افتتاح اولین رستوران جهنمی گوردون رمزی در لاس وگاس

زلیخا رحمانیان
سه شنبه، ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۰
افتتاح اولین رستوران جهنمی گوردون رمزی در لاس وگاس

اولین رستوران HELL'S KITCHEN گوردون رمزی به طور رسمی در Caesars Palace لاس‌وگاس افتتاح شد.

گوردون رمزی ستاره آشپزی و شخصیت تلویزیونی مشهور که دارای چندین ستاره مچیلین است به همراه فینالیست‌های برنامه تلویزیونی آشپزخانه جهنی و افراد مشهور از دنیای ورزش و سرگرمی، افتتاح نخستین رستوران HELL'S KITCHEN گوردون رمزی را در Caesars Palace لاس وگاس جشن گرفتند. از آنجایی که از اوایل ژانویه خبر افتتاح این رستوران به گوش می‌رسید تقریباً ۲۵۰۰۰ مهمان این رستوران را رزرو کرده‌اند.

گوردون رمزی

به دلیل پیش زمینه‌ای که مهمانان از نمایش‌های رمزی داشتند مهمانان احساس می‌کنند که به مجموعه استودیو برنامه تلویزیونی مشهور و جهانی fox منتقل می‌شوند؛ اما این بار نمایشی واقعی از رمزی مشاهده می‌کردند و با خوش‌آمدگویی سرآشپز رمزی و لباس‌های آشپزی و منوی آیتم‌ها رو به رو شدند. برندگان فعلی فصل ۱۷ آشپزخانه جهنمی سرآشپز نامیده می‌شوند و عکس آن‌ها همراه با برندگان قبلی روی دیوار برندگان قرار می‌گیرد.

سرآشپز گوردون رمزی گفت:

ما به تقاضای افرادی که مشتاق یک رستوران جهنمی واقعی بودند پاسخ دادیم؛ اما نمی‌دانیم واکنش طرفداران ما چگونه خواهد بود. ما از زمان اعلام افتتاحیه با دیدن تعداد رزروی‌ها و علاقه‌مندان، بسیار هیجان‌زده شدیم و به مهمانان خود خوش‌آمد می‌گوییم و با غذاها و نوشیدنی‌های عالی از آن‌ها پذیرایی خواهیم کرد.

این رستوران به طرز استادانه‌ای توسط طراح بین‌المللی، Jeffrey Beers طراحی شده است که دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی است که تمام توجه‌ها را به سمت خود جلب می‌کند و هر دو تیم قرمز و آبی را می‌توان به راحتی دید.

آشپزخانه‌ای پویا و پر جنب و جوش در مرکز این غذاخوری منحصربه‌فرد قرار دارد. سرآشپزها و آشپزها، دقیقاً همان لباسی که در نمایش می‌پوشیدند به تن کردند: کت قرمز و آبی به همراه دستمال یک رنگ. علاوه بر آن، فضای الکترونیکی استودیو را نیز به غذاخوری آورده بودند؛ عناصر کلیدی نمایش مانند نورپردازی‌ها و علامت‌های H که نماد HELL'S KITCHEN بود همگی به طرز هوشمندانه‌ای در سراسر پارتیشن‌ها موجود بود. این مکان ۳۰۰ نفر را به راحتی در خود جای می‌دهد و در حال حاضر ناهار و شام را هر روزه آماده می‌کند.

مارک فریسورا، رئیس و مدیر عامل شرکت Caesars Entertainment گفت:

ایجاد یک مکان غذاخوری منحصربه‌فرد و جهانی، راهی برای تقویت مفهوم یکپارچگی در مجموعه Caesars Entertainment است. یک عنصر کلیدی این است که مشارکت قوی ایجاد کنیم و گوردون رمزی نه تنها یک شریک عالی، بلکه یکی از بزرگ‌ترین استعدادهای آشپزی است.

چندین نمونه از آیتم‌های غذایی موفقیت‌آمیز که در برنامه تلویزیونی نمایش داده شده است در منو وعده‌های غذایی ناهار و شام مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Gary Selesner رئیس Caesars Palace گفت:

با حضور گولدن رمزی و تیم او، ما یک غذا خوری منحصربه‌فرد را بر اساس یک نمایش تلویزیونی ایجاد کردیم. من به این دستاورد بزرگ افتخار می‌کنم. مکان آشپزخانه کاملاً تغییر کرده است و مانند آشپزخانه جهنمی شده است. عکس‌العمل مهمانان بسیار عالی بوده است و آن‌ها بسیار خشنود و راضی هستند. آن‌ها با دیدن منوها بسیار هیجان‌زده و خوشحال می‌شوند.

منبع traveldailynews

دیدگاه