عید امسال تهرانی؟!

بخش تبلیغات
سه شنبه، ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰
عید امسال تهرانی؟!

تعطیلات نوروز فرصت خوبی برای شرکت در فستیوال پیاده‌گردی ۹۷ است که با آن می‌توان ماجراجویی را در تهران تجربه کرد.

خوبیِ تعطیلات نوروز، این است که می‌توانی تا دلت می‌خواهد بخوابی! یعنی هیچ محدودیتی نداری، مگر اینکه عید دیدنی بروی یا کارهای دیگری کنی. ولی خب هرچقدر هم که آدم بخواهد بخوابد، دید و بازدید کند و در وب دنبال چیزهای جالب بگردد، بالاخره باز کلی وقت آزاد می‌آورد. قطعا هیچ‌کدام از ما نمی‌خواهیم در این زمان حوصله‌مان سر برود.

پیاده گردی

«پیاده‌گردی ۹۷» فستیوالی برای همین زمان است. وقتی که حس می‌کنی حوصله‌ات سر می‌رود و دلت می‌خواهد از فضای خوب بهاری تهران، یعنی تمیزی‌، خلوتی و آسمان باز آن استفاده بهتری کنی.

در «پیاده‌گردی» ۱۷ مسیر وجود دارد که با طی آن‌ها می‌توان ماجراجویی را در همین شهر خاکستری، تجربه کرد. هر مسیر تعدادی مکان جالب دارد که می‌توانی از دیدن آن لذت ببری؛ از یک عمارت قدیمی بگیرید تا یک قهوه‌خانه با هویت بصری اصیل تهران، همه، جاهایی هستند که می‌شود در پیاده‌گردی رفت، دید، از آن‌ها عکس گرفت و خاطره‌ای را با آن‌ها ثبت کرد.

برگزاری این فستیوال (از ۲۹ اسفند امسال تا ۱۲ فرودین ۹۷) برای دومین سال متوالی توسط استارتاپ پیاده انجام می‌شود. استارتاپی که هدفش ارتباط بهتر شهروندان با تهران است. پیاده این کار را در اپلیکیشن خود انجام می‌دهد. اپی که با ترکیب روزنامه‌نگاری شهری و سیستم جستجوی مکانی، به‌وجود آمده و در اصل دوربینی است که می‌توان به کمک آن، تهران را واضح‌تر دید!

پیاده‌گردی را از اینجا شروع کنید

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها تبلیغات

    دیدگاه