بهترین کاپشن های اسکی برای زمستان ۹۶

رضا اردو
جمعه، ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۰
بهترین کاپشن های اسکی برای زمستان ۹۶

برترین کاپشن‌های اسکی امسال با ویژگی‌های منحصربه‌فردشان اسکی‌بازان را بیش از پیش دلتنگ پیست می‌کند.

امسال البته سال خوبی برای اسکی‌بازان ایران نیست؛ اسکی‌بازانی که به اسکی کردن از آبان‌ماه عادت داشتند، حال چشم به آسمان دوخته‌اند تا قطره‌ای ببارد و حداقل یک بار هم که شده، بتوانند پیچی در پیست بزنند. با امید به آنکه شاهد گشایش پیست‌ها باشیم، نگاهی به بهترین کاپشن‌های اسکی برای این فصل می‌اندازیم.

بریگاندین نرت فیس (North Face Brigandine)، حدود ۳٫۵ میلیون تومان، مردانه

بهترین انتخاب برای غیر حرفه‌ای‌ها

کاپشن اسکی

با پشتیبانی اسنوبردکار درجه یک، خاویر دلروئه (Xavier de le Rue)، این کاپشن با جزئیات کاربردی و فناوری روز طراحی شده است. کاپشن طوری طراحی شده که ثابت باشد و در حرکت جابه‌جا نشود؛ بنابراین می‌توان با آن در شیب‌های نکوبیده رفت. وقتی کوله بر دوش دارید هم می‌توانید از تمام جیب‌ها و منافذش استفاده کنید. روی یقه‌هایش هم جیب دارد تا بتوانید دستگاه متصل به هندزفری را در آن جای دهید.

پیکچر انو (Picture Eno)، حدود ۲ میلیون تومان، مردانه

بهترین انتخاب برای دوستداران محیط زیست

کاپشن اسکی

کاپشن، همانند دیگر تولیدات این شرکت، از مواد بازیافتی پلی‌استر ساخته شده است. خاصیت ضد آبی بالایی و خطوط دوخت بسیار کمی دارد. خطوط دوخت با نوارهایی پوشانده شده تا هیچ درزی ایجاد نکند.

شوفل ابرتاورن (Schöffel Obertauernl)، حدود ۱٫۸ میلیون تومان، مردانه

انتخابی مناسب برای جزئی‌نگران

کاپشن اسکی

دوختی منحصربه‌فرد با طرحی نو کاپشنی بی‌نقص، با قابلیت کششی خوب را به‌وجود آورده است. روکش عایقی در عین این که گرما را نگه می‌دارد، اما به هیچ عنوان کاپشن را حجیم نمی‌کند. زیپ‌های درونی و بیرونی هر کدام لایه‌ای از کاپشن را می‌بندند. کلاهش هم قابل جداشدن است.

پولیور پلنکز هپی دیز (Planks Happy Days Pullover)، حدود ۹۰۰ هزار تومان، مردانه

بهترین انتخاب برای پرش و زمین خوردن!

کاپشن اسکی

این کاپشن، با کیفیت خوب روکش و سبک پولیوری دهه‌ی هشتاد میلادی‌اش، از انتخاب‌های جیمز وودز (James Woods)، قهرمان بریتانیایی، است. وجود زیپ کناری باز و بسته کردنش را آسان می‌کند و می‌توان هرموقع لازم بود، آن را باز کرد تا هوا وارد شود. در جیب بزرگ جلوی کاپشن که دسترسی به آن هم راحت است، می‌توان تلفن همراه و هدفون را جا داد. کلاهش هم دارای طرحی است که روی کلاه ایمنی می‌نشیند.

هلی هانسن (Helly Hansen Icon)، حدود ۳٫۵ میلیون تومان، مردانه

بهترین انتخاب برای حرفه‌ای‌هایی که نمی‌خواهند توی چشم باشند

کاپشن اسکی

این کاپشن به ظاهر معمولی فناوری پیچیده‌ای درون خود دارد. سیستم تهویه‌ی آن به گونه‌ای است که هنگام در صف ایستادن هوا را تهویه می‌کند. جیبش هم دما را ثابت نگه می‌دارد تا باتری موبایل در سرما آسیب نبیند و موبایل خاموش نشود.

جوس فری‌لایت (Kjus Freelite)، حدود ۴٫۵ میلیون تومان، مردانه

بهترین انتخاب برای لوکس‌بازان

کاپشن اسکی

این کاپشن لوکس بسیار راحت است و جلوی حرکت را نمی‌گیرد. از روی صورت تا پایین عایق است و گرما را حفظ می‌کند. یقه‌ی بلندش صورت را می‌پوشاند و گردن را نیز گرم می‌کند. کلاهش قابل جداشدن است.

آرمادا چپتر (Armada Chapter)، حدود ۱٫۳ میلیون تومان، مردانه

برای اسکی‌بازانی که خیلی اهل پرش نیستند

کاپشن اسکی

با این کاپشن بدون آنکه جریان باد موجب حجیم به نظر آمدتان شود، اسکی می‌کنید. آستین‌ها به گونه‌ای طراحی شده که راحت بتوانید حرکت کنید. بخش ساعد و لبه‌ی آستین هم باریک‌تر دوخته شده تا دست آزاد‌تر باشد. ضد آب است، جای دوخت با نوار پوشانده شده و کلاهش هم روی کلاه ایمنی می‌نشیند.

