دعوت از مردم برای حضور در شب موزه ملی ایران

دعوت از مردم برای حضور در شب موزه ملی ایران

تیم  کجارو
| دوشنبه, ۷ فروردین ۹۶ ساعت ۱۴:۰۰

رجبعلی خسروآبادی مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران از تمام شهروندان و میهمانان تهران دعوت کرد در مراسم شبی با موزه ملی که در هفتم فروردین ماه برگزار می‌شود، شرکت کنند.

رجبعلی خسروآبادی با اشاره به برپایی دومین جشنواره نوروزی شبی با موزه، اظهار کرد:

امسال علاوه بر موزه ملی ایران، دو موزه آبگینه و موزه نقاشی پشت شیشه از ساعت ۱۹ تا ۲۳ آماده میزبانی از گردشگران و شهروندان است.

او ادامه داد:

در مراسم شبی با موزه ملی ایران شهروندان ضمن بازدید از موزه های در نظر گرفته شده، می‌توانند با استفاده از اتوبوس‌های دوطبقه گردشگری که همزمان با نوروز کار خود را آغاز کرده‌اند به موزه آبگینه نیز تردد داشته و از آن نیز بازدید کنند.

خسروآبادی، اجرای موسیقی سنتی، برپایی ایستگاه کودک و موزه و اجرای مسابقات مفرح را از دیگر برنامه‌های شبی با موزه ذکر کرد و افزود:

بازید هموطنان در این شب از موزه ملی و موزه آبگینه رایگان است.

وی در ادامه اظهار کرد:

برنامه شبی با موزه با توجه به افزایش زمان روشنایی روز و علاقه مردم به انجام گشت‌های عصرانه و شبانه در نیمه نخست سال نماد آغاز تورهای تهرانگردی عصرانه و شبانه است که امیدواریم با پیگیری‌ها بتوانیم شب‌های بیشتری را برای گردشگران تهران روشن نگه داریم.

مراسم شبی با موزه با مشارکت شهرداری منطقه ١٢ تهران برگزار می‌شود که بر اساس این هماهنگی، علاقه‌مندان در هفتم فروردین ماه می‌توانند از ساعت ۱۹ تا ۲۳ از موزه های ملی و آبگینه بازدید کنند.

منبع ایسنا
برچسب‌ها موزه

دیدگاه  

    تبلیغات