مراکز خرید کوش آداسی، ترکیه؛ از آکدوگان تا بازار بزرگ

عاطفه کماسی
پنجشنبه، ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۰
مراکز خرید کوش آداسی، ترکیه؛ از آکدوگان تا بازار بزرگ

کوش آداسی یکی از شهرهای بندری در ترکیه است که برای بسیاری از گردشگران جذابیت خاص خود را دارد. در این مقاله با مراکز خرید کوش آداسی آشنا می‌وشیم. با کجارو همراه باشید.

مقاله‌های مرتبط:

این شهر اگرچه شهرت و اهمیت دیگر شهرهای بزرگ ترکیه نیست اما دارای مراکز خرید مدرنی است که دیدن آن‌ها خالی از لطف نیست. پس اگر قصد دارید برای بازدید از کوش آداسی در تور ترکیه برنامه‌ریزی کنید، بهتر است مراکز خرید این شهر را بشناسید.

آکدوگان (Akdogan)

این مرکز خرید یکی از بهترین مراکز خرید کوش آداسی است و در آن می‌توانید بیشتر لوازم مورد نیاز خود از پوشاک گرفته تا لوازم آرایشی و بهداشتی تهیه کنید. امکانات تفریحی آن مانند سینما زبانزد همه است. در این مرکز خرید فود کورت  رستوران‌های شلوغی نیز وجود دارد که همیشه با استقبال مشتریان بسیاری روبه رو است.

ساعت کار: هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ شب.

تلفن: ۱۵۱۳ ۶۱۳ ۲۵۶ ۰۹۰

موقعیت مرکز خرید آکدوگان روی نقشه

مرکز خرید اسکالا نووا (Scala Nuova)

مرکز خرید اسکا نووا

از دیگر مراکز خرید خوب در کوش آداسی مرکز خرید اسکالا نووا است که دارای فضا و کارکنانی صمیمی است. در این مرکز خرید موارد مورد نیاز خود را می‌توانید تهیه کنید.

موقعیت مرکز خرید اسکالا نووا روی نقشه

مغازه لیلی (Lily)

مغازه لیلی

اگر در کوش آداسی به‌دنبال خرید سوغاتی بودید به مغازه لیلی سر بزنید. در این مغازه انواع سوغاتی‌ها و وسایل تزئینی زیبارا می‌توانید تهیه کنید.

تلفن: ۱۸۹۹ ۶۱۳ ۲۵۶ ۰۹۰

موقعیت فروشگاه لیلی روی نقشه

چرم‌فروشی کاکتوس (Kaktus leatherbag)

چرم فروشی کاکتوس

این مغازه یکی از بهترین مغازه‌های چرم‌فروشی در یکی از بهترین خیابان‌های کوش آداسی است. فروشگاه کاکتوس مکانی تمیز و مناسب برای هر خانم با هر سنی است. کارکنان بسیار مودب و آماده به خدمت هستند و حتی اگر مدت زیادی در مغازه باشید به شما نوشیدنی تعارف می‌کنند. اما نکته مهم قیمت بالای اجناس است. حتما به اصل یا تقلبی بودن کیف‌ها توجه کنید ممکن است جنس اصل به شما نفروشند.

ساعت کار: هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۱۱:۳۰ شب.

موقعیت چرم‌فروشی کاکتوس روی نقشه

مرکز خرید ای وی ام (AVM)

مرکز خرید ای وی ام

این مرکز خرید بزرگ یکی دیگر بهترین مراکز خرید شهر است که تمام برندهای داخلی و خارجی را می‌توانید در آن بیابید. علاوه بر مغازه‌های پوشاک، کیفو کفش، لوامز آرایشی و بهداشتی رستوران‌های با منو‌ها و غذاهای لذیذ میزبان مشتریان هستند. یکی از نکات مثبت ای وی ام وجود مکان مخصوص برای بازی و سرگرمی کودکان است. قیمت اجناس معقول هستند.

ساعت کار: هرروز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

تلفن: ۸۱۸۱ ۶۱۴ ۲۵۶ ۰۹۰

موقعیت مرکز خرید ای وی ام روی نقشه

بازار بزرگ

بازار بزرگ کوش اداسی

این بازار یکی از معمولی‌ترین و پر رفت و آمدترین بازارهای کوش آداسی است که تقریبا می‌توان گفت هیچ کالای خاصی را در آن نمی‌یابید اما مطمين باشید اقات خوشی را در بین جواهرات و لباس‌های محلی و رستوران‌های این منطقه می‌گذرانید.

موقعیت بازار بزرگ روی نقشه

مطالب مرتبط:

    منبع akdoganltd
    برچسب‌ها مرکز خرید

    دیدگاه