افتتاح اقامتگاه رویایی ویندهام بالی در اندونزی

نگین توکلی
سه شنبه، ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۵
افتتاح اقامتگاه رویایی ویندهام بالی در اندونزی

دومین پرچم مجموعه هتل ویندهام، این بار در بالی با افتتاحیه‌ای باشکوه برای این اقامتگاه رویایی، بالا خواهد رفت. 

اقامتگاه وینهام با دارا بودن ۱۷۷ اتاق در نزدیکی ساحل رویایی، یکی از ایده‌آل‌ترین پناهگاه‌های ساحلی دامنه کوه بالی در کشور فوق‌العاده اندونزی واقع شده است.

ساحل رویایی، همان‌طور که از نامش برمی‌آید، با صخره‌های مرجانی فوق‌العاده زیبایی که ساحل سنگی مجموعه جزایر بوکت (Bukit Peninsula) را در آغوش گرفته‌اند، آراسته شده است.

با مشخصه‌های منحصربه‌فردی چون گستره‌ای از شن‌های سفید باشکوه، غروب‌های نفس گیر و برخی از بهترین نقاط موج‌سواری در بالی، جای تعجبی نیست که چرا مجموعه هتل ویندهام، این بهشت رویایی را برای ساخت جدیدترین اقامتگاه خود، انتخاب کرده است.

اقامتگاه رویایی ۱۷۷ اتاقه ویندهام، متعلق به PT، است. اقامتگاه آکولایدس لاکشمی (Accolades Lakshmi)، ششمین محل گروه هتل ویندهام در این جزیره را نشان می‌دهد.

بری رابینسون، رییس و مدیرعامل گروه هتلداری ویندهام در جنوب غربی قاره آسیا و حاشیه اقیانوس آرام، می‌گوید:

افتتاح ششمین هتل ما در بالی، نشان از تاکید و تعهد تیم ویندهام برای رشد گروه ما در این مناطق و موقعیت‌های فوق‌العاده است.

ما مطمئن هستیم که موقعیت استراتژیک اقامتگاه رویایی ویندهام بالی در این ساحل فیروزه‌ای خارق‌العاده، تبدیل به نقطه‌ای موردعلاقه برای مهمانان ما خواهد شد.

اقامتگاه رویایی ویندهام بالی، واقع‌شده در طبیعتی جذاب همراه با مجموعه اختصاصی کلوب‌های ساحلی، زمین مسابقات گلف و ساحل مشهور رویایی، درست همان جایی است که برای تجربه شگفتی‌های جزیره خدایان، به آن احتیاج دارید.

اقامتگاه، تنها یک دقیقه پیاده تا ساحل رویایی آرامش‌بخش بالی، خط ساحلی همراه با شن‌های سفید دست‌نخورده و خانه کلوب‌های ساحلی پر رونق و کافه‌های محلی، فاصله دارد.

درست رویه‌روی اقامتگاه، زمین جدید مسابقات گلف به نام کوتا، با منظره‌ای پانارومایی از اقیانوس هند و مسیر بازی گلف با ۱۸ سوراخ، به علاقه‌مندان گلف، تجربه‌ای منحصربه‌فرد را پیشنهاد می‌کند.

این مجتمع ترکیبی چشمگیر از معماری سنتی بالی و مدرن در ۱۷۷ اتاق شامل هفت گروه اتاق‌های جادار و بزرگ است.

مهمانان می‌توانند در سه رستوران (با سرو غذا و نوشیدنی) مختلف اقامتگاه، غذاهای لذیذی را مزه کنند.

اقامتگاه رویایی ویندهام بالی، دارای دو استخر بیرونی با منظره‌ای به باغ‌های زیبای اطراف و یک استخر کم‌عمق برای کودکان است.

اقامتگاه ویندهام، همچنین دارای اسپای تیرتا (Tirta)، مجموعه‌ای با شش اتاق درمانی برای افراد مجرد و زوج‌ها، و یک سالن یوگا، است. معنای تیرتا در زبان سانسکریت، آب مقدسی است که جوانی و پاکی را به شما هدیه می‌کند.

اقامتگاه با دارا بودن ۴ سالن مجهز، آماده برگزاری سمینارها، ملاقات‌ها و رویدادهای اجتماعی نیز است. بزرگ‌ترین سالن این مجموعه، گنجایش ۳۰۰ نفر را برای سمینار و یا ۲۵۰ نفر برای مهمانی و ضیافت را دارا است. ۳ سالن کوچک‌تر گردهمایی، برای جلسات هیئت مدیره و جلسات اضطراری، عالی هستند.

 

 

دیدگاه