بهترین رستوران های حلال آتن، یونان

حمیده کریمی
شنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰
بهترین رستوران های حلال آتن، یونان

آتن، شهر محبوب توریست‌ها و پر از جاذبه‌های گردشگری و تاریخی جذاب است. غذا خوردن در رستوران‌های بی‌نظیر آتن، لذتی است که نباید از دست بدهید.

 آتن، مثل بسیاری از شهرهای توریستی دنیا، رستوران‌های زیادی دارد و برای پیدا کردن رستوران های حلال آتن، ناامید نمی‌شوید. در رستوران های آتن می‌توانید بهترین غذاها از گوشه و کنار دنیا را امتحان کنید. در اطراف مرکز شهر، رستوران های حلال آتن را می‌بینید که در آن‌ها، غذاهایی از نقاط مختلف دنیا سرو می‌شود.

آتن پایتخت یونان، واقع در قاره اروپا است. این شهر که بزرگترین شهر یونان به شمار می‌رود، از نظر تاریخی، یکی از قدیمی‌ترین شهرهای جهان محسوب می‌شود و از نظر اقتصادی، امروزه یکی از بزرگترین مراکز اقتصادی در جنوب اروپا است. جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی آتن، این شهر را به یکی از مقاصد ارزشمند گردشگری تبدیل کرده‌اند و تور آتن یکی از پرفروش‌ترین تورهای جهان به شمار می‌رود.

وجه اشتراک همه‌ی غذاها و رستوران‌های این فهرست این است که برای تهیه‌ی آنها از مواد غذایی و گوشت حلال استفاده می‌شود. بنابراین با خیال راحت می‌توانید از بین غذاهای منو، هر کدام را که دوست داشتید سفارش دهید.

بیشتر رستوران‌های این فهرست را رستوران‌های خاورمیانه‌ای و هندی تشکیل می‌دهند. گرچه این رستوران‌ها خود را به عنوان رستوران حلال معرفی و تبلیغ کرده‌اند ولی برای اطمینان بیشتر، قبل از سفارش غذا از پیشخدمت راهنمایی بگیرید.

رستوران هندی Namaste

رستوران های حلال آتن

رستوران هندی Namaste یکی از محبوب‌ترین رستوران‌های هندی شهر است. در منوی رستوران غذاهای سنتی و مشهور هندی پیدا می‌شود که حتما اسم آنها را شنیده‌اید غذاهایی مثل بریانی یا کاری مرغ. انواع سمبوسه‌های گیاهی و غذها و پیش‌غذاهای لذیذ در منوی رستوان وجود دارد. منوی رستوران علاوه بر غذاهای گوشتی، پر از غذاهای گیاهی است.

رستوران Indian Chef

رستوران های حلال آتن

رستوران Indian Chef فاصله‌ی کمی تا رستوران Namaste دارد. این رستوران یک انتخاب عالی دیگر برای علاقه‌مندان به غذاهای اصیل هندی است. این رستوران، فضایی بی‌تکلف دارد و سرویس‌دهی در آن دوستانه است. غذاهای این رستوران، عطر و طعم غذاهای خانگی دارند. انتخاب کردن یک غذا از بین منوی مفصل و متنوع این رستوران، کار سختی است. می‌توانید با غذاهای شناخته‌شده‌تر شروع کنید. انواع غذای گیاهی هم در منو وجود دارد. غذاهای گیاهی این رستوران، تنوع زیادی دارند و با بهترین و تازه‌ترین مواد غذایی تهیه می‌شوند. در عین حال که غذاهای سالمی هستند، عطر و طعم بی‌نظیری دارند.

رستوران O Thanasis

رستوران های حلال آتن

رستوران O Thanasis یک رستوران بزرگ است که کباب‌هایی لذیذ با قیمت‌های خوب سرو می‌کند. تخصص اصلی این رستوران در ارائه‌ی کباب‌ها و گوشت‌های گریل شده است. انواع گوشت‌های بریان را با انواع سبزیجات و نان تازه پیتا سرو می‌کنند. انواع کباب و غذای لذیذ به خصوص انواع غذاهای یونانی در منو پیدا می‌شود و منوی آن به قدری متنوع است که برای انتخاب غذا، باید مدت‌ها وقت بگذارید. حتما قبل از سفارش غذا، از پیشخدمت در مورد حلال بدن گوشت آن پرس و جو کنید چون این رستوران به غیر از غذای حلال، غذاهای دیگری هم دارد.

رستوران Sara Iraqi

رستوران های حلال آتن

رستوران Sara Iraqi بهترین رستوران برای کسانی است که می‌خواهند غذاهای مدیترانه‌ای را در آتن امتحان کنند. این رستوران غذاهای متنوعی دارد و یکی از محبوب‌ترین غذاهای منو، بریانی است. وعده‌های غذایی این رستوران بسیار مفصل است و حجم زیادی دارد و ارزش هزینه کردن دارد.

رستوران فست فود Spicy

آشپزی آسیایی به داشتن ادویه‌های زیاد معروف است. به همین دلیل مسافران آسیایی معمولا در سفرهای خارجی به اروپا گاهی ترجیح می‌دهند که غذاهای پرادویه‌تر بخورند. اگر شما هم یکی از این دسته افراد هستید، رستوران فست فود Spicy را امتحان کنید. در این رستوران غذاهای پاکستانی با تاثیر از آشپزی هندی و یونانی سرو می‌شود. سمبوسه‌های این رستوران را حتما باید امتحان کنید.

رستوران Pak Taka Tak

رستوران های حلال آتن

رستوران Pak Taka Tak یک رستوران کوچک هندی پاکستانی است که فقط چند قدم از مرکز شهر فاصله دارد. با وجود کوچک بودن، ارزش هزینه کردن دارد چون غذاهایی عالی و باکیفیت با قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه دارد. منوی رستوران متنوع است و هر غذایی که از بین غذاهای آن انتخاب کنید، شما را راضی می‌کند. انواع غذاهای لذیذ و اصیل هندی و پاکستانی با بهترین طعم و کیفیت در این رستوران سرو می‌شود.

رستوران The Indian Kitchen

رستوران های حلال آتن

رستوران The Indian Kitchen یکی دیگر از رستوران‌های هندی شهر آتن است که طبق نظرسنجی‌های اینترنتی به عنوان بهترین رستوران هندی آتن شناخته می‌شود. گوشت مرغ و گوسفندی که در تهیه‌ی غذاهای این رستوران مورد استفاده قرار می‌گیرد، حلال است. بنابراین موقع انتخاب غذا دقت کنید که غذای مورد نظر با گوشت مرغ و گوسفند تهیه شده باشد چون در منوی رستوران، انواع غذا با گوشت‌های دیگر هم وجود دارد. انواع غذاهای سنتی منطقه‌ی پنجاب را می‌توانید اینجا نوش جان کنید. همراه غذاها، نان‌ای محلی و پنیر فتای سنتی سرو می‌شود که حتما باید امتحان کنید.

منبع tripzilla

دیدگاه