هتل شناوری که در سواحل ژاپن حرکت خواهد کرد

بهاره غنچه
سه شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۰
هتل شناوری که در سواحل ژاپن حرکت خواهد کرد

یک طراح ژاپنی هتلی طراحی کرده که بر روی یک کشتی ساخته شده است. این هتل کشتی برخلاف سایر هتل‌ها ثابت نیست و از سواحل مختلفی دیدن می‌کند.

عموما گردشگران از اقامت در یک محل ثابت هنگام تعطیلات ناراضی هستند و آن را کسل کننده می‌دانند؛ حال یک طراح ژاپنی هتل شناوری طراحی کرده است که این مشکل را حل می‌کند. این هتل که بر روی یک کشتی قرار می‌گیرد و شناور است. این هتل کشتی در کنار سواحل ژاپن در دریای داخلی ستو حرکت می‌کند.

هتل ژاپن

این هتل، کشتی مجلل و لوکس گوتو (Gutu) نام دارد و از بندر ویستا مارینا در شهر اونومیچی در هیروشیما حرکت می‌کند و مجدد به این بندر باز می‌گردد.

ساختار درونی هتل به سبک کاملا ژاپنی است و ۱۹ اتاق برای مسافران دارد که همگی رو به روی منظره دریا قرار گرفته‌اند. این هتل کشتی، مسافران را به دیدن مناظر متنوعی می‌برد و از ساحل‌های ناحیه چوگوکو و ساحل شیکوکو عبور می‌کند.

هتل ژاپن

این هتل کشتی در سواحل مختلف توقفی ندارد؛ اما در نقاط خاصی از دریای داخلی ستو، مسافران از طریق قایق‌های دیگری که تهیه شده است، می‌توانند از کشتی به سمت ساحل حرکت کنند. باتوجه به مسیری که کشتی طی می‌کند، از جزیره میاجیما جایی که معبد ایتسوکوشیما قرار دارد و جزیره نااوشیما جایی که به خاطر موزه‌های هنرش شهرت دارد، عبور می‌کند. سفر با این هتل کشتی از دو تا چهار روز طول می‌کشد و از شش مسیر غربی و شرقی در دریای داخلی ستو می‌گذرد.

هتل ژاپن

مهمانان این هتل می‌توانند بر روی عرشه از دیدن مناظر مختلف لذت ببرند. این هتل کشتی شامل یک رستوران و سوشی بار است و غذاهای آن همگی از غذاهای محلی منطقه ستوئوچی هستند. این هتل سونا، سالن‌های زیبایی و حمام نیز دارد.

هتل شناور گوتو توسط یاسوشی هوریب طراحی شده است و نامش از یک خرچنگ آسیایی گرفته شده است. این خرپنگ در همین دریای داخلی ستو یافت می‌شود و از آن برای طبخ برخی غذاها استفاده می‌کنند.

مطالب مرتبط:

    منبع Lonelyplanet
    برچسب‌ها هتل لوکس

    دیدگاه