visitBritain، در حال راه اندازی کمپین جدید برای افزایش تعداد گردشگران

نگین توکلی
پنجشنبه، ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۰
visitBritain، در حال راه اندازی کمپین جدید برای افزایش تعداد گردشگران

آژانس ملی گردشگری ویزیت بریتین (visitBritain)، برای افزایش تعداد گردشگران به کشور انگلستان، در حال راه‌اندازی یک کمپین جهانی ۲۰۱۸، است. برای جزئیات بیشتر با ما همراه شوید.

کمپین «من سفر می‌کنم به خاطر...» از فیلم‌های کوتاه و نقل‌کننده داستان در نقاط غیرمنتظره کشور انگلستان، تجربیات خارق‌العاده و کمتر دیده‌شده و همچنین جاذبه‌ها و چشم‌اندازهای مشهور و شناخته‌شده، برای نشان دادن جذابیت‌های این کشور زیبا استفاده می‌کند.

این کمپین، احساساتی را در بیننده برانگیخته می‌کند که سبب شود این افراد برای تجربیاتی بی‌نظیر که تنها در انگلستان، می‌توان داشت، به آنجا سفر کنند و دقیقا همین الان بلیط سفر خود به این کشور خارق‌العاده را رزرو کنند.

این کمپین به صورت آنلاین، فیلمی را در ادامه مجموعه‌ای از عکس‌ها و فیلم‌های مقاصد گردشگری سراسر انگلستان، در فیس‌بوک و اینستاگرام خود، منتشر کرد. کمپین دیجیتال، در تمام شبکه‌های اجتماعی از ماه فوریه و آپریل در بزرگ‌ترین و باارزش‌ترین بازارهای گردشگری انگلستان یعنی استرالیا، فرانسه، آلمان و ایالات متحده آمریکا، و همچنین بازارهای رو به رشدی چون چین، هند و شورای همکاری خلیج فارس، در حال راه‌اندازی است.

سالی بالکومب، مدیر اجرایی آژانس ملی ویزیت بریتین، می‌گوید:

صنعت گردشگری، یکی از ارزشمندترین صنایع صادراتی، سبب رشد اقتصاد و ایجاد اشتغال در انگلستان است. این صنعت، همچنین، یک صنعت به شدت رقابتی در سراسر جهان به شمار می‌آید و ما از این فرصت برای ایجاد رشدی قوی در کشورمان، استفاده خواهیم کرد و نشان خواهیم داد که بریتانیا، مملو از فعالیت‌های جالب، ماجراجویانه و تجربیاتی فوق‌العاده و غیرمنتظره است و در تمام مواقع سال برای اکتشاف، می‌توانید به اینجا بیایید.

با تاباندن یک نورافکن و نقل از فرهنگ معاصر و هیجان‌انگیز بریتانیا، نوآوری در غذا و نوشیدنی، زیبایی حومه‌های شهری و پویایی شهرهای ما، ما قصد داریم تعداد بیشتری از گردشگران را ترغیب کنیم تا همین لحظه، برنامه سفر خود به انگلستان را نهایی و بلیط‌های خود را رزرو کنند.

این کمپین بر اساس تحقیقات جهانی آژانس ویزیت بریتین در مورد انگیزه‌ها، علایق و الهامات افراد برای سفر کردن که شامل ماجراجویی، هیجان، استراحت، اکتشاف، غذا و نوشیدنی و همچنین غیرمنتظره‌ها می‌شود، توسعه یافته است.

ویزیت بریتین، به عنوان بخشی از یک کمپین جهانی، با شرکای تجاری‌ای چون BA و Expedia در کنار بازارهای کلیدی گردشگران خارجی، کار می‌کند تا تشویق و الهام برای سفر به انگلستان را تبدیل به رزروهایی واقعی کند.

پیش‌بینی‌ها می‌گویند، آمار گردشگران خارجی در انگلستان در سال ۲۰۱۸، برای اولین بار، از مرز ۴۰ میلیون نفر، خواهد گذشت و با رسیدن به رقم ۴۱٫۷ میلیون نفر، رشدی ۴٫۴ درصدی را نسبت به سال ۲۰۱۷، تجربه خواهد کرد.

پیش‌بینی شده است، مقدار سرمایه‌گذاری کشور برای این آمار گردشگران در سال ۲۰۱۸ با ۶٫۸ درصد رشد نسبت به سال ۲۰۱۷، به رقم ۲۶٫۹ بیلیون پوند، رسیده است.

کمپین «من سفر می‌کنم به خاطر...» آژانس ویزیت بریتین، بخشی از کمپین بزرگ دولتی انگلستان است که هدف آن، ارتقای سطح کشور در زمینه گردشگری، تحصیل، سرمایه‌گذاری و تجارت در سراسر جهان است.

ارزش صنعت گردشگری در اقتصاد کشور انگلستان، ایجاد اشتغال و رشد اقتصادی پویا در میان دیگر مناطق و سرزمین‌ها، حدودا ۱۲۷ بیلیون پوند است.

 

مطالب مرتبط:

    منبع traveldailynews
    برچسب‌ها توریسم

    دیدگاه