آبشار بشر دبی مال؛ نمونه ای زیبا از آبنماهای تزئینی

علیرضا  طبیب زاده
چهار شنبه، ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۰
آبشار بشر دبی مال؛ نمونه ای زیبا از آبنماهای تزئینی

آبشار بشر واقع در دبی مال یکی از جاذبه‌های این مجتمع عظیم تجاری تفریحی است.با کجارو همراه باشید.

دبی مال، یکی از بزرگترین مراکز چند منظوره خرید و تفریح در دبی است که از انواع برندهای مطرح بین‌المللی گرفته تا مرکز بازی‌های کامپیوتری، و حتی اسکلت چند هزار ساله دایناسور را در دبی مال می‌توان پیدا کرد. چه گردشگر باشید و چه ساکن شهر دبی، بدون شک دبی مال یکی از مقاصد خرید و تفریح شما خواهد بود. اگرچه چشم بازدیدکنندگان به‌دنبال ویترین مغازه‌ها، پیست اسکی یا آکواریوم دبی مال است ولی قطعاً آبشار بشر که در قلب دبی مال قرار گرفته است و با طراحی منحصربه‌فرد و هنرمندانه نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کنند.

دبی

صدای ریزش آب به‌همراه نور خورشید که از پنجره‌های عظیم مجتمع بر سطح آبشار می‌تابد تجربه‌ای شگفت‌انگیز را برای تماشاگران آبشار به‌همراه دارد.این آبشار مصنوعی عظیم که در آن آب در یک چرخه گردشی روی دیواری استوانه‌ای شکل به قطر ۳۰ متر و ارتفاع ۲۴ متر می‌ریزد از تمامی ۴ طبقه دبی مال قابل‌مشاهده است. به عبارت دیگر آبشار بشر کل ارتفاع داخلی دبی مال را شامل می‌شود.

دبی

در تمامی آبشار گردشگران شاهد مجسمه‌هایی از جنس فایبر گلاس هستند که به‌طرز هنرمندانه‌ای به‌شکل شیرجه زدن از آبشار در طول آبشار جایگزین شده‌اند و جلوه‌ای خاص به این آبشار داده‌اند.

دبی

همچنین با قراردادن گلدان‌هایی از درختان نخل در حاشیه این آبشار برای بیننده یک محیط بیابانی القاء می‌شود که با صدای آب و نمای آبشار تضاد هنری خاصی ایجاد می‌کند.

دبی

در بازدید از مرکز تفریحی و خرید دبی مال بازدید از این آبشار زیبا را فراموش نکنید.

مطالب مرتبط:

    منبع dubaitravelblog
    برچسب‌ها آبشار دبی

    دیدگاه