محدودیت های ترافیکی امروز تهران همزمان با تحلیف رییس جمهور

تیم  کجارو
شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۶
محدودیت های ترافیکی امروز تهران همزمان با تحلیف رییس جمهور

روابط عمومی مرکز اورژانس تهران، محدودیت‌های ترافیکی، شیوه خدمات‌رسانی مترو، ساعات کاری داروخانه‌های هلال احمر، تمهیدات اورژانس و ... را برای امروز ۱۴ مرداد اعلام کرد. برای آگاهی از موارد یاد شده در ادامه با کجارو همراه شوید.

سردار محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان تهران در تشریح جزئیات طرح ترافیک ویژه مراسم تحلیف گفت:

از ساعت ۱۴ امروز در محور غرب به شرق خیابان جمهوری از تقاطع استانبول محدودیت ایجاد خواهد شد و مسیر جایگزین فردوسی به شمال و خیابان انقلاب خواهد بود.

وی با بیان اینکه از ساعت ۱۴ امروز در خیابان مجاهدین از تقاطع خیابان ایران به غرب نیز محدودیت تردد ایجاد خواهد شد، بیان کرد:

مسیر جایگزین خیابان زرین‌خامه خواهد بود. همچنین از همین ساعت مسیر شمال به جنوب خیابان ابن سینا در تقاطع فخر آباد نیز دارای محدودیت تردد خواهد بود و مسیر جایگزین آن خیابان شهید مشکی است. در مسیر جنوب به شمال خیابان دیالمه در خیابان امیرکبیر نیز محدودیت تردد ایجاد خواهد شد و مسیر جایگزین خیابان امیرکبیر به‌سمت غرب خواهد بود.

مهماندار افزود که تمامی معابر منتهی به خیابان دیالمه و آجانلو از مسیر شرق به غرب از ساعت ۱۴ امروز مسدود خواهد شد و تردد هرگونه خودرو و موتورسیکلت از ساعت ۱۴ در مسیر های اعلام شده ممنوع است.

وی همچنین با اشاره به محدودیت‌های اعمال شده نیز در اطراف محل سالن اجلاس سران در ولنجک گفت:‌

از ساعت ۲۰:۳۰ امروز مسیر جنوب به شمال خیابان یمن مسدود شده و و مسیر جایگزین بزرگراه چمران به‌سمت غرب و خیابان کچویی خواهد بود. همچنین مسیر غرب به شرق خیابان رشید الدین فضل الله از ابتدای خیابان جدید الاحداث در غرب پارکینگ طبقاتی نمایشگاه بین‌المللی نیز مسدود شده و مسیر جایگزین چمران و کچویی خواهد بود.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همچنین درباره اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در تهران در امروز گفت:‌

طرح ترافیک و زوج و فرد در روز شنبه در تهران همچون دیگر روزهای سال اجرا می‌شود.

«احسان مقدم»، مدیرارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت:

به‌منظور تامین امنیت و نظم مراسم تحلیف، ایستگاه مترو بهارستان امروز شنبه (۱۴ مرداد) از ساعت ۱۴ تا ۲۰ پذیرش مسافر ندارد ولی سایر ایستگاه‌های مترو طبق برنامه به مسافران خدمات‌رسانی می‌کنند.

«اسماعیل فراهانی» با تشریح تمهیدات اورژانس تهران برای برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری اظهار کرد:

آمبولانس‌های اورژانس تهران در فرودگاه‌های امام خمینی و مهرآباد و همچنین مسیرهای منتهی به هتل‌های مهمانان خارجی مستقر شده‌اند. استقرار تیم‌های اورژانس از امروز آغاز شده و تا روز شنبه ادامه خواهد داشت.

وی افزود که ناوگان آمبولانسی اورژانس تهران متشکل از موتورلانس، اتوبوس آمبولانس، آمبولانس و بالگرد اورژانس هوایی امروز در محل مجلس شورای اسلامی که مراسم تحلیف ریاست جمهوری برگزار می‌شود، استقرار می‌یابند. همچنین پوشش و استقرار آمبولانس در محل سالن اجلاس سران در روز شنبه در نظر گرفته شده است.

جمعیت هلال احمر نیز ساعت کاری داروخانه‌های هلال احمر شهر تهران در روز برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌جمهور را به این صورت اعلام کرد:

امروز، ساعت کاری داروخانه‌ مرکزی هلال‌احمر ۷:۳۰ تا ۱۹، داروخانه‌ فوق‌تخصصی (تک‌نسخه‌ای) ۷:۳۰ تا ۱۴ و داروخانه هلال‌احمر در تهرانپارس از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۳ خواهد بود.

دیدگاه