برای سفرهای ژانویه، ارزان‌ترین بلیط هواپیما را از علی بابا بخرید

بخش تبلیغات
سه شنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰
برای سفرهای ژانویه، ارزان‌ترین بلیط هواپیما را از علی بابا بخرید

ایام منتهی به سال نوی میلادی، فصل افزایش سفرهای خارجی و رشد تقاضا برای خرید بلیط پرواز خارجی است.

امسال هم با وجود افزایش قیمت دلار آزاد، مسافران ایرانی به دلایلی چون تفریح، تجارت و... راهی کشورهای خارجی و به‌ویژه کشورهای همسایه مانند ترکیه، دبی و... می‌شوند که نتیجه آن افزایش تقاضا برای بلیط خارجی است.

همه مسافران سفرهای خارجی، چه عازم کشورهای همسایه باشند و چه کشورهای اروپایی و ... ترجیح می‌دهند که با توجه به شرایط اقتصادی و رشد قیمت‌ها، ارزان‌ترین بلیط هواپیما را به ساده‌ترین روش ممکن خریداری کنند.

چه راهی بهتر از مراجعه به وب‌سایت علی بابا، رتبه یک فروش بلیط هواپیما؟

علی‌بابا کامل‌ترین مرجع خرید ریالی بلیط پروازهای خارجی با مناسب‌ترین قیمت است و شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن از طریق وب‌سایت یا اپلیکیشن علی بابا برای خرید ریالی بلیط خارجی اقدام کنید. به‌عنوان مثال اگر قصد سفر به استانبول را دارید، می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت علی بابا، ضمن بررسی تاریخ و قیمت بلیط تهران استانبول، برای رزرو بلیط اقدام کنید و هزینه‌ی آن را با کارت شتاب بانکی پرداخت کنید.

در صورتی که با مشکلی در مسیر خرید یا سفر خود مواجه شدید، تیم پشتیبانی علی بابا به صورت ۲۴ ساعته، پاسخگوی شما است.

اگر شما هم برای سفر به خارج از کشور، چه به قصد تفریح و چه به قصد کار در ماه ژانویه برنامه‌ریزی کرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم به رتبه یک فروش بلیط هواپیما، علی بابا مراجعه کنید و بلیط رفت و برگشت استانبول چارتر یا سیستمی را خریداری و هزینه‌ی آن را با کارت شتاب پرداخت کنید.

پس اگر قصد سفر در ماه ژانویه را دارید، برای خرید بلیط هواپیما به مقاصد مختلف جهان به وب‌سایت علی بابا مراجعه کنید و تجربه‌ی شایسته‌ای از سفر را برای خود ثبت کنید. 

برچسب‌ها تبلیغات

دیدگاه