راه اندازی مرکز اسپای چند میلیون دلاری در هتل Crescent Court

زلیخا رحمانیان
دوشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۰
راه اندازی مرکز اسپای چند میلیون دلاری در هتل Crescent Court

اسپا محلی است که در طول روز به آن مراجعه می‌شود تا خدماتی مانند ماساژ، مراقبت از پوست صورت و خدمات بدن، نظیر اسکراب دریافت شود. هتل Crescent Court از اسپای چند میلیون دلاری رونمایی می‌کند.

اسپا در هتل Crescent Court دارای ۱۶ اتاق درمانی، سالن‌های زنانه و مردانه، اتاق‌های آرامش بخش، سوئیت مخصوص زوج‌ها، جکوزی سرد و گرم، سونا خشک، سالن مانیکور و پدیکور ناخن‌ها و همچنین یک سالن استراحت با نوشیدنی‌هایی ارگانیک تازه است.

اسپا در هتل

هتل Crescent Court در بالا شهر و در مرکز شلوغ دالاس واقع شده است. دالاس اعلام کرد این رونمایی چند میلیون دلاری با تکمیل فضای ۲۲۰۰۰ فوت مربعی اسپای لوکس و مرکز بدن سازی، همراه بوده است. میشل مرید و همکارانش توسط یک شرکت طراحی داخلی در دالاس مستقر شده بودند و هدف آن‌ها راه‌اندازی اسپا در هتل Crescent Court بود تا در این هتل فضای عالی و مدرنی را همراه با نمادهای تاریخی راه‌اندازی کنند.

Andrew Davidson مدیر هتل Crescent Court گفت:

ما در مورد افتتاح اسپا در هتل Crescent Court بسیار هیجان زده هستیم زیرا ویژگی خاصی را به این هتل اضافه می‌کند. اسپا یکی از مهم‌ترین اهداف پروژه بهبود ۳۰ میلیون دلاری این هتل است. ما مطمئن خواهیم بود به زودی این هتل بر سر زبان مردم این شهر می‌افتد. ما پذیرای بازدیدکنندگان، افراد محلی و اعضای باشگاه هستیم تا تجربه‌ای درخشان را برای آن‌ها رقم بزنیم.

در تلاش برای حفظ نماد رنسانس فرانسه در این هتل اسپا در غالب یک فرمت کلاسیک همراه با ترکیبی بی‌نظیر از داستان‌های ثروتمند و معماری مدرن طراحی شده است. طراحی ظریف و به ظاهر ساده فضای آرامش بخشی را ایجاد می‌کند. در هنگام ورود، دوستداران اسپا به مکانی آرامش‌بخش و بدون استرس قدم می‌گذارند. اینجا مکانی مناسب برای درمان‌های طبیعی و آرامش‌بخش است. همه آثار هنری و مواد آن به کار گرفته شده است تا زیبایی و سادگی الگوهای طبیعی را نمایش دهند.

اسپا در هتل Crescent Court دارای ۱۶ اتاق درمانی، سالن‌های زنانه و مردانه، اتاق‌های آرامش‌بخش، سوئیت مخصوص زوج‌ها، جکوزی سرد و گرم، سونا خشک، سالن مانیکور و پدیکور ناخن‌ها و همچنین یک سالن استراحت با نوشیدنی‌هایی ارگانیک تازه است. خدماتی متفاوتی از قبیل ماساژ بدن و صورت، درمان بدن، مراقبت از پوست، مراقبت از ناخن و اپیلاسیون در این مکان انجام می‌شود. امکانات اضافی مانند فضای خرده فروشی و مرکز سلامت و تناسب اندام با تجهیزات جدید، کفپوش و نورپردازی جدید راه‌اندازی شده است.

برای جشن این دستاورد بزرگ تحت عنوان «سال جدید، اسپای جدید برای شما»، برای ۱۰۰ نفر اولی که تا ۳۱ مارس ثبت‌نام کنند، اسپا خدمات کاملی در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. در نهایت رفاه و بدون محدودیت، اعضا می‌توانند از تمام امکانات، از مرکز تناسب اندام گرفته تا کلاس‌های ورزش گروهی از مبتدی تا پیشرفته لذت ببرند. سایر مزایا به پاس حسن نیت اعضا عبارت‌اند از: دسترسی به استخر شنا، تخفیف در همه سرویس‌های آب گرم، پیشنهاد‌های ویژه در غذاخوری و همچنین تخفیف در نرخ اتاق‌ها.

مطالب مرتبط:

    منبع traveldailynews

    دیدگاه