برگزاری نشست «تمبر به روایت گنجینه ملک؛ از مشروطه تا انقلاب اسلامی» در کتابخانه و موزه ملی ملک

سیامک احدی
دوشنبه، ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۷
برگزاری نشست «تمبر به روایت گنجینه ملک؛ از مشروطه تا انقلاب اسلامی» در کتابخانه و موزه ملی ملک

 کتابخانه و موزه ملی ملک، نشست «تمبر به روایت گنجینه ملک؛ از مشروطه تا انقلاب اسلامی» را با سخنرانی دکتر کامران مهاجرافشار، استاد دانشگاه هنر تهران برگزار می‌کند.

نشست «تمبر به روایت گنجینه ملک؛ از مشروطه تا انقلاب اسلامی» ​با سخنرانی دکتر کامران افشارمهاجر در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، نشست «تمبر به روایت گنجینه ملک؛ از مشروطه تا انقلاب اسلامی»، شصت‌ونهمین نشست از مجموعه نشست‌های کتابخانه و موزه ملی ملک در گستره فرهنگ و هنر ایرانی - اسلامی به شمار می‌آید که روز سه‌شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ خورشیدی ساعت ۱۴:۰۰ در این گنجینه تاریخی برگزار می‌شود.

دوستداران فرهنگ و تاریخ هم‌زمان با حضور در این نشست، از تالار تمبرهای تاریخی نخستین موزه وقفی - خصوصی ایران نیز می‌توانند بازدید کنند. این تالار در تابستان ۱۳۹۶ خورشیدی با بهره‌گیری از استانداردهای روزآمد و فناوری‌های نوین موزه‌ای به ویژه نمایشگرهای ویژه دیجیتال نمایشگاه گشایش یافته است.

این نشست در ساختمان این گنجینه در محوطه تاریخی باغ ملی تهران به نشانی «میدان امام خمینی، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد» برگزار می‌شود.

نشست «تمبر به روایت گنجینه ملک؛ از مشروطه تا انقلاب اسلامی

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها موزه

    دیدگاه