ساده ترین و پردرآمدترین مشاغل در خارج از کشور

سارا کرایی
سه شنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۵
ساده ترین و پردرآمدترین مشاغل در خارج از کشور

اگر به دنبال شغلی راحت، اما با درآمد خوب هستید، در این مقاله می‌توانید با ۸ مورد از این مشاغل آشنا شوید.

راحت‌طلبی خصیصه‌ای است که در اغلب انسان‌ها دیده می‌شود. تمایل ما برای به‌دست آوردن چیزها بدون تلاش و ابتکار عمل روزبه‌روز بیشتر و بیشتر هم می‌شود، اغلب ما ترجیح می‌دهیم همه چیز را ساده‌تر کنیم. به علاوه، حتی اگر به سختی کار نکنیم، انتظار درآمد بالایی داریم. اما آیا می‌توان هم خدا را خواست هم خرما؟ شغل راحت با درآمد خوب ممکن است؟ بله می‌شود! اگر قصد مهاجرت دارید، قبل از انتخاب حرفه آینده خود، نگاهی به این لیست ببرید.

راهنمای تور: ۳۰,۰۰۰ پوند

راهنمای تور

راهنمای تور بودن کار زیاد دشواری نیست، اما برای انتخاب این شغل نیاز به شخصیتی دلپذیر و خوش‌رو دارید تا بتوانید موثرتر با افراد یا گروهی که راهنمای آن‌ها هستید، ارتباط داشته باشید. راهنماهای تور باید بتوانند هیجان و انرژی به گردشگران و مسافران انتقال دهند و تاثیرگذار باشند. اگر راهنمای تور هستید، باید هنر خوب صحبت کردن را یاد بگیرید و اگر همین حالا هم این هنر را دارید، می‌توانید به‌عنوان یک راهنمای تور در کار خود موفق شوید و درآمد سالانه ۲۰,۰۰۰ یا ۳۰,۰۰۰ پوند به‌عنوان یک مدیر یک بخش داشته باشید. اگر به‌طور مستقل کار کنید، می‌توانید در یک نیم روز مبلغ ۱۴۰ پوند به ازای هر فرد درآمد کسب کنید.

بینایی‌سنجی: ۸۲,۴۳۴ پوند

بینائی سنجی

یک متخصص بینایی‌سنجی کاری نسبتا آسان دارد. کار این متخصصان بررسی بیمار برای تشخیص مشکلات بینایی و با استفاده از دستگاه‌های خاص این کار است. بینایی‌سنج در محیط کاری تمیز و با فشار کاری کم کار می‌کند. این متخصصان همچنین اغلب دستورالعمل‌هایی برای بهبود بینائی و مراقبت از چشم ارائه می‌دهند و عینک و لنز تجویز می‌کنند. در مطب خصوصی، این افراد بین ۲۸,۰۰۰ پوند تا ۶۰,۰۰۰ پوند در سال درآمد دارند.

تست کننده‌ بازی ویدیویی: ۳۰,۰۰۰ پوند

بازی ویدیویی

آیا می دانستید که افرادی هستند که تنها با بازی کردن بازی‌های ویدئویی به‌صورت کار تمام وقت درآمد خوبی کسب می‌کنند؟ اگر عاشق کامپیوتر و بازی‌های کامپیوتری هستید، اگر از بازی کردن سیر نمی‌شوید، این شغل می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. به‌عنوان یک بازیکن بازی ویدیویی، می‌توانید در تمام طول روز مشغول بازی کردن باشید. اما در این کار هم همه چیز گل و بلبل نیست؛ اغلب اوقات لازم است طولانی مدت، گاهی تا ۱۶ ساعت در روز کار کنید. و در این مدت حتی به سختی می‌توانید با کسی صحبت کنید.

یکی از مزایای این شغل این است که می‌توانید بازی‌هایی را که هنوز منتشر نشده‌اند، امتحان کنید. علاوه بر این، پرداختی ۳۰ هزار پوند برای انجام این کار می تواند وسوسه‌کننده باشد؟

هنرمند: ۲,۰۰۰ پوند در ساعت

هنرمند

تا زمانی که در کار خود عالی باشید، می‌توانید هر چیزی که می‌خواهید خلق کنید و پول خوبی بابت کاری که ارائه می دهید، به جیب بزنید . هنرمندان زندگی خود را با استفاده از استعداد هنری خود می چرخانند و به همین ترتیب، برای کیفیت کاری که تولید می‌کنند، پرداختی‌های متفاوتی دریافت می‌کنند. اما از آنجا که هنر از نظر افراد مختلف تعریف‌های متفاوتی دارد، بهترین هنرمندان معمولا سعی می‌کنند که یک کار را به شکلی منحصربه‌فرد خود ایجاد کنند.

