محدودیت های ترافیکی جاده چالوس در روزهای ۱۱ تا ۱۴ فروردین اعلام شد

تیم  کجارو
چهار شنبه، ۹ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۰
محدودیت های ترافیکی جاده چالوس در روزهای ۱۱ تا ۱۴ فروردین اعلام شد

مرکز مدیریت راه‌های کشور از اعمال محدودیت عبور و مرور در روزهای ۱۱ تا ۱۴ فروردین ماه خبر داد.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، تردد انواع وسایل نقلیه در محور «کرج-چالوس» از ساعت ۱۲:۰۰ در تاریخ‌های ۱۱، ۱۲، ۱۳ و ۱۴ فروردین الی ساعت ۳:۰۰ بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵:۰۰ همان روز الی ۳:۰۰ بامداد روز بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

علاوه بر این به طور کلی عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در همه آزادراه‌ها، بزرگراه‌ها و محورهایی که ضرورت ایجاب کند ممنوع است.

ترافیک جاده چالوس

در همه محورهای برون‌شهری که در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌شود، عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه فقط در راه‌هایی اعمال می‌شود که مقررات یک‌طرفه شدن عبور و مرور در آن‌ها اجرا می‌شود و یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در تاریخ ۱۳ فروردین در همه محورهای برون‌شهری کشور ممنوع است.

تردد کامیون‌های حامل کود شیمیایی نیز در ایام تعطیلات نوروز به جز تاریخ‌های ۱۲ و ۱۳ فروردین با رعایت مقررات و ضوابط در جاده‌های سراسر کشور به جز محورهای هراز و کندوان بلامانع است.

منبع ایسنا

دیدگاه