بهترین هتل های ارزان اصفهان؛ از هتل اسپادنا تا هتل پارسیان سوییت (قسمت دوم)

بهترین هتل های ارزان اصفهان؛ از هتل اسپادنا تا هتل پارسیان سوییت (قسمت دوم)

زهره زرشکیان
| چهار شنبه, ۶ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۱۴:۳۰

بهترین هتل‌های اصفهان با محدوده قیمتی پایین را در این مقاله معرفی خواهیم کرد. این هتل‌ها بین ۱ تا ۳ ستاره هستند. همراه کجارو باشید.

مقاله‌های مرتبط:

در سفر به اصفهان، برای انتخاب مکان اقامتی می‌توانید هتل‌های ۲ یا ۳ ستاره را انتخاب کنید تا در هزینه‌های شما صرفه‌جویی شود. در ادامه لیست بهترین هتل‌ها از این دسته را خواهید دید.

هتل اسپادانا اصفهان

هتل اسپادانا

هتل اسپادانا یک هتل ۳ ستاره در اصفهان است. این هتل ۳۲ اتاق دارد و در ۴ طبقه ساخته شده است. رستوران اسپادانا ظرفیتی نزدیک به ۲۰۰ نفر دارد و در طبقه‌ی هم‌کف هتل قرار گرفته که آشپزی ایرانی، فرنگی و دریایی را در محیطی آرام و روح‌بخش، با چشم‌اندازی از سی و سه پل زیبا به شما هدیه می‌کند.

 • آدرس: اصفهان، بلوار آیینه خانه، حد فاصل پل فردوسی و سی و سه پل
 • این هتل ۳ ستاره و دارای ۳۲ اتاق است.
 • امکانات هتل: لابی، آسانسور، کافی شاپ، صندوق امانات، نمازخانه، سالن اجتماعات، لاندری، اعلام حریق، کافی نت، فضای سبز، اینترنت، سرویس اتاق، رستوران: ظرفیت ۳۵۰ نفر، پارکینگ: ظرفیت ۳۲ نفر، اینترنت در لابی: رایگان، اینترنت در اتاق: دارد

هتل جمشید اصفهان

هتل جمشید

هتل جمشید، ابتدای بازارچه‌ی حاج محمدعلی در بافت تاریخی شهر و در یکی از قدیمی‌ترین خیابان‌های اصفهان یعنی چهارباغ پایین واقع شده است؛ بلوار زیبایی که به ساحل زاینده رود و پل‌های تاریخی شهر می‌رسد.

هتل جمشید به آثار تاریخی مهم شهر مثل کاخ چهل ستون، میدان نقش جهان، مدرسه‌ی چهارباغ، زاینده رود و سی و سه پل نزدیک است و دسترسی خوبی به ترمینال کاوه در شمال، صفحه در جنوب و ترمینال جی در شرق اصفهان دارد. هتل جمشید، نوساز است و در مقایسه با خدماتی که ارائه می‌دهد قیمت مناسبی دارد.

 • آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ پایین، حدفاصل چهارراه تختی و دروازه‌دولت، بازارچه حاج محمدعلی
 • این هتل ۲ ستاره و دارای ۲۳ اتاق است.
 • امکانات هتل: لابی، آسانسور، صندوق امانات، نمازخانه، تاکسی سرویس، لاندری، اعلام حریق، اینترنت، پاورسوییچ، سرویس اتاق، رستوران: ظرفیت ۵۰ نفر، پارکینگ: ظرفیت ۲۳ خودرو، اینترنت در لابی: رایگان، اینترنت در اتاق: دارد

هتل سنتی اصفهان

هتل سنتی اصفهان

هتل سنتی اصفهان از بناهای تاریخی و به جامانده از عصر صفوی است که قدمتی چهارصد ساله دارد. هتل در یک کوچه باغ قدیمی در قلب بافت تاریخی شهر و نزدیک به مراکز تجاری و خرید شهر قرار دارد.

