پل معلق روی آب در چین؛ گردشگاهی شگفت انگیز

محبوبه حسنی
سه شنبه، ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۰
پل معلق روی آب در چین؛ گردشگاهی شگفت انگیز

کشور چین، با جاذبه‌های توریستی منحصربه‌فرد و هیجان‌انگیز، درکنار غذا و فرهنگ مردمش، یکی از مقاصد اصلی گردشگری در جهان است.

کشور چین، یکی از سرزمین‌هایی است که قطعا با ورود به خاک آن، با جاذبه‌های متعددی چه در زمینه‌ی مکان‌های دیدنی و هیجان‌انگیز و چه در بخش غذاها و خوراکی‌های ناب و خوشمزه و البته در بسیاری موارد، غذاهای چندش‌آور و حتی ترسناک، روبه‌رو خواهید شد.

پل معلق چین

این بار مسئولان این کشور پرجمعیت آسیایی، دست به یک شگفتی زده و یک جاذبه‌ی گردشگری هیجان‌انگیز، رویایی، بسیار زیبا و تماشایی را آن هم روی آب، ایجاد کرده است.

«Shiziguan»، منطقه‌ای است بسیار خوش‌منظره و تماشایی که در شهرستان «southwestern» و در جنوب غربی استان «هوبئی» یا «هوبی» (Hubei)، که یکی از استان‌های مرکزی در کشور چین محسوب می‌شود، قرار دارد. مسئولان این منطقه از چین، اخیرا از یکی از جاذبه‌های گردشگری و توریستی در این مکان، پرده‌برداری کرده‌اند که در نوع خود بسیار جالب و شگفت‌انگیز است. این جاذبه‌ی دوست‌داشتنی، یک پل معلق جدید است که روی رودخانه‌ی بسیار زیبا با آب‌های پرنور و شفاف ساخته شده است.

پل معلق چین

مردم می‌توانند از روی این پل طویل که برابر با ۵۰۰ متر است، عبور کنند و در حین گذر از آن، چشم‌اندازی خارق‌العاده را از فضای سرسبز و تماشایی اطراف رودخانه و درخشش قطرات آب رودخانه که همانند الماسی بی‌نظیر می‌درخشد، مشاهده کنند.

پل معلق چین

از نکات جالب و تحسین‌برانگیز در این نوع جاذبه‌ی شگفت‌انگیز، می‌توان به گذر از قسمتی از یک دره‌ی بسیار زیبا اشاره کرد که عابران هنگام رد شدن از روی پل، می‌توانند زیبایی‌های این دره‌ی فوق‌العاده را ببینند.

پل معلق چین

جالب است بدانید که بازدید از بخش‌هایی از این دره‌ی زیبا، تنها به وسیله‌ی قایق امکان‌پذیر بوده است که تماشای آن، با احداث این پل معلق و بدون نیاز به قایق، ممکن شده است. 

برای سفر به چین می‌توانید تور ارزان چین آژانس‌های مسافرتی معتبر را در کجارو مشاهده کرده و به‌راحتی و با چند کلیک خریداری کنید.

منبع amusingplanet

دیدگاه