می‌شود.

کنفرانس سرمایه‌گذاری هتل‌های پیشرو، پلی ارتباطی بین رهبران تجاری بازارهای بین‌المللی و بازارهای محلی، سرمایه‌گذاران مهم با پروژه‌های گردشگری، توسعه‌ی هتل‌ها و زیرساخت‌ها در سرتاسر منطقه ایجاد می‌کند. بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاران هتل‌های بین‌المللی در کنفرانس خاورمیانه شرکت خواهند کرد. از هم اکنون می‌توان برای مراسم افتتاحیه سالانه‌ی خاور میانه‌ی جوایز جهانی سفر رای داد و این رای‌گیری، تا ۱۸ مارس ادامه دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه‌ی شرکت از وب سایت رسمی آن دیدن کنید.

مطالب مرتبط:

    دیدگاه