با اقامت در این هتل احساس می‌کنید که به یک موزه پا گذاشته‌اید. اتاق‌های هتل، درست مثل خانه‌های قدیمی اصفهان، حیاط بزرگی را دوره کرده‌اند که در میان آن، حوض و فواره‌های آبنما قرار گرفته است.

نزدیکی هتل به خیابان چهار باغ و میدان نقش جهان و سایر نقاط توریستی و تاریخی شهر، به جذابیت هتل، افزوده است. هتل سنتی اصفهان با محیطی آرام و اصیل و مجهز به وسایل مدرن، تجربه اقامت در خانه‌های قدیمی ایرانی و آشنایی با آداب و رسوم گذشتگان را برای مسافران این شهر تاریخی، تداعی می‌کند.

هتل سنتی اصفهان

 • آدرس: اصفهان، خیابان سپه، خیابان حکیم، کوچه باغ قلندرها
 • این هتل ۳ ستاره و دارای ۱۶ اتاق است.
 • امکانات هتل: لابی، چایخانه سنتی، صندوق امانات، تاکسی سرویس، لاندری، ماهواره، اعلام حریق، کافی نت، فضای سبز، سرویس بهداشتی ایرانی، اینترنت، سرویس اتاق، رستوران: ظرفیت ۸۰ نفر، پارکینگ: ظرفیت ۲۵ خودرو، اینترنت در لابی: رایگان، اینترنت در اتاق: دارد

هتل هشت بهشت اصفهان

هتل هشت بهشت اصفهان

هتل هشت بهشت یک هتل یک ستاره اقتصادی در اصفهان است که ۱۲ اتاق دارد. این هتل امکاناتی مانند لابی، آسانسور، صندوق امانات، وای‌فای رایگان، پارکینگ رایگان و پذیرش ۲۴ ساعته دارد.

هتل هشت بهشت در مرکز شهر تاریخی و هنری اصفهان بنا شده، طوری که بیشتر مراکز تاریخی و فرهنگی در اطراف هتل و با فاصله‌ای نزدیک قرار گرفته‌اند. میدان نقش جهان که خود شامل مسجد امام، مسجد شیخ لطف الله، عمارت عالی قاپو و بازار قیصریه است، باغ موزه چهلستون، موزه‌های هنرهای معاصر و تاریخ طبیعی و همچنین کاخ زیبای هشت بهشت به فاصله کمتر از ۵۰۰ متر از هتل قرار دارند.

این هتل از سی و سه پل ۶ دقیقه با ماشین، تا کاخ عالی قاپو ۸ دقیقه پیاده و تا بازار شهر اصفهان ۱۳ دقیقه پیاده فاصله دارد.

 • آدرس: اصفهان، چهارراه فلسطین، خیابان استانداری، بعداز خیابان فرشادی
 • این هتل یک ستاره و دارای ۱۲ اتاق است.
 • امکانات هتل: لابی، آسانسور، صندوق امانات، نمازخانه، تاکسی سرویس، لاندری، اعلام حریق، کافی نت، سرویس بهداشتی ایرانی، اینترنت، رستوران: دارد، پارکینگ: ۵ خودرو، اینترنت در لابی: رایگان، اینترنت در اتاق: دارد

هتل همام اصفهان

هتل همام اصفهان

هتل همام از هتل‌های دو ستاره میان رده اصفهان است که ۲۰ اتاق دارد. از مهم‌ترین امکانات این هتل می‌توان به لابی، کافی شاپ، صندوق امانات، یخچال، تلویزیون، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، پارکینگ، نمازخانه و لابی اشاره کرد.

