برگزاری همایش ملی کویرنوردی در بشرویه

فرناز رهبران رنجبر
چهار شنبه، ۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵
برگزاری همایش ملی کویرنوردی در بشرویه

در رابطه با چگونگی برگزاری همایش ملی کویرنوردی در سال جاری، جلسه تصمیم‌گیری در شهرستان بشرویه برگزار شد.

کویر بشرویه نزدیک به ۱۳ سال است که میزبان برگزاری همایش ملی کویرنوردی بشرویه است که دوستداران میراث فرهنگی در برگزاری آن همکاری می‌کنند. این همایش هر سال به نمایشی فوق‌العاده در شهرستان تبدیل شده است و تعداد زیادی از علاقه‌مندان طبیعت گرد از سرتاسر کشور به مدت ۳ روز در اواخر آبان ماه یا اوایل آذرماه در آن شرکت می‌کنند.

سیدامیر سلیمانی رباطی مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بشرویه در این باره گفت:

با توجه به ظرفیت‌های بالقوه گردشگری در شهرستان بشرویه و از طرفی ورود تعدادی زیادی از افراد بومی در قالب سمن یا شرکت تعاونی و از طرف دیگر ورود خیل عظیمی از دوستداران مواریث فرهنگی و طبیعی به منظور شرکت در همایش ملی کویر نوردی بشرویه جلسه ای با همین عنوان در محل پایگاه ملی بافت تاریخی بشرویه با حضور فرماندار و فعالان حوزه گردشگری شهرستان برگزار شد.

از جمله موضوعاتی که در این همایش مطرح شد عبارتند از: تصمیم‌گیری در خصوص چگونگی برگزاری همایش، زمان برگزاری، کیفیت ارائه خدمات و تقسیم وظایف.

وی افزود:

طبق اجماع نظر حاضرین مقرر شد همایش ملی کویرنوردی سال ۱۳۹۷ با مدیریت و مسئولیت شرکت خدمات مسافرتی جهانگردی هورنورد و همکاری تمام گروه‌های فعال حوزه گردشگری از دوم تا چهارم آذرماه به سرانجام رسد.

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها کویر

    دیدگاه