ایدر مونتروسا (Eider Monterosa)، حدود ۲٫۱ میلیون تومان، زنانه

بهترین انتخاب برای آن‌ها که قالب تن می‌پوشند

کاپشن اسکی

این کاپشن با طراحی زیبا به آسانی قابل پوشیدن است. ضد آب بوده و تهویه‌ی هوای بیشتری در جاهایی از بدن که بیشترین حرارت را تولید می‌کنند، دارد. در همه حال ظاهر زیبایش را حفظ می‌کند. سرآستین‌های کشی‌اش برف را نگه نمی‌دارد. خزش جنبه‌ی زیبایی دارد و کلاهش هم جدا می‌شود.

آرکتریکس آیرا (Arc’teryx Airah)، حدود ۲٫۳ میلیون تومان، زنانه

بهترین انتخاب برای آن‌ها که در نکوبیده اسکی می‌کنند

کاپشن اسکی

کاپشن سبک با دوام بالایی است که برای ماجراجویی ساخته شده است. یک لایه اضافه هم دارد. عایق آن گرما را در شیب‌ها حفظ می‌کند و در فضای مه‌آلود نیز ویژگی تهویه و خشک‌کنی خوبی دارد. ضد آب است و طراحی‌اش به گونه‌ای است که حرکت را آسان می‌کند. کلاهش روی کلاه ایمنی می‌نشیند.

سالومون آیس‌تاون (Salomon Icetown)، حدود ۱٫۶ میلیون تومان، زنانه

بهترین انتخاب برای سرمایی‌ها

کاپشن اسکی

برای آن‌هایی که احساس سرما می‌کنند، این کاپشن منتظر در آغوش کشیده شدن است. کاپشن از پَر پر شده، ضد آب است و تا روی صورت را می‌پوشاند. طراحی زیبایی دارد و اسکی‌باز را حجیم نشان نمی‌دهد در عین حال برای حرکات اسکی مناسب است. منافذش در فضای گرم حرارت را آزاد می‌کند. کلاه و خزش قابل جداشدن است.

بک درزز (State of Elevenate Bec de Rosses)، حدود ۳٫۱ میلیون تومان، زنانه

بهترین انتخاب برای اسکی‌بازان نترس

کاپشن اسکی

کاپشن راحت، بادوام و با ویژگی ضد آب، ضد باد و تهویه‌ی بالا، مناسب خانم‌هایی است که از هر کجای پیست سر در می‌آورند. یقه‌ی بلند و نرمش دارای منافذی برای تنفس است. جاهای دوخت با نوار و بافت‌های مضاعف پوشانده شده است. کلاهش روی کلاه ایمنی می‌نشیند. جیب‌هایش هم بسیار بزرگ هستند.

ور کالر کی جی (Wear Colour KJ)، حدود ۱٫۴ میلیون تومان، زنانه

برای آن‌هایی که در پیست کولاک می‌کنند

کاپشن اسکی

این کاپشن ساده اما قابل توجه انتخاب جرستی بواس (Kjersti Buaas)، اسنوبوردباز درجه یک نروژی، است. ۴۰ درصد آن از پلی‌استر بازیافتی و همچنین بدون استفاده از مواد شیمیایی ضد آب تهیه شده است. جای دوخت‌ها با نوار پوشیده شده که باز خاصیت ضد آبی‌اش را بیشتر می‌کند. زیپ بغل دارد و منافذش پوشیدنش را آسان‌تر کرده است. برش اضافه‌ای که در پایین کاپشن است، از باسن در هنگام نشستن محافظت می‌کند.

پاتاگونیا پاوسلیر (Patagonia Powslayer)، حدود ۳ میلیون تومان، زنانه

بهترین انتخاب برای عاشقان طبیعت

کاپشن اسکی

مدل جدید این کاپشن بیش از همیشه مطابق سلیقه‌ی طبیعت‌دوستان تولید شده است. جنس آن از نایلون کاملا بازیافتی، سبک‌تر و کوچک‌تر از مدل‌های پیشین است؛ البته زیپ‌های باریکش خود تا حدی وزن را کم کرده است. این نیم‌تنه بسیار بادوام است و خاصیت ضد آبی و تهویه‌ی بالایی دارد. کلاهش روی کلاه ایمنی می‌نشیند.

راکسی پریمیر (Roxy Premiere)، حدود ۲٫۷ میلیون تومان، زنانه

بهترین انتخاب برای اهل مد که به دنبال کارکرد هم هستند

کاپشن اسکی

این کاپشن زیبا هم گرم است، هم ظاهر براقی دارد. نیم‌تنه خاصیت ضد آبی بالایی دارد و کشی است. راکسی پریمیر هم سبک است، هم تهویه‌ی خوبی دارد. یقه‌اش دارای مرطوب‌کننده است تا موجب ساییدگی چانه نشود. زیپ جلویی شبکه‌بندی شده است تا در روزهای گرم عمل تهویه را انجام دهد. جای دوخت‌ها هم با نوار پوشیده شده‌اند.

مطالب مرتبط:

    منبع telegraph

    دیدگاه