هتل تا کاخ عالی قاپو ۹ کیلومتر (۲۳ دقیقه با خودرو)، تا سی و سه پل ۸ کیلومتر (۲۰ دقیقه با خودرو)، تا میدان نقش جهان ۱۳ کیلومتر (۲۳ دقیقه با خودرو)، تا باغ پرندگان ۱۷ کیلومتر (۲۶ دقیقه با خودرو)، تا راه آهن ۶ کیلومتر (۱۱ دقیقه با خودرو)، تا فرودگاه بین المللی ۳۶ کیلومتر (۳۵ دقیقه با خودرو) و تا ترمینال مسافربری کاوه ۲۳ کیلومتر (۲۴ دقیقه با خودرو) فاصله دارد.

 • آدرس: اصفهان، دروازه شیراز، خیابان هزار جریب، جنب پایانه صفه
 • این هتل ۲ ستاره و دارای ۲۰ اتاق است.
 • امکانات هتل: لابی، آسانسور، کافی شاپ، صندوق امانات، نمازخانه، تاکسی سرویس، اعلام حریق، فروشگاه، سرویس بهداشتی ایرانی، اینترنت، سرویس اتاق، رستوران: دارد، پارکینگ: رایگان، اینترنت در لابی: دارد، اینترنت در اتاق: دارد

هتل پارسیان سوییت

هتل پارسیان سوییت اصفهان

هتل پارسیان سوییت یک هتل سه ستاره میان‌رده در اصفهان است. این هتل ۴۸ اتاق دارد و از جمله مهم‌ترین امکانات آن می‌توان به لابی، آسانسور، کافی شاپ، وای‌فای رایگان، پارکینگ رایگان، سالن اجتماعات و پذیرش ۲۴ ساعته اشاره کرد.

هتل تا سی و سه پل ۳ دقیقه پیاده، تا کاخ هشت بهشت شهر اصفهان ۱۰ دقیقه با ماشین، تا بازار شهر اصفهان ۱۱ دقیقه با ماشین، تا میدان نقش جهان ۱۴ دقیقه با ماشین، تا پایانه مسافربری اصفهان ۱۴ دقیقه با ماشین، تا مرکز خرید سیتی سنتر ۱۶ دقیقه با ماشین و تا فرودگاه شهر اصفهان ۳۷ دقیقه با ماشین فاصله دارد.

 • آدرس: ابتدای بلوار آینه‌خانه، مقابل سی و سه‌ پل
 • این هتل ۳ ستاره و دارای ۴۸ اتاق است.
 • امکانات هتل: لابی، آسانسور، کافی شاپ، صندوق امانات، سالن کنفرانس، سالن اجتماعات، لاندری، اعلام حریق، کافی نت، اینترنت، سرویس اتاق، رستوران: ۱۵۰ نفر، پارکینگ: ۵۰ خودرو، اینترنت در لابی: رایگان، اینترنت در اتاق: دارد

هتل آفتاب اصفهان

هتل آفتاب اصفهان

هتل آفتاب اصفهان، در شمال شهر اصفهان در کنار آستان مقدس حضرت زینب (س)، واقع شده است. این هتل با امکاناتی چون سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی مرکزی و به روز، سیستم های صوتی و تصویری، اینترنت رایگان، رستوران و کافی شاپ بام هتل با چشم انداز زیبای حرم مطهر، دسترسی به مراکز مهم شهر اصفهان فضای مناسب و مطلوب را برای میهمانان خود ایجاد کرده است. دسترسی آسان به مراکزی چون شهرک سلامت اصفهان، فدک سنتر، بازار و مسجد جامع، میدان امام علی (ع) (عتیق)، میدان امام (نقش جهان) و… از ویژگی های ممتاز این مرکز اقامتی است.

این هتل تا فرودگاه اصفهان ۲۰ کیلومتر، تا میدان نقش جهان ۹ کیلومتر، تا پل خواجو ۱۳ کیلومتر، تا حرم حضرت زینب (س) ۳۰۰ متر، و تا سیتی سنتر اصفهان ۲۳ کیلومتر فاصله دارد.

 • آدرس: اصفهان - حرم حضرت زینب (س) - زینبیه - کوچه سردار جنگل
 • این هتل یک ستاره است.

منبع کجارو

دیدگاه  

  تبلیغات