آنها بر اساس کاری که انجام می‌دهند، درآمد کسب می‌کنند. به‌عنوان یک هنرمند، پیگیری این حرفه‌ ممکن است در ابتدا بسیار دشوار باشد، اما هنگامی که شروع به فروش و تقویت شبکه ارتباطات خود می‌کنید، می توانید درآمد بالای کسب کنید. حقوق متغیر است، اما یک هنرمند خوب که در نمایشگاه‌های مهم شرکت می‌کند، می‌تواند انتظار داشته باشد که حدود ۱۰۰۰ پوند برای یک قطعه کار معمولی و ۲,۰۰۰ پوند برای کار با کیفیت‌تر درآمد داشته باشد.

ماساژ درمانگر: ۴۰,۰۰۰ پوند

ماساژ درمانگر

هیچ تردیدی نیست که یک ماساژدرمانگر در یکی از بهترین و آرام‌ترین محیط‌ها کار کنند. فقط به شرایط کار این افراد فکر کنید؛ موسیقی آرامش‌بخش در پس‌زمینه و عطر و بوی شیرین شمع معطر، فضای آرامی برای از بین بردن تمام تنش‌ها و اضطراب‌های فرد ایجاد می‌کند.

ماساژدرمانگران با اخذ مجوز کار خود را به شکل حرفه‌ای آغاز می‌کنند  و مسئول کمک به مشتریان برای استراحت و گرفتن آرامش هستند، کاری می‌کنند که فرد تمام نگرانی‌ها و دغدغه‌هایش را فراموش کنند. حقوق اولیه ممکن است کم باشد، اما هنگامی که خودتان را به‌عنوان یک حرفه‌ای نشان دهید و شبکه ارتباطات خود را ایجاد کنید، می‌توانید هر سال ۴۰,۰۰۰ پوند درآمد داشته باشید.

ترانه‌سرا: ۳۶,۴۰۰ پوند

ترانه‌سرا

اگر یک ترانه‌سرای موفق هستید، می‌توانید میلیون‌ها دلار درآمد کسب کنید. برای ترانه سرودن ممکن است به استعداد موسیقی نیاز داشته باشد، اما این به این معنی نیست که شما امید خود را از دست بدهید. بسیاری از ترانه‌سرا‌ها نمی‌دانند که چگونه نت‌های موسیقی را بخوانند و فقط با چند کلمه و آکورد در اینجا و آنجا کار می‌کنند، اما با این حال در کار خود موفق هستند. این هم بد نیست؛ اگر شما در این کار خوب هستید، می‌توانید درآمد متوسط ​​۳۶,۴۰۰ پوندی داشته باشید.

مربی ورزش شخصی: ۲۰,۰۰۰ پوند

مربی ورزش شخصی

مربی شخصی بودن یکی از ساده‌ترین مشاغل در جهان است. در واقع، تنها کاری که باید انجام دهیم این است که به خواسته‌های مشتریان خود گوش کنید و برنامه‌ای را برای کمک به آن‌ها در دستیابی به اهداف خود فراهم کنید. آن‌ها ممکن است به فردی داشته باشند که نقش مربی انگیزشی را بازی کند، اما همیشه هم به این شکل نیست، هر مشتری نیازهای خاص خود را دارد. 

صرف نظر از این که مشتریان پیشرفتی داشته‌اند یا نه، مربیان شخصی در پایان هفته یا ماه پرداختی خود را دارند. به‌عنوان یک مربی تمام وقت، شما می‌توانید تقریبا ۲۰,۰۰۰ پوند درآمد داشته باشید و اگر مشتری‌های شما افراد خاصی هستند که انتظار کیفیت بالای همکاری دارند، می‌توانید تا ۱۰۰  پوند در ساعت دریافت کنید.

مهماندار پرواز: ۲۵,۰۰۰ پوند

مربی ورزش شخصی

آیا تا به حال فکر کرده‌اید که مهمانداران واقعا در تمام طول روز چه کاری انجام می‌دهند؟ آن‌ها نه تنها به‌صورت رایگان در سراسر جهان سفر می‌کنند و بیشتر طول روز را در هواپیماهای لوکس می‌گذرانند، بلکه به‌واسطه‌ی کارشان فرصت ملاقات با برخی از افراد بسیار معروف و سرشناس را پیدا می‌کنند. بهترین بخش این کار این است که تنها چیزی که باید انجام دهید، این است که غذا و نوشیدنی‌ و خدمات به مسافران هواپیما ارائه دهید. البته، احتمالا مجبور هستند با افراد بی‌ادب یا خواسته‌های وقیحانه نیز روبه‌رو شوند، که در سایر مشاغل نیز از این قبیل اتفاق‌ها زیاد میفتد. حقوق مهمانداران می‌تواند به ۲۵,۰۰۰ پوند برسد.

مطالب مرتبط:

    منبع careeraddict

    دیدگاه